زود کمک بزرگترین مرکز تعمیر لپ تاپ با بهره مندی از پیشرفته ترین و مجهزترین واحدهای تعمیرات لپ تاپ در محل در خدمت شماست تا با کیفیت ترین سرویس های تعمیر لپ تاپ را به شما ارائه دهد. جمعی از مجرب ترین تکنسین های تعمیرات لپ تاپ در نمایندگی های زودکمک حضور داشته و با نظارت بر روند عیب یابی و ترمیم انواع لپ تاپ، تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری این دستگاه را به آخرین استانداردهای روز دنیا نزدیک تر کرده اند.

ثبت سفارش آنلاین تعمیر لپ تاپ

برای تعمیر لپ تاپ به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر لپ تاپ را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، لپ تاپ خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات لپ تاپ، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

 

هزینه تعمیرات لپ تاپ

هزینه تعمیر لپ تاپ را نمی توان با قطعیت تعیین کرد. برای پاسخ دادن به این سوال باید شدت و نوع آسیب دیدگی های این دستگاه، توسط متخصصان نمایندگی تعمیرات لپ تاپ زودکمک بررسی شود. چون بعضی از مشکلات لپ تاپ ها سطحی هستند و تعمیرات آنها هزینه چندانی در بر ندارد. اما گاهی برای رفع ایرادهای سیستم، نیاز به استفاده از تجهیزاتی خاص و یا حتی تعویض قطعات است. در این صورت هزینه تعمیر لپ تاپ بیشتر می شود. به همین دلیل، تکنسین های متخصص نمایندگی تعمیرات لپ تاپ زودکمک، پس از بررسی کامل و عیب یابی لپ تاپ شما، هزینه کلی ترمیم را برآورد می کنند و به شما اطلاع می دهند. این مبلغ تقریبی است و ممکن است پس از پایان روند تعمیرات، کمتر یا بیشتر شود.

خدمتی ویژه از زودکمک


پذیرش و تحویل لپ تاپ در محل

پذیرش و تحویل لپ تاپ در محل، خدمت جدیدی از زودکمک است که در راستای شعار عملیاتی خود یعنی ارائه سریع و با کیفیت خدمات به مشتریان ارائه می گردد. به این ترتیب که پس از ثبت درخواست شما، سفیر زودکمک به آدرسی که ارائه داده اید مراجعه می کند. پس از آن لپ تاپ را از شما تحویل گرفته و به مرکز تعمیرات می برد.

تیم تعمیر لپ تاپ ضمن عیب یابی تخصصی، هرگونه اقدام تعمیراتی لازم را اعم از اصلاحات نرم افزاری یا ترمیم و تعویض قطعات انجام می دهند. پس از پایان پروسه تعمیر و تست، لپ تاپ مجددا به آدرس شما تحویل داده می شود. بنابراین شما هیچ اقدامی برای بیرون آمدن از منزل و مراجعه حضوری به نمایندگی تعمیر لپ تاپ انجام نخواهید داد. 

نحوه ی پذیرش لپ تاپ در محل 


سرویس کردن لپ تاپ

سرویس کردن لپ تاپ، تا حد زیادی از خرابی این دستگاه و هزینه های تعمیراتی آن جلوگیری می کند. در سرویس عمومی لپ تاپ، قطعاتی همچون فن، هیت سینک، خمیر سیلیکون و پورت ها بررسی شده و در صورت نیاز، پاکسازی یا تعویض می شوند. این کار در وهله اول کمک می کند که در صورت وجود ایراد در بخش های ذکر شده، مشکل شناسایی شده و پیش از جدی شدن، برطرف گردد. از طرفی بعد از سرویس کردن لپ تاپ و تمیز شدن قطعات و اجزای مختلف آن، عملکرد دستگاه نیز بهبود پیدا کرده و حتی سرعت آن بیشتر می شود. بهتر شما می توانید برای سرویس لپ تاپ از تکنسین های تعمیر لپ تاپ در زودکمک، کمک بگیرید.


تعمیر لپ تاپ در تهران

اگر ساکن تهران هستید، لازم نیست برای تعمیر لپ تاپ خود به مراکز تعمیراتی مراجعه کنید. زودکمک به شما این امکان را می دهد که بدون مراجعه حضوری، لپ تاپ خود را توسط مجرب ترین تکنسین های آی تی ترمیم کنید. درخواست تعمیرات لپ تاپ را در سامانه یا اپلیکیشن زودکمک ثبت کنید. سپس منتظر تماس همکاران ما باشید تا هماهنگی های لازم را با شما انجام دهند. سفیران زودکمک به آدرس شما آمده و ضمن بررسی لپ تاپ، اقدامات لازم برای ترمیم و رفع ایرادات آن را انجام می دهند. در نهایت لپ تاپ بدون ایراد به شما تحویل داده شده و می توانید از آن استفاده کنید.

تعمیر لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ در امیرآباد

اگر ساکن محله امیرآباد و اطراف آن هستید و لپ تاپ شما نیاز به بررسی و ترمیم تخصصی دارد، زودکمک در خدمت شماست. شما می توانید برای تعمیر لپ تاپ در امیرآباد، درخواست خود را در این سامانه ثبت کنید. سفیر زودکمک در اولین فرصت به آدرس شما آمده و دستگاه را جهت بررسی و ترمیم تخصصی، به تعمیرگاه می برد.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیرات لپ تاپ در سعادت آباد

جهت تعمیر لپ تاپ در سعادت آباد هم می توانید روی خدمات زودکمک حساب کنید. همکاران ما با تامین قطعات یدکی اورجینال و استفاده از برنامه ها و متدهای نوین تعمیراتی، انواع لپ تاپ را با بالاترین کیفیت، تعمیر می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مورد روند تعمیرات لپ تاپ در تهران، به سامانه زودکمک مراجعه کنید.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیر لپ تاپ در ستارخان

تعمیر لپ تاپ در ستارخان نیز مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا توسط زودکمک انجام می شود. تکنسین های حاضر در این مرکز، با روش های تعمیراتی جدید آشنایی کامل داشته و می توانند تمامی مشکلات لپ تاپ را بررسی و برطرف کنند. حتی می توانید با استفاده از سرویس پذیرش و تحویل لپ تاپ در محل، بدون مراجعه حضوری، خدمات مورد نظرتان را دریافت کنید.

تعمیر لپ تاپ در ستارخان

------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیرات لپ تاپ در پیروزی

اگر ساکن شرق تهران هستید، زودکمک برای سرویس دهی هرچه سریع تر و با کیفیت تر در زمینه تعمیرات لپ تاپ در پیروزی، در خدمت شما عزیزان است. کافی است درخواست خود را در سامانه یا اپلیکیشن زودکمک ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید؛ لپ تاپ شما در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت، ترمیم خواهد شد.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیر لپ تاپ در فرجام

تعمیر لپ تاپ در فرجام، در کارگاه های تخصصی و مجهز زودکمک و با استفاده از تجهیزات نوین و پیشرفته انجام می شود. تیم پذیرش در محل، به آدرس مورد نظر شما آمده و لپ تاپ را به تعمیرگاه می برند. در آنجا دستگاه توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات لپ تاپ، عیب یابی شده و تعمیر می گردد. سپس دستگاه در محل، به شما تحویل داده می شود.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیرات لپ تاپ در ولیعصر

تعمیرات لپ تاپ در ولیعصر در شرایطی انجام می شود که تمامی قطعات یدکی مورد استفاده در کارگاه های زودکمک، اصل و اورجینال هستند. همکاران ما تنها از برنامه های پیشرفته و دستگاه ها و تجهیزات مدرن و قطعات با کیفیت استفاده می کنند تا سلامت عملکرد لپ تاپ را بازگردانند. خدمات تعمیر لپ تاپ در تهران، توسط زودکمک گارانتی شده و می توانید هرگونه مشکل احتمالی را در مدت زمان تعیین شده، پیگیری کنید.


تعمیر لپ تاپ در کرج

سامانه تعمیراتی زودکمک، برای تعمیر لپ تاپ در کرج هم کنار شماست. اگر ساکن استان البزر هستید، درخواست تعمیرات لپ تاپ را در سامانه آنلاین زودکمک یا اپلیکیشن آن نصب کنید. در اولین فرصت، درخواست شما پیگیری شده و اقدامات لازم برای ترمیم نرم افزاری و سخت افزاری سیستم انجام می شود. مجرب ترین کارشناسان IT بر مراحل عیب یابی و تعمیر لپ تاپ نظارت دارند تا تمامی اقدامات، متناسب با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام شوند. بنابراین بدون مراجعه به تهران، لپ تاپ شما ترمیم شده و تمامی ایرادات آن برطرف می شوند.

تعمیر لپ تاپ در کرج


تعمیر لپ تاپ در مشهد

شهر مشهد از شهرهای پرجمعیت کشور است که یکی از نمایندگی های تعمیر لپ تاپ نیز در آن واقع شده است. ساکنان محترم این شهر می توانند به شعبه نمایندگی در ملک آباد مراجعه کرده یا در صورت نیاز از خدمات پذیرش در محل استفاده کنند. در نهایت هم دستگاه به همراه گارانتی تعمیر معتبر بازگردانده خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر با اپراتورها تماس بگیرید تا با مشورت با تکنسین برای پروسه تعمیر راهنمایی شوید.


خدمات نمایندگی تعمیرات لپ تاپ

مرکز نمایندگی تعمیرات لپ تاپ زودکمک، به دلیل خدمات با کیفیتی که در زمینه های نرم افزار و سخت افزار ارائه کرده است، به عنوان یکی از معتبر ترین مراکز تعمیرات لپ تاپ شناخته می شود. حضور کارشناسان و مهندسان مجرب و متخصص در این نمایندگی، توانایی رفع انواع مشکلات لپ تاپ را نشان می دهد. بنابراین، کاربران گرامی می توانند اطمینان کنند که هر یک از مدل های لپ تاپ ایسوس، اچ پی، سونی، ایسر، ال جی، اپل، سامسونگ، فوجیتسو و برندهای دیگر، در این نمایندگی به صورت تخصصی و حرفه ای تعمیر می شود.

تعمیر هارد لپ تاپ

خرابی هارد لپ تاپ به دلیل کند کردن دستگاه بسیار آزاردهنده است. ضمن اینکه ممکن است این خرابی باعث از بین رفتن اطلاعات ارزشمند شما هم بشود. به این ترتیب لازم است برای تعمیر هارد دو مورد سخت افزاری و نرم افزاری را در نظر داشته باشیم. چنانچه تکنسین ها تشخیص دهند هارد نیاز به تعویض دارد، باید اطلاعات هارد خود را بازیابی و در هارد جدید ذخیره کنید. هر دوی این موارد در نمایندگی تعمیر لپ تاپ انجام می شود. 

پیشنهاد ویژه برا ی مطالعه شما : بررسی دلایل کند کار کردن لپ تاپ

------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ

از هر یک از برندها و مدل های لپ تاپ که استفاده کنید، بعد از مدتی نیاز به تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ خواهید داشت. قطعات لپ تاپ ، ال سی دی ، قاب و لولا، کیبورد ، باتری ، تاچ پد پس از استفاده ی طولانی مدت دچار استهلاک شده و باید تعویض یا تعمیر شوند. تعویض ال سی دی لپ تاپ ، تعمیر و تعویض قاب لپ تاپ ، تعمیر وتعویض لولای لپ تاپ ، تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ ، تعمیر و تعویض رم لپ تاپ، تعمیر مشکلات شارژ نشدن لپ تاپ و تعویض شارژ لپ تاپ ، تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ و... برخی از خدمات سخت افزاری هستند که زودکمک به کاربران برندهای مختلف لپ تاپ ارائه می دهد.  از جمله تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ اپل ، ایسوس ، اچ پی ، سامسونگ ، فوجیتسو ، سونی ، دل ، لنوو و....

تعمیرات لپ تاپ

------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیر شارژر لپ تاپ

تعمیر شارژر لپ تاپ، زمانی انجام می شود که برد آداپتور آن از کار افتاده و یا کابل، آسیب دیده باشد. همچنین گاهی قطعات مدار از کار می افتند و عملکرد شارژر مختل می شود. در این صورت، تیم تعمیر لپ تاپ زودکمک، تست آداپتور را انجام می دهند تا بدانند که میزان خرابی این بخش چقدر است. معمولا باید اجزای آسیب دیده را تعویض کرد تا شارژر، بدون ایراد و به صورت عادی کار کند. اما گاهی شدت آسیب دیدگی به اندازه ای است که این امکان وجود ندارد. در این صورت، باید شارژر لپ تاپ خود را تعویض کنید تا باتری در معرض آسیب دیدگی قرار نگیرد.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

ارتقا قطعات لپ تاپ

اگر برای انجام کارهای گرافیکی ، بازی و سرگرمی و نصب نرم افزارهای سنگین نیاز به لپ تاپ با سخت افزار بهتری دارید، می توانید قطعات لپ تاپ را ارتقا دهید. برای تشخیص قطعات قابل ارتقا لپ تاپ، ساده ترین راه جستجو در گوگل و پیداکردن مدل لپ تاپ و در نهایت قطعات قابل ارتقای آن می باشد. شما می توانید رم، هارد و باتری لپ تاپ خود را ارتقا دهید. ارتقا سی پی یو و گرافیک به جز چند مدل از لپ تاپ های جدید در لپ تاپ های دیگر امکان پذیر نیست.

ارتقا قطعات لپ تاپ

------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیر قاب لپ تاپ

یکی از خدماتی که مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ در زودکمک ارائه می دهد، تعمیر قاب این دستگاه است. برای تعمیر قاب لپ تاپ، روش های مختلفی وجود دارد که تعمیرکار با توجه به نوع و شدت آسیب دیدگی قاب، یکی از آنها را انتخاب و اجرا می کند. اگر لولاهای لپ تاپ شکسته یا لق شده باشند، باید آنها را تعمیر یا تعویض کرد. اگر شکستگی در قاب وجود داشته باشد، باید بخش های شکسته قاب را با استفاده از چسب های مخصوصی چسباند. اما بعضا دیده شده است که بعد از مدتی، چسب ها خشک شده و مشکلاتی را ایجاد می کنند. به همین دلیل برخی از تکنسین های تعمیرات لپ تاپ، از روش های دیگری استفاده می کنند. به عنوان مثال تکه های شکسته و از بین رفته قاب را می سازند و آنها را با قسمت های سالم، همسان سازی می کنند.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیر لولای لپ تاپ

خرابی و به ویژه شکستن لولای لپ تاپ، ممکن است کیبورد و حتی ال سی دی را نیز در معرض خطر قرار دهد. اگر لولا بشکند، شل شود و یا در حین تعمیر بیش از حد سفت گردد، باید هرچه زودتر آن را تعمیر کرده و یا تعویض نمایید. خوشبختانه تعمیر لولای لپ تاپ، کار دشواری نیست و تعمیرکاران ماهر، به سادگی از عهده انجام دادن آن برمی آیند. در صورت شکستن لولا می توانید از تکنسین های مجرب تعمیر لپ تاپ زودکمک، برای تعمیر یا تعویض این قطعه کمک بگیرید.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیر ال سی دی لپ تاپ

اگر تصاویر به درستی نمایش داده نشوند، باید اول مطمئن شد که ایراد از قطعاتی مثل مادربرد، کارت گرافیک و ... نیست. در صورت سالم بودن این بخش ها، باید خود نمایشگر را عیب یابی و تعمیر کرد. مثلا زمانی که نور کم می شود، صفحه سیاه می شود و یا تصویر ایراداتی دارد، باید ال سی دی را بررسی و تعمیر کرد. اگر فلت ها آسیب دیده باشند، امکان تعمیر ال سی دی لپ تاپ وجود دارد. اما اگر این قطعه سوخته و یا شکسته باشد، قابل تعمیر نیست و حتما باید تعویض شود. بهترین کار در این شرایط، تعویض ال سی دی لپ تاپ است که البته با توجه به قیمت نمایشگر جدید، هزینه بالایی دارد.


آیا تعمیرکار زودکمک قابل اعتماد است؟

برای این که از تعهد کاری تکنسین های تعمیر لپ تاپ زودکمک مطمئن شوید، باید بدانید که سامانه زودکمک، واسطه بین شما و تعمیرکار نیست. کارشناسان مجرب IT در این مرکز استخدام شده اند و تمامی مراحل احراز و تایید هویت (شامل دریافت گواهی عدم سوء پیشینه) را گذرانده اند. سلامت جسمی و روانی همکاران ما تایید شده است و بدون کوچک ترین مشکل یا زحمتی، خدمات مربوطه را در زمینه تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری به شما ارائه می دهند. حفظ حریم شخصی، مسئله ای بسیار مهم برای مجموعه زودکمک است. لذا سفیران ما نهایت تعهد و دقت را در نگهداری از اطلاعات شخصی شما صرف می کنند. مکالمات شما در تماس با تیم پاسخگویی ضبط شده و مراحل تعمیر نیز توسط سیستم مانیتورینگ ضبط شده و در صورت نیاز، برای پیگیری های بعدی قابل دسترسی هستند. زودکمک، خدمات تعمیرات تخصصی لپ تاپ را در کنار برخورداری از شرایطی امن و آرام در محیطی حرفه ای به مشتریان خود ارائه می دهد.


مشاوره رایگان قبل از تعمیر لپ تاپ و عیب یابی دقیق

عیب‌ یابی اصلی ترین مرحله فرایند تعمیرات هر دستگاهی محسوب می شود و تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات لپ تاپ زودکمک، برای عیب ‌یابی لپ تاپ، دقت بالایی را صرف می کنند تا مشکل اصلی دستگاه را تشخیص دهند. سپس بر اساس تشخیص دقیق و اطلاعات خود، هزینه تعمیر لپ تاپ را برآورد می کنند و به کاربر اطلاع می‌دهند. پس از تعیین قیمت تعمیر لپ تاپ، اگر کاربر تمایل داشت، تکنسین های نمایندگی تعمیرات لپ تاپ زودکمک، فرایند تعمیرات تخصصی لپ تاپ را آغاز می‌کنند. در نهایت، این متخصصان پس از تعمیر لپ تاپ، با تست و بررسی نهایی سیستم، از رفع مشکل آن اطمینان حاصل می کنند و لپ تاپ کاربر را صحیح و سالم به او تحویل می دهند. اگر شما هم با لپ تاپ خود به مشکل برخورده اید و به دنبال مرکزی تخصصی و معتبر هستید، می‌توانید با نمایندگی تعمیرات لپ تاپ زودکمک تماس بگیرید.

ما در مجموعه تخصصی زودکمک به دنبال آن هستیم که در وهله اول، مشکلات دستگاه های شما را به صورت آنلاین برطرف کنیم. برای این منظور یک تیم مجرب و حرفه ای در واحد پشتیبانی حضور دارند تا سوالات شما را به صورت آنلاین پاسخ دهند. هر سوالی که در خصوص عملکرد لپ تاپ خود یا مشکلات آن دارید، در بخش مربوطه در وب سایت زودکمک مطرح کنید. کارشناسان ما اطلاعات لازم را در لحظه به شما ارائه داده و در صورت نیاز به تعمیر تخصصی تر، شما را راهنمایی می کنند. البته برای این منظور باید اول وارد سایت شده و از طریق لینک ثبت در بالای صفحه، مراحل ثبت نام را انجام دهید. 

تعمیرات لپ تاپ زودکمک


رفع مشکلات رایج لپ تاپ 

زودکمک مدعی برطرف کردن انواع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ است و در مسیر عمل به این ادعا نیز موفق بوده است. انواع ایرادات مربوط به سیستم عامل، هنگ کردن، روشن نشدن، شارژ نشدن، کار نکردن کیبورد، شکستن نمایشگر و بدنه، خرابی لولا، خط افتادن روی صفحه، شطرنجی شدن نمایشگر و ... در این مجموعه عیب یابی شده و توسط تیم مجرب نمایندگی تعمیرات لپ تاپ، تعمیر می گردند. از جمله دیگر مشکلات رایج لپ تاپ می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

رفع مشکلات رایج لپ تاپ 


زودکمک کدام برندهای لپ تاپ را تعمیر می کند؟

  • تعمیر لپ تاپ دیتا

 

چطور می توان از خدمت تعمیرکار سیار لپ تاپ زودکمک استفاده کرد؟

تعمیرکار سیار لپ تاپ زودکمک، خدمات تخصصی تعمیرات لپ تاپ در تهران و کرج را به کاربران ارائه می دهد. برای دریافت این سرویس، درخواست تعمیر لپ تاپ را از طریق سایت و یا اپلیکیشن زودکمک، ثبت کنید. همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم، با شما تماس می گیرند.

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران

زودکمک
1401/09/27-16:30

سلام دوست عزیز، دستگاه شما نیاز به عیب یابی و تعمیر تخصصی دارد؛ جهت دریافت خدمات با شماره درج شده در سایت تماس گرفته و یا درخواست خود را به صورت آنلاین در سامانه زودکمک ثبت کنید. همکاران ما اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه دریافت خدمات را به شما ارائه می دهند.

زودکمک
1401/09/26-16:23

سلام دوست عزیز. درخواست همکاری خود را در سایت ثبت کنید. همکاران ما با جهت کسب اطلاعات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

فریبرز ابراهیمی
1401/09/26-13:12

باسلام جهت همکاری در زمینه فروش وتعمیر باطری لب تاب در شهر سنندج درخواست همکاری را داشته باتوجه به اینکه اختصاصاً در زمینه فروش انواع باطری شارژی وغیر شارژی فعالیت مینمایم لذا خواهشمند است که در این زمینه اقدام لازم را معمول فرمایید

اعظم فتحیان
1401/09/20-22:54

سلام. وقت به خیر.لپ تاپ من ایسر هست قفل شده تا مرحله f4 پیش می‌ره از اونجا به بعد خطا میده