به دلیل طراحی پیچیده و ساختار پیشرفته، پروسه تعمیر آیفون 11 پرو مکس نیازمند مهارت ، تجربه ، تخصص و ابزار مدرن و پیشرفته می باشد. مرکز تعمیرات تخصصی زود کمک با دارا بودن موارد ذکر شده آماده انجام کلیه خدمات مربوط به تعمیر آیفون 11 پرو مکس می باشد. خدماتی همچون ، تعمیر مادربرد ، رفع مشکل کرش کردن گوشی ، رفع مشکلات مربوط به آنتن دهی، ریست فکتوری، تعمیر و تعویض ال سی دی، تعویض گلس، تعمیر و تعویض باتری، تعمیر قاب، تعمیر آب زدگی ، تعمیر و تعویض تاچ، تعمیر اسپیکر و میکروفن، تنها بخشی از خدمات تعمیر آیفون 11 پرو مکس در مرکز زود کمک می باشد.

ثبت سفارش آنلاین تعمیر آیفون 11 پرو مکس

برای تعمیر آیفون 11 پرو مکس به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر آیفون 11 پرو مکس را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، موبایل سامسونگ خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات موبایل، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

 

خدمات تعمیر آیفون 11 پرومکس در زودکمک

تعمیر مادربرد آیفون 11 پرو مکس

در بحث تعمیر آیفون 11 پرو مکس مهمترین قطعه گوشی آیفون، مادربرد آن است . مادربرد آیفون از قطعات الکترونیکی مختلف، پردازنده، حافظه و رام دستگاه تشکیل شده است. تمامی اطلاعات بر روی بستر مادربرد دستگاه جریان دارند . به همین دلیل اگر مادربرد بر اثر عواملی نظیر ضربه فیزیکی، آب خوردگی یا هر دلیل دیگری دچار مشکل شود، عملکرد دستگاه نیز مختل می شود. تعمیر مادربرد آیفون با توجه به نوع آسیب دیدگی آن ممکن است هزینه زیادی در بر داشته باشد اما هزینه تعمیر مادربرد کمتر از تعویض کامل آن است.

تعمیر آیفون 11 پرو مکس

 

تعمیر تاچ گوشی iphone 11 pro max

تاچ گوشی، تبدیل کننده موقعیت و تعداد لمس به سیگنال های الکتریکی قابل تفسیر برای گوشی هوشمند می باشد. این قطعه ممکن است به دلایل مختلف نرم افزاری و سخت افزاری دچار ایراد شده و به درستی کار نکند. در بعضی از مواقع این بخش به طور کامل از کار افتاده و هیچ یک از فرمان های لمسی را اجرا نمی کند. تعمیر تاچ آیفون 11 پرو مکس در این شرایط، در دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری انجام می شود. بدین شکل که در صورتی که مشکل با انجام اصلاحات نرم افزاری برطرف نشد تنها راه تعویض تاچ پنل خواهد بود. البته به یاد داشته باشید که به علت یکپارچه بودن تاچ و ال سی دی در این گوشی ، به منظور تعمیر آیفون 11 پرو مکس ، مجموعه تاچ و ال سی دی دستگاه باید به طور کامل تعویض شوند.

تعمیر دوربین آیفون 11 پرو مکس

در ادامه بیان موارد مربوط به تعمیر آیفون 11 پرو مکس به مبحث تعمیرات دوربین می رسیم. دوربین دستگاه معمولا در اثر عواملی مثل آب زدگی و وارد شدن ضربه ، دچار ایجاد خراش و شکستگی و ایراد می شود که در بیشتر موارد با تعمیر قطعه مربوطه مشکل برطرف خواهد شد اما در صورت از کار افتادن دوربین در بیشتر مواقع تعویض کامل ماژول دوربین تنها راه حل خواهد بود. در مواردی نیز دوربین دستگاه در اثر مشکلات نرم افزاری دچار مشکل شده است که در چنین حالتی مشکل با انجام اقداماتی نظیر ریست فکتوری ، فلش کردن و ... مشکل قابل رفع خواهد بود.

تعویض گلس آیفون 11 پرو مکس

نمایشگر اکثر گوشی های هوشمند توسط یک لایه محافظ شیشه ای محکم پوشانده شده ، البته منظور از محکم این نیست که در برابر هر نوع ضربه و فشاری مقاوم باشد و طبیعتاً اگر شدت وارد شدن ضربه یا فشار از حدی بیشتر باشد این لایه دچار آسیب و شکستگی خواهد شد. بعد از شکسته شدن گلس اگر تاچ هنوز فرامین لمسی را به درستی دریافت می کند و پنل نمایشگر نیز تصاویر را بدون ایراد نمایش می هد نگران نباشید زیرا در این حالت مشکل با تعویض گلس اپل به تنهایی برطرف خواهد شد. در صورت بروز مشکل شکستگی گلس به منظور تعمیر iphone 11 pro max خود به نمایندگی اپل زود کمک مراجعه کنید.

تعمیر قاب شیشه ای آیفون 11 پرو مکس

در بین موارد مربوط به تعمیر آیفون 11 پرو مکس تعویض پنل شیشه ای پشت دستگاه بسیار سخت و زمان بر است. پنل شیشه‌ای روی قاب پشتی آیفون پرو مکس بر روی بدنه دستگاه پرس شده و جدا کردن آن به سادگی امکانپذیر نخواهد بود. برای انجام این کار باید از دستگاه ها و تجهیزات خاصی استفاده شود . بعد از اینکه پنل شیشه‌ای قاب پشت گوشی از آن جدا شد، تقریبا بخش اصلی تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو مکس انجام شده و نوبت به پرس کردن یک پنل جدید بر روی قاب پشت گوشی می‌رسد. به منظور پرس کردن شیشه جدید بر روی قاب پشت آیفون هم باید از دستگاه خاصی استفاده شود که به طور دقیق پنل شیشه‌ای را بر روی قاب گوشی پرس کند. البته قبل از انجام این کار باید سطح قاب پشت گوشی کاملا تمیز شود تا هیچ مانعی برای پرس شدن گلس جدید وجود نداشته باشد. در صورتی که پرس و نصب گلس جدید به درستی انجام نگیرد، ممکن است حباب های هوا در فضای مابین قاب پشت و پنل شیشه‌ای آن ایجاد شود یا لبه های پنل شیشه‌ای قاب گوشی درست روی بدنه دستگاه پرس نشوند.

تعویض و تعمیر باتری آیفون 11 پرو مکس

ماهیت باتری های لیتیومی به گونه ایست که پس از گذشت مدت زمانی و پس از انجام پروسه های متعدد شارژ ، کم کم توانایی خود در ذخیره جریان الکتریسیته را از دست می دهند و در نهایت مشکلاتی را برای کاربر ایجاد می کنند . علائمی مانند تخلیه سریع باتری و دیر شارژ شدن دستگاه حاکی از مشکلات باتری می باشد که در چنین وضعیتی باتری باید با یک نمونه جدید و سالم آن جایگزین شود. در صورت مواجهه با مشکلات باتری به منظور تعمیر iphone 11 pro max خود با کارشناسان مجموعه تعمیرات تخصصی زود کمک تماس حاصل فرمایید.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران