خرابی برد آیفون 8، مانند همه محصولات شرکت اپل دلایل و علائم مشخصی دارد. در هر صورت، در صورت بروز این مشکل دو راهکار در پیش روی شما قرار دارد. تعمیر برد آیفون 8 و یا تعویض برد آیفون. تصمیم به  تعمیر و تعویض برد آیفون بستگی به میزان آسیب وارد شده به برد دارد. البته دسترسی به تعمیرکار ماهری که قادر به تعمیر برد چند لایه آیفون 8 باشد مسئله دیگری است که البته با خدمات مرکز تعمیر گوشی زود کمک، شما همواره به چنین کارشناسی دسترسی خواهید داشت. پیچیدگی ها و لوازم مورد نیاز برای تعمیر برد گوشی های هوشمند جدید به حدی است که برخی از تعمیرکاران تعویض برد را به تعمیر برد iPhone 8 ترجیح می دهند. در این مقاله به بررسی علل خرابی برد آیفون 8 و شیوه و هزینه تعمیر آن می پردازیم. گفتنی است که اگر مهارت و دانش لازم برای تعمیر برد آیفون 8 را ندارید، از این اقدام خودداری کنید تا آسیب های جدی تری به برد وارد نشود. تعویض برد آیفون 8 شامل حداقل 39 مرحله و زمانی بین 1 تا 2 ساعت می شود. برای تعمیر به مراحل و زمان بیشتری نیاز است. زیرا عیب یابی قطعات متصل به برد که شامل هزاران قطعه است، میتواند زمان بیشتری را طلب کند.

ثبت درخواست تعمیر برد آیفون 8

برای تعمیر برد آیفون 8 به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر برد آیفون 8 را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، برد آیفون 8 خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات موبایل، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

دلایل نیاز به تعمیر برد آیفون 8

مثل همیشه، ضربه ، اولین و رایج ترین دلیل تعمیر برد آیفون 8 است. ضربات قوی به بدنه، به خصوص در قسمت پشت گوشی ، میتواند به برد شوک وارد کند و به اتصال یا خود قطعه آسیب برساند. علی رغم مقاومت بالای گوشی های آیفون، این احتمال هیچ گاه صفر نبوده است. دلیل بعدی آبخوردگی است. درست است که گوشی های آیفون در برابر آب مقاوم هستند، اما نفوذ آب از پورت ها و منافذ دیگر ممکن است. پایان طول عمر قطعات برد آیفون 8 دلیل دیگر خرابی برد است، البته کیفیت بالای ساخت آیفون باعث شده تا کاربران کمتر با این مشکل مواجه شوند. اما موردی که کمتر به آن توجه می کنیم، استفاده از کابل شارژ و یا شارژر نامناسب است که می تواند منجر به آسیب مستقیم و غیر مستقیم به برد شود. در بسیاری مواقع خرابی باتری ناشی از کاربری نادرست یا شارژ نادرست باتری، موجب بروز جریان غیر استاندارد در برد شده و به گوشی آسیب می زند.

 

تعمیر برد آیفون 8

 


علائم خرابی برد آیفون 8

علائم خرابی برد آیفون 8 با دیگر مدل های آیفون مشترک است. حرارت بالای گوشی، عملکرد مشکل دار وای فای، با دوربین و یا خاموش شدن ناگهانی گوشی جزء علائم اصلی خرابی برد آیفون 8 است. بروز پیغام های خطای نا آشنا و یا مشکل در کار با گوشی می تواند دلیل دیگری هم داشته باشند، اما خرابی برد iPhone 8 نیز یکی از آنهاست.

 

 


هزینه تعمیر برد آیفون 8

هزینه تعمیر برد آیفون 8 از هزینه تعویض برد کمتر است. ضمن اینکه برخی تعمیرکاران به علت نداشتن دانش و تجهیزات مورد نیاز ترجیح می دهند که به جای تعمیر برد، اقدام به تعویض آن کنند. به همین دلیل با مراجعه به مراکز مجاز مانند مرکز تعمیرات آیفون زود کمک ، از پرداخت هزینه های اضافی خودداری کنید. البته باید در نظر داشت که تعمیر برد همیشه ممکن نیست. تعیین هزینه نهایی تعمیر برد iPhone 8 ، تنها پس از عیب یابی دقیق و پیش بردن فرایند تعمیر ممکن است. زیرا ممکن است کارشناس تعمیر در طول فرایند تعمیر موبایل با قطعات مشکل دار جدیدی مواجه شود.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران