با تعمیر پرینتر کانن در محل ، از گارانتی زودکمک بهره مند شوید. برای ثبت درخواست رایگان تعمیر پرینتر کانن و مشاوره با کارشناسان تعمیر پرینتر canon در سایت زودکمک ثبت نام کنید. بعد از ثبت درخواست پرینتر کانن ، کارشناس زودکمک به محل مورد نظر شما آمده و پس از عیب یابی تخصصی پرینتر کانن آن را تعمیر می کند. در صورت نیاز به حمل دستگاه به نمایندگی zood komak ، خدمات حمل و نقل توسط تیم اعزامی انجام می گردد.

ثبت سفارش آنلاین تعمیر پرینتر کانن

برای تعمیر پرینتر کانن به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر پرینتر کانن را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، پرینتر کانن خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات ماشین های اداری، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

 

تعمیر پرینتر کانن در زودکمک

تعمیر پرینتر کانن در زودکمک مزایایی دارد که از جمله ی آن ها مجوز رسمی تعمیرات پرینتر کانن از اتحادیه است ، ممکن است مراکز زیادی بدون داشتن مجوز تعمیرات پرینتر را انجام دهند اما زودکمک این خدمات را به صورت حرفه ای و با کسب مجوز انجام می دهد. همچنین سابقه ی بیش از بیست سال در تعمیرات پرینتر کانن تجربه ای مثال زدنی در تعمیر پرینتر را برای کاربران این دستگاه رقم خواهد زد. زیرا با توجه به تجربه ی بالا درصد خطای احتمالی پایین آمده و تعمیرات بی نقص خواهد بود. همچنین ارائه ی گارانتی پس از تعمیرات ، امکان مشاوره ی آنلاین با تعمیرکار پرینتر کانن ، تماس فوری با مشتری پس از ثبت درخواست در سایت زودکمک تنها چند مورد از مزیت های تعمیر پرینتر کانن در زودکمک هستند.

 

تعمیر پرینتر کانن

 


پذیرش و تحویل سریع پرینتر کانن در محل

زودکمک این امکان را برای متقاضیان تعمیر پرینتر کانن فراهم کرده است که از خدمات پذیرش و تحویل سریع پرینتر در محل بهره مند شوند. با توجه به این که مراجعه ی حضوری به نمایندگی های زودکمک برای همه ی کاربران مقدور نیست و شیوع بیماری هایی نظیر کرونا ویروس محدودیت های تردد و لزوم حفظ فاصله ی اجتماعی در دستور کار قرار گرفته است. زودکمک شرایطی را فراهم کرده که کاربران فقط با ثبت درخواست در بزرگترین سامانه ی تعمیرات کشور ، از خدمات تعمیر پرینتر کانن در محل بهره مند شوند.

 

 


خدمات تعمیر پرینتر کانن

اقداماتی مثل شارژ کارتریج رنگی و سیاه و سفید، تعمیر و تعویض فیوزینگ، تعویض درام و تمیز کردن این قطعه، تعمیر کاغذکش و بخش های مختلف آن، تعمیر و تعویض مین برد، تعمیرات برد پاور، تعمیر اپتیک، ترمیم سنسورها، تعویض خازن های آسیب دیده، شارژ تونر، تعویض دولوپر، تعمیر و تعویض دکمه ها، تعویض کابل ها و اتصالات فرسوده و آسیب دیده و رفع مشکلات عملکردی دستگاه، مهم ترین خدمات تعمیر پرینتر کانن هستند. زودکمک به شما ضمانت نامه معتبر ارائه می دهد تا از اصالت قطعات به کار درفته در پرینتر و صحت اقدامات انجام شده، مطمئن باشید.


هزینه تعمیرات پرینتر کانن

قیمت تعمیرات چاپگر کانن و دیگر برندها تا حد زیادی بستگی به این دارد که کدام قطعات آسیب دیده باشند. همچنین باید دید که اجزای آسیب دیده قابل ترمیم هستند یا باید تعویض شوند. معمولا ترمیم قطعات، هزینه بالایی ندارد. البته گاهی مشکل پرینتر با یک سری اقدامات ساده و ابتدایی برطرف می شود و اصلا نیازی به ترمیم یا جایگزین کردن قطعات نیست. پس از ثبت درخواست تعمیر پرینتر در سامانه یا اپلیکیشن زودکمک، تیم تعمیرات، دستگاه را عیب یابی کرده و هزینه ترمیم آن را برآورد می نمایند. البته قیمت اعلام شده تقریبی است و احتمال افزایش یا حتی کاهش هزینه تعمیر پرینتر کانن در پایان کار وجود دارد.


شارژ کارتریج پرینتر canon

شارژ کارتریج پرینتر کانن، گاهی یک اقدام تعمیراتی است. اما به طور کلی، پس از تمام شدن جوهر  و تونر، باید کارتریج را شارژ کرد تا کیفیت چاپ دستگاه کاهش پیدا نکند. همه چاپگرها و دستگاه های کپی (چه لیزری و چه جوهر افشان) با مواد مصرفی کار می کنند که در محفظه ای تحت عنوان کارتریج نگهداری می شوند. بسته به این که چقدر از پرینتر استفاده کنید، تونر یا جوهر آن پس از مدتی تمام شده و نیاز به تزریق یا شارژ مجدد خواهد داشت. در هر دو صورت، می توانید برای شارژ کارتریج به شکل درست و اصولی و اطمینان از مرغوب بودن مواد مصرفی، این کار را به تکنسین های تعمیر پرینتر کانن در زودکمک محول کنید.


نکات مهم عیب یابی پرینتر کانن

در عیب یابی پرینتر آشنایی با هر یک از قطعات این دستگاه و عیوب متداول آن نقش اصلی را ایفا می کند . یک تعمیرکار ماهر باید بداند که به عنوان مثال گیر کردن کاغذ در پرینتر کانن نشانه ی عیب در کدام قطعات است و همان قطعات را در تعمیر پرینتر کانن مورد بررسی و تعمیرات قرار دهد. یک عیب یابی درست تعمیرات درست را به دنبال خواهد داشت و متاسفانه عیب یابی غلط ممکن است موجب خرابی سایر قطعات شود. لذا فقط به نمایندگی معتبر تعمیر پرینتر کانن اعتماد کنید.


خرابی های رایج پرینتر کانن و نیاز به تعمیرات پرینتر

مچاله شدن کاغذ در پرینتر کانن ، گیر کردن کاغذ در پرینتر ، چاپ خطوط اضافی روی کاغذ ،  چاپ کمرنگ پرینتر کانن ، روشن نشدن پرینتر و... برخی از مشکلات رایجی هستند که ممکن است در زمان استفاده از پرینتر کانن یا دیگر برندهای موجود در بازار با آن ها مواجه شوید. در این شرایط نیاز به عیب یابی و تعمیر پرینتر کانن دارید. لذا هر چه سریع تر از یه تعمیرکار ماهر پرینتر در نمایندگی های معتبر تعمیرات پرینتر کانن کمک بگیرید.

 

 

خرابی مین برد پرینتر کانن و تعمیر آن

مین برد پرینتر کانن به وسیله پورت یو اس بی یا یک پورت موازی به رایانه متصل می شود و  عملیات پرینت به کمک آن انجام می شود. در صورت خرابی مین برد کانن، حتی اگر همه ی اجزا پرینتر کانن کار خود را به درستی انجام دهند باز هم دستگاه کار نمی کند. در تعمیرات پرینتر کانن، خرابی های مین برد و چگونگی تعمیرات آن بسیار مهم است. اگر مین برد پرینتر بسوزد خرابی در اثر نوسانات شدید ولتاژ و خرابی درگاه های خروجی و ورودی پرینتر را به دنبال دارد. در زمان نوسان برق مین برد پرینتر بسیار آسیب پذیر خواهد بود لذا از محافظ استاندارد برای پرینتر کانن استفاده کنید.  تعمیر و تعویض مین برد پرینتر کانن پس از عیب یابی تعمیرکار پرینتر در توسط کارشناس زودکمک انجام می شود. 

---------------------------------------------------------------------------

خرابی درام پرینتر کانن و تعمیرات آن

درام پرینتر کانن کار انتقال پودر تونر بر روی کاغذ را انجام می دهد. در صورت خرابی درام پرینتر کانن امکان تعمیر و تعویض آن وجود دارد و تشخیص این موضوع نیاز به بررسی آن توسط کارشناسان تعمیر پرینتر کانن دارد.

جهت تشخیص خرابی درام پرینتر کانن، سنسور تشخیص اتوماتیک خرابی یونیت درام را در درون دستگاه قرار دارد. وجود این سنسور باعث می شود تا بروز خرابی و اشکال در این بخش از دستگاه، به کاربر اعلام شود. در صورتی که میزان خرابی یونیت درام drum unit بالا بوده و امکان تعمیر پرینتر canon وجود نداشته باشد، امکان تعویض درام پرینتر کانن وجود دارد.


مشکلات پرینتر کانن

مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر کانن

یکی از شایع ترین مشکلات درباره پرینترها، مشکل گیر کردن کاغذ در آنهاست. وقتی کاغذی در غلتک گیر کرده و در هیچ جهتی حرکت نمی کند، به این معنی است که کاغذ گیر کرده است. در این شرایط کاری که باید بکنید این است که پرینتر خود را نگه دارید و به صورت دستی، ورق گیر کرده در آن را بردارید. در پرینتر کانن، اگر کاغذی گیر کرده باشد، زنگ هشداری به رنگ نارنجی چشمک می زند که خطای گیر کردن کاغذ را نشان می دهد. هنگامی که کاغذ را خارج می کنید، بررسی کنید که آیا بخشی از کاغذ در داخل پرینتر Canon باقی مانده است یا خیر. با احتیاط کامل سعی کنید تمامی کاغذ گیر کرده در پرینتر را خارج کنید. اگر کاغذ را کامل خارج نکنید ممکن است در ادامه کار، دوباره پرینتر با مشکل مواجه شود. در صورت عدم آشنایی با این کار و یا نیاز به خدمات مرتبط با سرویس پرینتر، با همکاران ما در واحد تعمیر پرینتر کانن تماس بگیرید.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مشکل اتصال شبکه در پرینتر کانن

اگر پس از راه اندازی پرینتر و نصب آن موفق به وصل کردن آن به شبکه نشدید و یا نتوانستید عملیات اشتراک گذاری آن در شبکه را به درستی انجام دهید احتمالا اشکالاتی در بخش نرم افزار یا سخت افزار دستگاه پیش آمده است. برای مثال ممکن است به دلیل پیکربندی و تنظیمات نامناسب، برخی مشکلات فنی در دستگاه ایجاد شده باشد. در این شرایط پیشنهاد می شود SSID یا کلید شبکه را به درستی وارد کنید. به علاوه باید مطمئن شوید که گذرواژه دسترسی ادمین، اتصالات و کابل های بی سیم یا LAN مشکلی ندارند. در صورتی که همه این موارد درست بود و نتوانستید علت اصلی این ایراد را پیدا کنید بهتر است با پشتیبان فنی پرینتر کانن خود تماس بگیرید. برای دریافت خدمات تعمیر پرینتر کانن در سریع ترین زمان ممکن می توانید با همکاران ما در «زودکمک» تماس بگیرید.

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مشکل متوقف شدن چاپ در پرینتر کانن

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که ببینید پرینتر کانن مورد استفاده تان، قادر به تمام کردن و کامل کردن فرآیند پرینت نیست و در وسط راه عملیات چاپ را متوقف می کند. این ایراد در واقع به دلیل سنگین شدن عملیات چاپ برای پرینتر اتفاق می افتد. اگر هنگام چاپ یک عکس گرافیکی سنگین (با کیفیت بالا) متوجه شدید که پرینتر شما از ادامه کار بازمانده باید بدانید که این موضوع به دلیل سنگین بودن فرآیند پردازش داده ها برای پرینترتان اتفاق افتاده است. به عبارتی دیگر نرم افزار چاپگر قادر به پردازش داده های گرافیکی سنگین نیست و به همین دلیل پرینتر کانن از ادامه کار باز می ماند. البته پس از مدت زمانی و با پردازش مجدد داده ها، چاپ از سر گرفته خواهد شد. این اتفاق -یعنی متوقف شدن پرینتر و ادامه ندادن پرینت- دلیل دیگری هم می تواند داشته باشد که آن گرم شدن بیش از حد قطعات است. گرم شدن پرینتر و قطعات آن هم می تواند باعث خرابی و متوقف شدن ناگهانی پرینتر شود. بدیهی است در این شرایط باید پرینتر خود را خاموش کنید و اجازه دهید تا خنک شود. اگر گرم شدن به دلیل علل جانبی است بهتر است این علت ها را شناسایی کرده و آنها را برطرف کنید. در صورت نیاز به خدمات مرتبط با رفع این ایراد نیز می توانید با همکاران ما در واحد تعمیر پرینتر کانن تماس بگیرید.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

رفع مشکل نصب درایور پرینتر کانن

درایور پرینتر کانن باید آخرین نسخه ارائه شده توسط شرکت سازنده باشد. پس با یک جستجوی اینترنتی یا مراجعه به سایت کانن، آخرین نسخه درایور پرینتر خود را پیدا کرده و آن را نصب کنید. در صورت وجود مشکل در این روند باید مشکل پیش آمده را در سریع ترین زمان ممکن برطرف کنید تا از خرابی های احتمالی بعدی پیشگیری کرده باشید. اگر قادر به نصب درایور پرینتر کانن خود نیستید می توانید با همکاران ما در واحد تعمیر پرینتر کانن تماس گرفته و راهنمایی ها یا خدمات مورد نیازتان را دریافت نمایید. اگر درایور پرینتر، از فرآیند چاپ پشتیبانی نمی کند یا خطاهای غیرمنتظره را در زمان چاپ نشان می دهد، می توانید آن را تعمیر کنید. جهت دریافت خدمات مرتبط با تعمیر پرینتر Canon در سریع ترین زمان ممکن، با همکاران ما در «زودکمک» تماس بگیرید.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کیفیت پایین چاپ پرینتر کانن

اگر خروجی چاپ توسط پرینتر کانن کیفیت چندانی ندارد و خیلی رضایت بخش نیست، به این معنی است که چاپ توسط دستگاه شما به درستی انجام می شود اما تنظیمات پرینتر شما درست نیست. برای رفع این اشکال باید تنظیمات پرینتر را بررسی و بازنشانی کنید. همچنین اندازه کاغذ مناسب را انتخاب کنید و کیفیت چاپ را در سطح بالا تنظیم کنید. کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که مطمئن شوید بهترین طرح بندی را انتخاب کرده و حاشیه را در سطوح بهینه تنظیم کرده اید. در صورت نیاز به راهنمایی در ارتباط با تنظیم کردن پرینتر کانن می توانید با همکاران ما در واحد تعمیر پرینتر کانن تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید. در صورت عدم رفع اشکال نیز می ;توانید درخواست سرویس تعمیر در محل پرینتر را ثبت نمایید. با ثبت این درخواست، تکنسین تعمیر پرینتر در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت تعمیر را بر روی دستگاه انجام می دهد. 

 

چطور می توان از خدمت تعمیرکار سیار ماشین های اداری زودکمک استفاده کرد؟

تعمیرکار سیار ماشین های اداری زودکمک، خدمات تخصصی تعمیرات ماشین های اداری در تهران و کرج را به کاربران ارائه می دهد. برای دریافت این سرویس، درخواست تعمیر ماشین های اداری را از طریق سایت و یا اپلیکیشن زودکمک، ثبت کنید. همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم، با شما تماس می گیرند.

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران