R _

تعمیر لباسشویی در محل

آیا نیاز به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دارید؟ سامانه جامع زودکمک، راحت ترین و سریع ترین مسیر را به شما نشان می دهد. اگر ماشین لباسشویی شما در سراشیبی فرسودگی افتاده و یا آسیب دیده است، می توانید روی مهارت و تخصص تیم تعمیر ماشین لباسشویی در زودکمک حساب کنید. تعمیر لباسشویی در محل و منزل شما انجام شده و در صورت نیاز به حمل دستگاه به کارگاه تعمیرات ماشین لباسشویی این کار توسط تیم اعزامی انجام خواهد شد.

کارگاه تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی، به تجهیزاتی مجهز شده است که تعمیرکاران با استفاده از آنها، می توانند عملیات عیب یابی و ترمیم لباسشویی و نیز تعویض قطعات را به شکل حرفه ای انجام دهند. بنابراین ماشین لباسشویی شما از هر برندی که باشد و هر ایرادی که داشته باشد، زودکمک آن را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا همراه باگارانتی ترمیم می کند. در بخش های بعدی، نحوه خدمات دهی در زودکمک را تشریح می کنیم تا هرچه سریع تر، خدمات مورد نظرتان را دریافت کنید.

ثبت درخواست تعمير لباسشویی

 

برای تعمیر لباسشویی به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر ماشین لباسشویی را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل لباسشویی هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، ماشین لباسشویی خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات لباسشویی، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعمير لباسشویی

ثبت آنلاین درخواست تعمیر لباسشویی 

هم اکنون لینک درخواست تعمیر تعمیر ماشین لباسشویی را انتخاب کنید تا درخواست شما به صورت آنلاین و در سریع ترین زمان، در سامانه جامع زودکمک ثبت شود. از طریق فیلدهای مشخص شده، دسته کالا، نام و مدل آن را وارد نمایید. در بخش شرح، هرآنچه را که لازم در مورد دستگاه و وضعیت آن بدانیم، توضیح دهید. گزینه ثبت را بزنید و ضمن وارد کردن شماره تماس و مشخصات فردی، منتظر تماس همکاران ما باشید. شما برای ثبت درخواست تعمیر لباسشویی هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید و خدمات مورد نیاز را در کوتاه ترین زمان دریافت می کنید. 

 

تعمیر لباسشویی

 

تعمیرات لباسشویی در منزل

حتی تصور این که بخواهید یک ماشین لباسشویی را به مرکز تعمیرات برده و پس از تعمیر مجددا آن را به منزل بازگردانید، مشکل است. اما نیازی به انجام این کار نیست و شما می توانید از خدمات تعمیر لباسشویی در محل استفاده کنید. کافی است درخواست تعمیرات لباسشویی در منزل را ثبت کنید. سفیران زودکمک در اولین فرصت به آدرس شما می آیند و ماشین لباسشویی و اجزای آن را با دقت بررسی می کنند. پس از عیب یابی دستگاه و برآورد هزینه، اگر شما صلاح بدانید، عملیات تعمیر ماشین لباسشویی آغاز می شود. ترمیم و تعویض قطعات آسیب دیده در محل انجام شده و پس از ترمیم کامل دستگاه، لباسشویی بدون ایراد به شما تحویل داده می شود.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی چقدر است؟

قیمت تعمیر لباسشویی، بستگی به این دارد که کدام بخش های ماشین آسیب دیده اند. میزان خرابی و نوع آن نیز در تعیین هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی تاثیرگذار است. در شرایطی که مثلا فیلترها مسدود شده باشند، معمولا لازم نیست مبلغ زیادی پرداخت کنید. مگر این که نیاز به نوع خاصی از فیلتر باشد که قیمت بالایی دارد. اما اگر به عنوان مثال موتور سوخته باشد، باید خودتان را برای پرداخت هزینه ای سنگین آماده کنید.

قطعاتی مثل موتور قیمت بالایی دارند و اگر نیاز به تعویض آنها باشد، باید قیمت قطعه جدید را نیز در هزینه نهایی تعمیرات لباسشویی لحاظ کنید. تکنسین های زودکمک پس از بررسی و عیب یابی ماشین لباسشویی، هزینه تعمیرات آن را به صورت تقریبی برآورد کرده و به شما اعلام می نمایند. البته احتمال تغییر مبلغ در پایان کار وجود دارد و قیمت اعلام شده، قطعی نیست.

پاسخ به پرسش های شما در مورد تعمیرات ماشین لباسشویی

چرا ماشین لباسشویی کار نمی کند؟ علت تمیز نشدن لباس ها چیست؟ چرا لباسشویی در حین کار خاموش می شود؟ چرا درب دستگاه باز نمی شود؟ برای پیدا کردن پاسخ این قبیل پرسش ها می توانید به صورت آنلاین، با کارشناسان تعمیر لباسشویی زودکمک در ارتباط باشید. در بخش سمت راست پروفایل شما، گزینه سوالات شما قرار دارد. با انتخاب این گزینه، می توانید سوال خود در مورد تعمیرات ماشین لباسشویی را مطرح کنید تا همکاران ما به آن پاسخ دهند. این بخش کاملا رایگان است و لازم نیست هزینه ای بابت آن پرداخت کنید.

خدمات تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی

 • تعمیرات تخصصی انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک و غیراتوماتیک
 • رفع مشکل نشت آب
 • ترمیم روشن نشدن و خاموش شدن ناگهانی لباسشویی
 • پاک سازی فیلترها و لوله های تخلیه
 • رفع مشکل تمیز نشدن لباسها
 • رفع لرزش ماشین لباسشویی
 • رفع مشکل وجود برق در بدنه ماشین
 • تعمیر کلیدهای از کار افتاده دستگاه
 • تعمیرات هیدرواستات
 • رفع مشکل جوش آمدن آب در ماشین لباسشویی
 • برطرف کردن صداهای غیر عادی
 • تعمیرات تخصصی بلبرینگ و دینام
 • ترمیم یا تعویض موتور
 • تعویض قطعات از رده خارج با نمونه های اورجینال
 • نصب صحیح و اصولی انواع ماشین لباسشویی

دسته کالای خود را انتخاب کنید