R _

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در زودکمک، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه های تعمیراتی و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می شود. این یعنی می توانید اطمینان داشته باشید که انواع مشکلات لباسشویی برطرف شده و عملکرد آن به حالت عادی باز می گردد. تعمیرات لباسشویی یک کار تخصصی است، اما در ادامه این مطلب، جزئیات کاربردی را در خصوص آن به شما ارائه می دهیم تا برای شناسایی و رفع مشکلات مختلف این دستگاه، مسیر ساده تری را طی کنید. برای دریافت تخصصی ترین خدمات در زمینه تعمیر لباسشویی سامسونگ نیز کافی است درخواست تعمیر ماشین لباسشویی را در سامانه آنلاین زودکمک ثبت کنید و منتظر تماس همکاران ما در اولین فرصت باشید.

ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

 

برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل لوازم خانگی هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، ماشین لباسشویی سامسونگ خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعمير ماشین لباسشویی سامسونگ

 

خدمات تخصصی تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیرات تخصصی انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک و غیر اتوماتیک، تعمیر و تعویض قطعات معیوب، ترمیم ایرادهای عملکردی دستگاه، رفع مشکل نشت آب، ترمیم روشن نشدن و خاموش شدن ناگهانی لباسشویی، پاک سازی فیلترها و لوله های تخلیه، رفع مشکل تمیز نشدن لباسها، رفع لرزش ماشین لباسشویی، رفع مشکل وجود برق در بدنه ماشین، تعمیر کلیدهای از کار افتاده دستگاه، تعمیرات هیدرواستات، رفع مشکل جوش آمدن آب در ماشین لباسشویی، برطرف کردن صداهای غیر عادی، تعمیرات تخصصی بلبرینگ و دینام، ترمیم یا تعویض موتور، تعویض قطعات از رده خارج با نمونه های اورجینال، نصب صحیح و اصولی انواع ماشین لباسشویی، تعمیرات در محل و ... بخشی از خدمات تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به شمار می روند.  این خدمات با ضمانت نامه زودکمک همراه هستند تا خیالتان از بابت اصالت و صحت آنها راحت باشد.

 

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه های تعمیراتی انجام می شود.

 

رفع خطاهای لباسشویی سامسونگ

تکنسین های تعمیرات لباسشویی سامسونگ برای ریشه یابی و برطرف کردن خطاها و ارورهای این دستگاه نیز در کنار شما هستند. کدهای خطای ماشین های لباسشویی در واقع نوعی هشدار هستند که به شما می گویند ایرادی در قطعات داخلی ایجاد شده است. یعنی ماشین لباسشویی زمانی کد خطا نشان می دهد که قطعات آن مشکل داشته باشند و یا یکی از عملکردها به درستی انجام نشود. بسیار مهم است که منشأ این ارورها به درستی تشخیص داده شوند. در این صورت می توان مشکل را به موقع برطرف کرد. تیم تعمیر ماشین لباسشویی Samsung ضمن اطلاع کامل از مفهوم هریک از این ارورها و منشأ بروز آنها، کدهای خطا را برطرف می کنند و هر اقدامی را که برای این منظور لازم باشد، انجام می دهند.

تعمیر پمپ لباسشویی سامسونگ

گاهی باید برای تعمیر لباسشویی سامسونگ، پمپ آن را ترمیم یا تعویض کرد. علامت اصلی خرابی پمپ ماشین لباسشویی این است که دستگاه آب را به درستی تخلیه نمی کند. پمپ معمولا قابل ترمیم نیست و آسیب دیدگی آن به گونه ای است که حتما باید تعویض شود. با این حال تعمیرکاران زودکمک نهایت تلاش خود را به  کار می بندند تا پمپ آسیب دیده را ترمیم کنند. اگر نیاز به تعویض این قطعه باشد، پمپ جدید حتما اورجینال است تا بهترین عملکرد را در دستگاه داشته باشد.

تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ

اگر موتور ماشین لباسشویی از کار بیفتد، تقریبا تمام عملکردهای دستگاه دچار مشکل می شوند. مثلا ممکن است ماشین روشن نشود یا هیچ یک از چرخه های شستشو را انجام ندهد. برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در این شرایط باید اول موتور و اجزای آن به دقت بررسی شوند. اگر قطعات قابل ترمیم باشند، این کار انجام می شود تا موتور تعمیر گردد. اما گاهی امکان تعمیر موتور لباسشویی وجود نداشته و راهی جز تعویض این قطعه نیست. دقت کنید که هزینه تعویض موتور بالاست و باید مبلغ قابل توجهی را صرف خرید موتور اورجینال کنید.

تعمیر میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر و تعویض میکروسوئیچ هم یک روش موثر برای تعمیر لباسشویی سامسونگ و دیگر برندهاست. معمولا مشکلاتی که بر اثر خرابی این قطعه ایجاد می شوند، با ایرادات ناشی از آسیب دیدگی دیگر قطعات مشترک هستند. بنابراین باید اول مطمئن شد که ایراد موجود، ناشی از خرابی میکروسوئیچ است. بدین منظور، واشر را در حالت چرخش قرار دهید و بعد درب را باز کنید. پیچ گوشتی را به صورت کامل در داخل محرک میکروسوئیچ قرار دهید. اگر در این حالت عملیات شستشو شروع شد در حالی که وقتی درب بسته است ماشین  کار نمی کند، میکروسوئیچ آسیب دیده است. خوشبختانه در بیشتر موارد، امکان تعمیر میکروسوئیچ درب لباسشویی وجود دارد. با این حال در صورت نیاز به تعویض این قطعه، همکاران ما در زودکمک، تنها از نمونه اورجینال استفاده می کنند.

دسته کالای خود را انتخاب کنید