آیا نیاز به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دارید؟ سامانه جامع زودکمک، راحت ترین و سریع ترین مسیر را به شما نشان می دهد. اگر ماشین لباسشویی شما در سراشیبی فرسودگی افتاده و یا آسیب دیده است، می توانید روی مهارت و تخصص تیم تعمیر ماشین لباسشویی در زودکمک حساب کنید. تعمیر لباسشویی در محل و منزل شما انجام شده و در صورت نیاز به حمل دستگاه به کارگاه تعمیرات ماشین لباسشویی این کار توسط تیم اعزامی انجام خواهد شد.

کارگاه تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی، به تجهیزاتی مجهز شده است که تعمیرکاران با استفاده از آنها، می توانند عملیات عیب یابی و ترمیم لباسشویی و نیز تعویض قطعات را به شکل حرفه ای انجام دهند. بنابراین ماشین لباسشویی شما از هر برندی که باشد و هر ایرادی که داشته باشد، زودکمک آن را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا همراه باگارانتی ترمیم می کند. در بخش های بعدی، نحوه خدمات دهی در زودکمک را تشریح می کنیم تا هرچه سریع تر، خدمات مورد نظرتان را دریافت کنید.

ثبت سفارش آنلاین تعمیر ماشین لباسشویی

برای تعمیر لباسشویی به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر لباسشویی را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، لباسشویی خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

 

ثبت آنلاین درخواست تعمیر لباسشویی

هم اکنون لینک درخواست تعمیر تعمیر ماشین لباسشویی را انتخاب کنید تا درخواست شما به صورت آنلاین و در سریع ترین زمان، در سامانه جامع زودکمک ثبت شود. از طریق فیلدهای مشخص شده، دسته کالا، نام و مدل آن را وارد نمایید. در بخش شرح، هرآنچه را که لازم در مورد دستگاه و وضعیت آن بدانیم، توضیح دهید. گزینه ثبت را بزنید و ضمن وارد کردن شماره تماس و مشخصات فردی، منتظر تماس همکاران ما باشید. شما برای ثبت درخواست تعمیر لباسشویی هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید و خدمات مورد نیاز را در کوتاه ترین زمان دریافت می کنید. 

تعمیر لباسشویی


تعمیرات لباسشویی در منزل

حتی تصور این که بخواهید یک ماشین لباسشویی را به مرکز تعمیرات برده و پس از تعمیر مجددا آن را به منزل بازگردانید، مشکل است. اما نیازی به انجام این کار نیست و شما می توانید از خدمات تعمیر لباسشویی در محل استفاده کنید. کافی است درخواست تعمیرات لباسشویی در منزل را ثبت کنید. سفیران زودکمک در اولین فرصت به آدرس شما می آیند و ماشین لباسشویی و اجزای آن را با دقت بررسی می کنند. پس از عیب یابی دستگاه و برآورد هزینه، اگر شما صلاح بدانید، عملیات تعمیر ماشین لباسشویی آغاز می شود. ترمیم و تعویض قطعات آسیب دیده در محل انجام شده و پس از ترمیم کامل دستگاه، لباسشویی بدون ایراد به شما تحویل داده می شود.


هزینه تعمیر ماشین لباسشویی چقدر است؟

قیمت تعمیر لباسشویی، بستگی به این دارد که کدام بخش های ماشین آسیب دیده اند. میزان خرابی و نوع آن نیز در تعیین هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی تاثیرگذار است. در شرایطی که مثلا فیلترها مسدود شده باشند، معمولا لازم نیست مبلغ زیادی پرداخت کنید. مگر این که نیاز به نوع خاصی از فیلتر باشد که قیمت بالایی دارد. اما اگر به عنوان مثال موتور سوخته باشد، باید خودتان را برای پرداخت هزینه ای سنگین آماده کنید.

قطعاتی مثل موتور قیمت بالایی دارند و اگر نیاز به تعویض آنها باشد، باید قیمت قطعه جدید را نیز در هزینه نهایی تعمیرات لباسشویی لحاظ کنید. تکنسین های زودکمک پس از بررسی و عیب یابی ماشین لباسشویی، هزینه تعمیرات آن را به صورت تقریبی برآورد کرده و به شما اعلام می نمایند. البته احتمال تغییر مبلغ در پایان کار وجود دارد و قیمت اعلام شده، قطعی نیست.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی چقدر است؟


پاسخ به پرسش های شما در مورد تعمیرات ماشین لباسشویی

چرا ماشین لباسشویی کار نمی کند؟ علت تمیز نشدن لباس ها چیست؟ چرا لباسشویی در حین کار خاموش می شود؟ چرا درب دستگاه باز نمی شود؟ برای پیدا کردن پاسخ این قبیل پرسش ها می توانید به صورت آنلاین، با کارشناسان تعمیر لباسشویی زودکمک در ارتباط باشید. در بخش سمت راست پروفایل شما، گزینه سوالات شما قرار دارد. با انتخاب این گزینه، می توانید سوال خود در مورد تعمیرات ماشین لباسشویی را مطرح کنید تا همکاران ما به آن پاسخ دهند. این بخش کاملا رایگان است و لازم نیست هزینه ای بابت آن پرداخت کنید.


خدمات تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی

 • تعمیرات تخصصی انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک و غیراتوماتیک
 • رفع مشکل نشت آب
 • ترمیم روشن نشدن و خاموش شدن ناگهانی لباسشویی
 • پاک سازی فیلترها و لوله های تخلیه
 • رفع مشکل تمیز نشدن لباسها
 • رفع لرزش ماشین لباسشویی
 • رفع مشکل وجود برق در بدنه ماشین
 • تعمیر کلیدهای از کار افتاده دستگاه
 • تعمیرات هیدرواستات
 • رفع مشکل جوش آمدن آب در ماشین لباسشویی
 • برطرف کردن صداهای غیر عادی
 • تعمیرات تخصصی بلبرینگ و دینام
 • ترمیم یا تعویض موتور
 • تعویض قطعات از رده خارج با نمونه های اورجینال
 • نصب صحیح و اصولی انواع ماشین لباسشویی

تعمیر موتور ماشین لباسشویی

عملکرد موتور ماشین لباسشویی به اندازه ای اهمیت دارد که خراب شدن آن باعث ازکار افتادن و بی استفاده شدن دستگاه می شود. در صورت مشاهده علائم خراب شدن موتور ماشین لباسشویی، شما باید فورا آن را خاموش کنید و از روشن کردن دوباره آن خودداری کنید. در صورتی که در نشانه هایی مانند نچرخیدن لباس ها در دستگاه، ایراد در نحوه شستشو و یا خشک نشدن لباس ها مواجه شدید، بلافاصله برای تعمیر یا تعویض موتور ماشین لباسشویی خود اقدام کنید. در اغلب موارد، خرابی موتور لباسشویی باعث می شود که دستگاه روشن نشود، سر و صدای زیادی تولید کند و در فرایند شستشوی لباس ها لرزش زیادی داشته باشد. گرمای بیش از حد، جمع شدن آلودگی، خرابی بلبرینگ ها، بی توجهی به نحوه درست بارگیری لباس در دستگاه، بی توجهی به  لرزش دستگاه و فرسودگی سیم پیچ ها، از عواملی هستند که منجر به  خرابی موتور می شوند. به دلیل حساس بودن این قطعه، تنها یک کارشناس متخصص تعمیر لباسشویی باید به عیب یابی و تعمیر یا تعویض این قطعه بپردازد.

تعمیر موتور ماشین لباسشویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیر و عیب یابی هیدروستات ماشین لباسشویی

هیدروستات لباسشویی یکی از قطعات مهم این دستگاه است که وظیفه اندازه گیری سطح آب، در داخل محفظه را بر عهده دارد. اگرچه این قطعه بزرگ نیست، اما خرابی آن مشکلات زیادی را برای صاحب دستگاه و قطعات دیگر ماشین لباسشویی ایجاد می کند. در صورت بر خوردن به مواردی مانند آبگیری نکردن دستگاه، نرفتن روی حالت خشک کن، تخلیه نشدن آب دستگاه آب و آبگیری بیش از اندازه ماشین لباسشویی، باید به فکر تعمیر هیدروستات ماشین لباسشویی خود باشید. تعمیر و تعویض این قطعه و همچنین تنظیم سطح آب کمی پیچیده است، بنابراین بهتر است توسط فرد متخصص انجام شود. چون هر گونه دستکاری بی جا، میتواند کار تعمیر ماشین لباسشویی را سخت تر کند. همچنین، قطعه ای که انتخاب میکنید، باید مناسب مدل و ظرفیت ماشین لباسشویی شما باشد.

تعمیر و عیب یابی هیدروستات ماشین لباسشویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی، معمولا به دلیل مسدود شدن قطعات ماشین لباسشویی و املاح آب ورودی، اتفاق می افتد. البته در برخی از اوقات فشار کم آب خانه، علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی است. بنابراین، قبل از هر کاری، اول فشار آب ورودی به شیر ماشین لباسشویی را چک کنید. اگر فشار آب مناسب بود، به احتمال زیاد، علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی به دلیل مواردی مانند خرابی شیر آب ورودی، خرابی شیر برقی یا الکتریکی ماشین لباسشویی، گرفتگی جاپودری ماشین لباسشویی، گرفتگی فیلتر ورودی ماشین لباسشویی، خرابی شیلنگ تامین آب ورودی ماشین لباسشویی، پیچ خوردگی شیلنگ ها و دریچه های ورودی، ایراد سوئیچ سطح آب یا سوئیچ فشار، افت و نوسان فشار آب و نقص فنی برد الکترونیکی یا تایمر اتفاق می افتد. برای برطرف کردن این مشکل، شما باید از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

روشن نشدن ماشین لباسشویی

دلایل مختلفی باعث روشن نشدن ماشین لباسشویی می شوند. گاهی اوقات، وجود ایراد کوچکی  که به سادگی برطرف می شود، می تواند عملکرد دستگاه را مختل کند، اما در برخی مواقع نیز، مشکل جدی و پیچیده است و شما نیاز به مراجعه به تعمیرکار حرفه ای و تعویض قطعات پیدا می کنید. عواملی مانند سیم کشی، برد الکتریکی و برق نقش اساسی در روشن شدن لباسشویی دارند، اما ممکن است عوامل دیگری باعث شوند این دستگاه روشن نشود. اما از رایج ترین دلایل روشن نشدن ماشین لباسشویی، می توان به عدم توازن لباس ها در ماشین لباسشویی، خرابی صفحه کلید یا صفحه نمایش دستگاه، خرابی سوئیچ درب لباسشویی، خرابی موتور لباسشویی، خراب بودن سوئیچ درب ماشین لباسشویی، خرابی در ولوم تایمر و خرابی در برد کنترل لباسشویی اشاره کرد. در صورتی ماشین لباسشویی شما روشن نمی شود، باید از یک کارشناس متخصص برای عیب یابی و تعمیر آن کمک بگیرید.

روشن نشدن ماشین لباسشویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیر پمپ لباسشویی

گاهی باید برای تعمیر ماشین لباسشویی، پمپ آن را تعمیر یا تعویض کرد. اگر ماشین لباسشویی آب را به درستی تخلیه نمی کند، احتمالا پمپ آن آسیب دیده و نیاز به تعمیر دارد. نکته بسیار مهم این است که در اغلب موارد امکان تعمیر پمپ لباسشویی وجود ندارد و حتما باید این قطعه را تعویض کرد. البته تعمیرکاران زود کمک نهایت تلاش خود را به  کار می بندند تا پمپ آسیب دیده را تعمیر کنند. اما در صورت نیاز به تعویض این قطعه هم پمپ جدید اورجینال است و نهایت سازگاری را با دستگاه دارد.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیر میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی

یکی دیگر از اقداماتی که ممکن است برای تعمیر ماشین لباسشویی انجام شود، تعمیر میکروسوئیچ است. نکته ای که در مورد این قطعه وجود دارد این است که بسیاری از مشکلات ناشی از خرابی آن با مشکلاتی که به دنبال آسیب دیدگی دیگر قطعات ایجاد می شوند، مشترک هستند. به همین دلیل تعمیرکاران اول واشر را در حالت چرخش قرار می دهند و بعد درب را باز می کنند. سپس پیچ گوشتی را به صورت کامل در داخل محرک میکروسوئیچ قرار می دهند. اگر در این حالت عملیات شستشو شروع شد در حالی که وقتی درب بسته است ماشین  کار نمی کند، یعنی میکروسوئیچ از کار افتاده و باید تعمیر شود. در بیشتر موارد امکان تعمیر میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی وجود دارد؛ اما اگر شدت آسیب دیدگی آن زیاد باشد، باید این قطعه را تعویض کرد.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران