R _

تعمیر پرینتر کانن

با تعمیر پرینتر کانن در محل ، از گارانتی زودکمک بهره مند شوید. برای ثبت درخواست رایگان تعمیر پرینتر کانن و مشاوره با کارشناسان تعمیر پرینتر canon در سایت زودکمک ثبت نام کنید. بعد از ثبت درخواست پرینتر کانن ، کارشناس زودکمک به محل مورد نظر شما آمده و پس از عیب یابی تخصصی پرینتر کانن آن را تعمیر می کند. در صورت نیاز به حمل دستگاه به نمایندگی zood komak ، خدمات حمل و نقل توسط تیم اعزامی انجام می گردد.

ثبت درخواست تعمیر پرینتر کانن

 

برای تعمیر پرینتر کانن به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر پرینتر کانن را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل ماشین های اداری هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، پرینتر کانن خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات ماشین های اداری، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعمیر پرینتر کانن

 

تعمیر پرینتر کانن در زودکمک

تعمیر پرینتر کانن در زودکمک مزایایی دارد که از جمله ی آن ها مجوز رسمی تعمیرات پرینتر کانن از اتحادیه است ، ممکن است مراکز زیادی بدون داشتن مجوز تعمیرات پرینتر را انجام دهند اما زودکمک این خدمات را به صورت حرفه ای و با کسب مجوز انجام می دهد. همچنین سابقه ی بیش از بیست سال در تعمیرات پرینتر کانن تجربه ای مثال زدنی در تعمیر پرینتر را برای کاربران این دستگاه رقم خواهد زد. زیرا با توجه به تجربه ی بالا درصد خطای احتمالی پایین آمده و تعمیرات بی نقص خواهد بود. همچنین ارائه ی گارانتی پس از تعمیرات ، امکان مشاوره ی آنلاین با تعمیرکار پرینتر کانن ، تماس فوری با مشتری پس از ثبت درخواست در سایت زودکمک تنها چند مورد از مزیت های تعمیر پرینتر کانن در زودکمک هستند.

 

تعمیر پرینتر کانن

 


پذیرش و تحویل سریع پرینتر کانن در محل

زودکمک این امکان را برای متقاضیان تعمیر پرینتر کانن فراهم کرده است که از خدمات پذیرش و تحویل سریع پرینتر در محل بهره مند شوند. با توجه به این که مراجعه ی حضوری به نمایندگی های زودکمک برای همه ی کاربران مقدور نیست و شیوع بیماری هایی نظیر کرونا ویروس محدودیت های تردد و لزوم حفظ فاصله ی اجتماعی در دستور کار قرار گرفته است. زودکمک شرایطی را فراهم کرده که کاربران فقط با ثبت درخواست در بزرگترین سامانه ی تعمیرات کشور ، از خدمات تعمیر پرینتر کانن در محل بهره مند شوند.

 

 

نکات مهم عیب یابی پرینتر کانن

در عیب یابی پرینتر آشنایی با هر یک از قطعات این دستگاه و عیوب متداول آن نقش اصلی را ایفا می کند . یک تعمیرکار ماهر باید بداند که به عنوان مثال گیر کردن کاغذ در پرینتر کانن نشانه ی عیب در کدام قطعات است و همان قطعات را در تعمیر پرینتر کانن مورد بررسی و تعمیرات قرار دهد. یک عیب یابی درست تعمیرات درست را به دنبال خواهد داشت و متاسفانه عیب یابی غلط ممکن است موجب خرابی سایر قطعات شود. لذا فقط به نمایندگی معتبر تعمیر پرینتر کانن اعتماد کنید.


خرابی های رایج پرینتر کانن و نیاز به تعمیرات پرینتر

مچاله شدن کاغذ در پرینتر کانن ، گیر کردن کاغذ در پرینتر ، چاپ خطوط اضافی روی کاغذ ،  چاپ کمرنگ پرینتر کانن ، روشن نشدن پرینتر و... برخی از مشکلات رایجی هستند که ممکن است در زمان استفاده از پرینتر کانن یا دیگر برندهای موجود در بازار با آن ها مواجه شوید. در این شرایط نیاز به عیب یابی و تعمیر پرینتر کانن دارید. لذا هر چه سریع تر از یه تعمیرکار ماهر پرینتر در نمایندگی های معتبر تعمیرات پرینتر کانن کمک بگیرید.

 

 

خرابی مین برد پرینتر کانن و تعمیر آن

مین برد پرینتر کانن به وسیله پورت یو اس بی یا یک پورت موازی به رایانه متصل می شود و  عملیات پرینت به کمک آن انجام می شود. در صورت خرابی مین برد کانن، حتی اگر همه ی اجزا پرینتر کانن کار خود را به درستی انجام دهند باز هم دستگاه کار نمی کند. در تعمیرات پرینتر کانن، خرابی های مین برد و چگونگی تعمیرات آن بسیار مهم است. اگر مین برد پرینتر بسوزد خرابی در اثر نوسانات شدید ولتاژ و خرابی درگاه های خروجی و ورودی پرینتر را به دنبال دارد. در زمان نوسان برق مین برد پرینتر بسیار آسیب پذیر خواهد بود لذا از محافظ استاندارد برای پرینتر کانن استفاده کنید.  تعمیر و تعویض مین برد پرینتر کانن پس از عیب یابی تعمیرکار پرینتر در توسط کارشناس زودکمک انجام می شود. 

-------------------------

خرابی درام پرینتر کانن و تعمیرات آن

درام پرینتر کانن کار انتقال پودر تونر بر روی کاغذ را انجام می دهد. در صورت خرابی درام پرینتر کانن امکان تعمیر و تعویض آن وجود دارد و تشخیص این موضوع نیاز به بررسی آن توسط کارشناسان تعمیر پرینتر کانن دارد.

جهت تشخیص خرابی درام پرینتر کانن، سنسور تشخیص اتوماتیک خرابی یونیت درام را در درون دستگاه قرار دارد. وجود این سنسور باعث می شود تا بروز خرابی و اشکال در این بخش از دستگاه، به کاربر اعلام شود. در صورتی که میزان خرابی یونیت درام drum unit بالا بوده و امکان تعمیر پرینتر canon وجود نداشته باشد، امکان تعویض درام پرینتر کانن وجود دارد.

پیش درخواست جدید