تعمیر لباسشویی توشیبا، وقتی این دستگاه در عملکرد خود دچار مشکل شده است و علائم عجیبی از خود نشان می دهد، پس از بررسی و عیب یابی علت دقیق مشکل، مهم ترین کاری است که باید برای آن اقدام کنید. ماشین لباسشویی توشیبا یکی از لوازم های خانگی محبوب و کارآمد است که ویژگی های نوآورانه متعددی دارد و شستن لباس ها را برای شما آسان تر می کند. اما این دستگاه نیز مانند همه لباسشویی های دیگر، ممکن است دچار خرابی و اختلال شود و در نهایت به تعمیر لباسشویی توشیبا بینجامد. اما برطرف کردن مشکلات ماشین لباسشویی توشیبا، هنگامی امکان پذیر است که با منشا مشکلات آن آشنا باشید و درباره آنها بدانید.

 

ثبت سفارش آنلاین تعمیر لباسشویی توشیبا

برای تعمیرلباسشویی توشیبا به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر لباسشویی توشیبا را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، لباسشویی خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات لباسشویی، تعمیر کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

نحوه تعمیر لباسشویی توشیبا

ماشین لباسشویی های توشیبا، علاوه بر داشتن طرح های شیک و مدرن و رنگ های مختلف، ویژگی ها، کارایی و کیفیت بسیار خوبی دارند. اما این دستگاه ها نیز گاهی اوقات با مشکلاتی مواجه می شوند که اگر با آنها آشنا باشید، می توانید مشکل آن را عیب یابی کنید. نچرخیدن مخزن ماشین لباسشویی توشیبا، خرابی موتور لباسشویی توشیبا، صدا دادن ماشین لباسشویی توشیبا، آبگیری نکردن ماشین لباسشویی توشیبا، عدم تخلیه آب لباسشویی توشیبا، نشتی آب ماشین لباسشویی توشیبا، از کار افتادن هیتر ماشین لباسشویی توشیبا و خرابی شیر برقی ماشین لباسشویی توشیبا، از جمله مشکلاتی هستند که به تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا منجر می شوند.

 

تعمیر لباسشویی توشیبا

نچرخیدن مخزن دستگاه، یکی از مشکلات مهمی است که به تعمیر لباسشویی توشیبا منجر می شود.


نچرخیدن مخزن ماشین لباسشویی توشیبا

نچرخیدن مخزن دستگاه، یکی از مشکلات مهمی است که به تعمیر لباسشویی توشیبا منجر می شود و بسیاری از کاربران با آن مواجه می شوند. افتادن تسمه، بروز خرابی در بلبرینگ و سوختگی یا از کار افتادن موتور، از دلایل نچرخیدن مخزن ماشین لباسشویی هستند که باید برای برطرف کردن آنها در سریع ترین زمان اقدام کنید.

بیشتر بخوانیم : تعمیر لباسشویی در تهران

خرابی موتور لباسشویی توشیبا

خرابی موتور لباسشویی توشیبا، یکی از بدترین اتفاقاتی است که می تواند برای این دستگاه رخ بدهد. چون در صورت بروز این مشکل، این دستگاه عملا کارکردی ندارد. در صورتی که شما با این مشکل مواجه شدید، قبل از هر چیز، به دنبال نشانه های خرابی موتور باشید و سپس به سراغ برطرف کردن ایراد و تعمیر لباسشویی توشیبا بروید. پمپاژ نکردن آب، نچرخیدن مخزن، نچرخیدن لباس ها، خیس ماندن لباس ‌ها بعد از پایان کار و وجود اشکال در چرخه شستشو، از جمله نشانه های خرابی موتور لباسشویی توشیبا هستند که باید به آنها توجه کنید. در صورت مشاهده این نشانه ها، بلافاصله دستگاه را از پریز بکشید و برای تعمیر آن، از یک تعمیرکار متخصص تعمیر لباسشویی کمک بگیرید.

 

خرابی موتور لباسشویی توشیبا

صدا دادن ماشین لباسشویی توشیبا

در اغلب موارد، خراب بودن کاسه نمد، بلبرینگ، شفت و سه نظام، منجر به تولید صداهای دستگاه می شوند. عدم توزیع یکنواخت لباس ها داخل مخزن لباسشویی، خراب بودن تسمه ها، باز نکردن پیج های حمل و نقل از پشت ماشین لباسشویی، تراز نبودن دستگاه، خراب بودن کمک های لباسشویی و مشکل وزنه بتونی روی مخزن دستگاه نیز، از مشکلات دیگری هستند که منجر به تعمیر لباسشویی توشیبا می شوند. در صورتی که با این مشکل مواجه شدید، باید حتما برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود، به یک کارشناس با تجربه مراجعه کنید.

بیشتر بخوانیم : بوی سوختگی ماشین لباسشویی

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی توشیبا

اگر ماشین لباسشویی توشیبا شما آبگیری نمی کند، ابتدا بررسی کنید که سر سیم ها سالم باشند. در صورت بسته بودن شیر آب، قطع بودن آب شهر متصل به لباسشویی، گرفتگی یا پیج خوردگی شیلنگ ورودی آب و اشکال در شیر برقی ماشین لباسشویی، از عواملی هستند که باعث عدم آبگیری دستگاه و در نهایت تعمیر لباسشویی توشیبا می شوند.

 

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی توشیبا

عدم تخلیه آب لباسشویی توشیبا

یکی دیگر از مواردی که در نهایت به تعمیر لباسشویی توشیبا می انجامد، عدم تخلیه آب است. اگر با این مشکل مواجه شدید، ابتدا پمپ و شیلنگ تخلیه را بررسی کنید تا مسدود نباشند. این مشکل ممکن است به دلیل گیر کردن نخ یا کرک لای پروانه های پمپ تخلیه اتفاق افتاده باشد. همچنین، گرفتگی شیلنگ تخلیه، اشکال در الکتروپمپ و خراب بودن پمپ تخلیه نیز، از موارد دیگر خرابی لباسشویی توشیبا هستند که نیاز به تعمیر یا تعویض دارند.

بیشتر بخوانیم : ​​​​​​​جمع شدن آب در ماشین لباسشویی خاموش

نشتی آب ماشین لباسشویی توشیبا

نشتی آب لباسشویی، ممکن است بسیار شما را نگران کند اما مشکل حادی نیست و قابل حل است. اگر ماشین لباسشویی توشیبا شما دچار نشتی شده است، ابتدا باید آن را عیب یابی کنید. ابتدا شیلنگ ورودی یا خروجی آب را بررسی کنید که پاره نشده باشد. همچنین، در صورت نشت خرطومی های جاپودری به مخزن ممکن است باعث این مشکل شده باشند. خارج شدن لاستیک دور درب از جای خود یا پاره شدن آن، هرز شدن قفل درب مخزن و اشکال در مونتاژ قطعات ماشین لباسشویی، از عوامل دیگر نشتی آب از دستگاه هستند. در این وضعیت، شما باید برای تعمیر لباسشویی توشیبا خود، یه یک تعمیرکار خبره مراجعه کنید.

 

نشتی آب ماشین لباسشویی توشیبا

 

از کار افتادن هیتر ماشین لباسشویی توشیبا

از کار افتادگی هیتر معمولا با نشانه هایی همراه است با آشنایی با آنها، می توانید برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی توشیبا اقدام کنید. پریدن فیوز برق اصلی در هنگام روشن کردن ماشین لباسشویی توشیبا، کار کردن ماشین لباسشویی بدون گرم کردن آب و کار کردن بی وقفه ماشین لباسشویی، همگی نشان دهنده از کار افتادن هیتر دستگاه هستند. در صورت خراب شدن هیتر ماشین لباسشویی، باید برای تعمیر لباسشویی توشیبا یا تعویض این قطعه اقدام کنید.

خرابی شیر برقی ماشین لباسشویی توشیبا

در صورت خرابی شیر برقی، قبل از تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا، باید به طور دقیق به عیب یابی این دستگاه بپردازید. شیر برقی ماشین لباسشویی توشیبا دارای دو حالت تک شیر و دو شیر است. نوع دو شیر این لباسشویی، مخصوص آب گرم و آب سرد است. در حالت تک شیر، تنها یک شیر برقی آب سرد وجود دارد. ترکیدن و نشتی در اثر یخ زدن آب در مسیر شیر آب این مجرا یکی از عوامل خراب بودن شیر برقی لباسشویی توشیبا است. اگر آب وارد لباسشویی توشیبا شما نمی‌شود یا دستگاه، خطاهای مربوط به ورودی را نمایش می دهد، به دلیل خرابی شیر برقی آن است. برای تعمیر لباسشویی توشیبا در این شرایط، باید به یک تعمیرکار متخصص مراجعه کنید.

بیشتر بخوانیم : تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

 خرابی شیر برقی ماشین لباسشویی توشیبا

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران