R _

تعمیر موبایل اپل

تعمیر موبایل اپل یکی از خدمات تخصصی زود کمک است. گوشی های اپل دارای قابلیت های زیادی هستند. اما استفاده از این قابلیت ها باید در چارچوب قوانین کمپانی اپل قرار گیرد. از این رو پروسه ی تعمیر گوشی اپل نیز باید متناسب با محدودیت ها و قوانین اپل مانند راه اندازی اپل آیدی فعال و معتبر و وضعیت آیکلود باشد. یک خطای جزیی در روند ترمیم و بازیابی آیفون می تواند باعث لاک شدن کلی گوشی شود. با استفاده از خدمات سامانه ی تعمیراتی زود کمک تعمیر گوشی اپل به بهترین شکل ممکن انجام می شود. مهم نیست که گوشی شما با چه مشکلی رو به رو شده است. زود کمک تمامی اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری احتمالی در آیفون های اپل را برطرف می سازد.

درخواست آنلاین تعمیر موبایل اپل

برای دریافت سرویس های تعمیراتی زود کمک می توانید از قابلیت درخواست آنلاین استفاده کنید. همکاران ما در واحد پشتیبانی همواره آماده ی خدمت رسانی هستند. ابتدا وضعیت گوشی خود را بررسی کرده و در صورت امکان برای سرعت بخشیدن به پروسه ی تعمیر موبایل اپل، خرابی های گوشی ، زمان دقیق پیدایش مشکل در گوشی و دلیل احتمالی آن را به اطلاع کارشناسان نمایندگی موبایل اپل زود کمک برسانید. ما به شما این اطمینان را می دهیم که در مدت زمان کوتاهی کارایی گوشی اپل بازگردانی شود.

 

برای تعمیر موبایل اپل به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک زیر و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر گوشی اپل را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل موبایل هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، گوشی اپل خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات موبایل، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.
ثبت درخواست تعمير موبايل اپل
ثبت درخواست

 

در مورد تعمیر گوشی اپل از زود کمک بپرس

تعمیر موبایل اپلمعمولا اختلالات گوشی های هوشمند با یک نشانه ی واحد نمایان می شود. برای مثال مشکل روشن نشدن گوشی می تواند در اثر خرابی سی پی یو، سوختگی نمایشگر، اتصالی مدارهای درونی موبایل، خرابی باتری، از کار افتادگی سوکت شارژ موبایل، ویروسی شدن گوشی، آبخوردگی و ... اتفاق بیفتد. سردرگم شدن کاربر برای درک علت روشن نشدن گوشی امری طبیعی است. در چنین شرایطی می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما در زود کمک مشورت کنید. طی یک گفتگوی کوتاه می توانید علت اصلی خرابی گوشی و البته روند احتمالی تعمیر موبایل اپل را درک کنید.

پذیرشِ تعمیر موبایل اپل در محل

تعمیر موبایل اپل در زود کمک به صورت پذیرش گوشی در محل نیز انجام می شود. هدف سامانه ی زود کمک کسب رضایت شما است. پس از ثبت درخواست پذیرش در محل، همکاران ما به درب منزل یا محل کارتان اعزام شده و گوشی معیوب را دریافت می کنند. سپس باید کمی صبور باشید تا پروسه ی تعمیرات آیفون در کارگاه اصلی زود کمک به اتمام برسد. پس از اعمال مراحل تعمیر زیر نظر کارشناسان مجرب، دستگاه تعمیر شده به همراه گارانتی درب منزل شما تحویل داده می شود. لذا می توانید با خیالی آسوده تعمیر گوشی اپل را به ما بسپارید.

خدمات تخصصی تعمیر آیفون اپل در زود کمک

گستره ی خدمات تعمیر موبایل اپل در زود کمک بسیار وسیع است. تمامی اختلالات سخت افزاری و خرابی های نرم افزاری آیفون های قدیمی و جدید اپل در زود کمک برطرف می شوند. برخی از این اختلالات عبارتند از:

رفع مشکلات شارژ موبایل اپل

یکی از مشکلات دردسرسازی که می تواند برای کاربر بسیار نگران کننده باشد، اختلالات موجود در پروسه ی شارژ شدن گوشی است. مسلما موبایلی که قدرت خودتعمیر گوشی اپل را در ثبت و ضبط نیروی برق از دست می دهد؛ به دستگاه بلا استفاده ای تبدیل می شود. چنین اتفاقی می تواند ریشه در ایرادات نرم افزاری و سخت افزاری متعددی داشته باشد. حضور ویروس بد افزارهای مخرب، لق شدن سوکت شارژ گوشی و عدم توجه به فرایند به روزرسانی سیستم عامل موبایل دلایل اصلی مشکل شارژ نشدن گوشی هستند. در این بین استفاده از شارژر تقلبی نیز نقش دارد. اما اگر از سلامت شارژر گوشی مطمئن هستید، برای بررسی وضعیت باتری، سوکت شارژ، ایرادات نرم افزاری موبایل و مدارهای درونی آن از سرویس های زود کمک استفاده کنید.

تعمیر مشکلات آنتن دهی گوشی اپل

اگر از کاربران قدیمی گوشی های اپل باشید، حتما با ارورهای مرتبط با انتن دهی اپراتور آشنا هستید. زمانی که ارورهای مرتبط با عدم سیگنال دریافتی از سیم کارت یا به اصطلاح NO SIM دیده می شود، ابتدا وضعیت اپراتور گوشی در محدوده ی جغرافیایی خاصی که در آن قرار گرفته اید را بررسی کنید. از طرفی باید به سلامت سیم کارت مورد استفاده و طریقه ی پانچ آن دقت کنید. اما اگر هیچ اختلالی در اپراتور سیم کارت یا ساختار تشکیل دهنده ی سیم کارت دیده نمی شود؛ از سرویس پذیرش در محل زود کمک استفاده کنید تا همکاران ما در عرض کوتاه ترین زمان ممکن مشکل موجود در گوشی را ترمیم کنند.

حل مشکل بیس باند موبایل اپل

های آیفون مانند سایر گوشی های هوشمند، از پروتکل های مختلفی مانند 3G، 4G و LTE پیروی می کنند. جا به جایی میان این پروتکل ها روند پیچیده ای دارد و می تواند برای سی پی یو پروسه ی سنگینی باشد. از این رو اپل برای پشتیبانی صحیح های خود از شبکه های اینترنتی، یک مودم جداگانه با نام بیس باند درون موبایل های خود جاسازی می کند. اگر اختلالی در وضعیت این بیس باند دیده شود، قدرت دستیابی گوشی به اینترنت از بین خواهد رفت. زود کمک برای تعمیر موبایل اپل و رفع عیوب بیس باند آن مناسب ترین گزینه ی انتخابی است.

تعمیر و تعویض دوربین گوشی اپل

دوربین با کیفیت یکی از ویژگی های اصلی آیفون های اپل است. اما به هر حال خرابی برنامه دوربین آیفون، سیاه شدن صفحه ی اصلی دوربین، تار شدن عکس های گرفته شده، ایجاد هاله های رنگی در تصاویر ثبت شده، شکستن لنز دوربین آیفون و... برخی از مشکلاتی می باشد که ممکن است در اثر بی احتیاطی کاربر و یا استفاده ی نادرست از گوشی اتفاق بیفتد. به هر حال مشکل دوربین آیفون هر چه باشد در زود کمک قابل حل است. لازم به ذکر است که، تعمیر موبایل اپل در زود کمک به همراه گارانتی انجام می شود.

دسته کالای خود را انتخاب کنید