برای تعمیر برد آیفون 5s به تخصصی ترین شکل و در سریع ترین زمان، زودکمک کنار شماست. برد قطعه ای استراتژیک در گوشی های هوشمند است که با تمامی اجزا ارتباط دارد. به همین دلیل هم خرابی این قطعه مشکلات زیادی را در عملکرد موبایل ایجاد می کند. با تعمیر برد آیفون 5s، می توان بسیاری از ایرادات آن را برطرف کرد. در ادامه مقاله، نحوه تعمیر برد گوشی آیفون 5 اس و علائم خرابی این قطعه را بررسی می کنیم. اگر متوجه شدید که این قطعه آسیب دیده است، برای عیب یابی و ترمیم آن، درخواست تعمیر موبایل را در سامانه زودکمک ثبت کنید. همکاران در اولین فرصت با شما تماس گرفته و اقدامات لازم برای ترمیم یا تعویض این قطعه را انجام می دهند.

ثبت سفارش آنلاین تعمیر برد آیفون 5s

برای تعمیر برد آیفون 5s به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر برد آیفون 5s را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل،گوشی آیفون خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات موبایل، تعمیر کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

هزینه تعمیر برد آیفون 5s

قیمت تعمیر برد برد آیفون 5s به شدت خرابی این قطعه بستگی دارد. اگر آسیب دیدگی به گونه ای باشد که امکان ترمیم برد وجود داشته باشد، اجزای آن شامل ترانزیستور، مقاومت و ... تعویض می شوند. در این صورت هزینه تعمیر برد آیفون 5s خیلی بالا نیست. اما گاهی برد سوخته و قابل ترمیم نیست. در این شرایط باید قیمت برد جدید را نیز در نظر داشته باشید. تیم تعمیر موبایل اپل زودکمک تنها از قطعه اورجینال استفاده می کنند تا گوشی، بهترین عملکرد را داشته و دیگر قطعات آن نیز در معرض آسیب دیدگی قرار نگیرند.

 

تعمیر برد آیفون 5s

برای تعمیر برد آیفون 5s به تخصصی ترین شکل و در سریع ترین زمان، زودکمک کنار شماست.


دلایل خرابی برد گوشی آیفون 5s

تعمیر برد آیفون 5s در شرایطی انجام می شود که این قطعه آسیب دیده و درست کار نکند. اما دلیل خرابی برد موبایل اپل چیست؟ معمولا لاجیک برد بر اثر آبخوردگی گوشی از کار می افتد. اگر رطوبت به برد برسد، عملکرد آن را مختل کرده و حتی ممکن است باعث سوختن و از کار افتادن این قطعه شود. اگر گوشی شما ضربه بخورد و یا در جیب یا کیف تان فشار زیادی به آن وارد شود، ممکن است برد آن آسیب دیده و از کار بیفتد. در برخی موارد بسیار نادر هم برد بدون هیچ دلیل خاصی از کار می افتد!

 

دلایل خرابی برد گوشی آیفون 5s

 


علائم خرابی برد آیفون 5s

بسیاری از مشکلاتی که در عملکرد آیفون 5 اس ایجاد می شوند، ناشی از آسیب دیدگی برد هستند. هنگ کردن موبایل و ریستارت شدن، خاموش شدن کامل گوشی، خاموش و روشن شدن های پیاپی و بدون توقف، گیر کردن گوشی روی لوگو بعد از روشن شدن، روشن نشدن صفحه نمایش، شارژ نشدن و یا خالی شدن باتری، کار نکردن اسپیکر، دوربین و یا میکروفن و مشاهده پیغام ها و ارورهای ناشناخته، همگی ممکن است مربوط به خرابی برد باشند. در صورت مشاهده هریک از این مشکلات، بهتر است هرچه سریع تر به فکر تعمیر برد آیفون s5 باشید.

 

علائم خرابی برد آیفون 5s

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران