تعمیر دستگاه کپی کانن در محل ، ثبت آنلاین درخواست تعمیرات فتوکپی کانن ، پذیرش و تحویل فوری  دستگاه کپی در محل مورد نظر شما انجام می شود. در بین مدل ها و برند های مختلف دستگاه های کپی موجود در بازار، دستگاه های کپی کانن از جمله پر طرفدارترین و شناخته شده ترین دستگاه های با کیفیت موجود در بازار است که تقاضای زیادی نیز برای آن ها وجود دارد. متناسب با تقاضای بالای خرید، در صورت خرابی این دستگاه ها ارائه خدمات مختلف تعمیر دستگاه کپی کانن هم از جمله رایج ترین موارد در بخش تعمیرات تخصصی دستگاه کپی نمایندگی کانن است.

تعمیر دستگاه کپی کانن

ثبت سفارش آنلاین تعمیر دستگاه کپی کانن

برای تعمیردستگاه کپی کانن به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر دستگاه کپی کانن را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، دستگاه کپی کانن خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات دستگاه کپی، تعمیر کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

سرویس های مختلف تعمیرات فتوکپی کانن

سرویس های مختلف تعمیرات فتوکپی کانن شامل تعمیرات نرم افزاری، عیب یابی تخصصی، رفع ارور های فتوکپی، تعمیر قطعات سخت افزاری و تعویض قطعات مختلف دستگاه کپی می شود. به دلیل ساختار مخصوص این دستگاه ها و طراحی اختصاصی که دارند، داشتن تجربه و مهارت و آشنایی و تسلط کافی به انواع مدل های دستگاه کپی کانن، برای تعمیر و عیب یابی اهمیت زیادی دارد.

در نتیجه باید برای تعمیر دستگاه کپی کانن به مراکزی مراجعه کرد که کارشناسانی مجرب، ماهر و قابل اطمینان داشته باشند.یکی از مراکز معتبر در خصوص تعمیرات انواع مختلف دستگاه های کپی، مرکز آنلاین زود کمک است. برای تعمیر دستگاه کپی کانن می توان به راحتی از سرویس ها و تجارب این مرکز کمک گرفت.

برای دریافت خدمات در محل و بدون نیاز به مراجعه حضوری کافی است در سامانه جامع آنلاین زود کمک نام، مدل و برند دستگاه را ثبت و با درج نوع مشکل از سرویس در محل این مرکز بهره مند شوید. این مرکز آماده ارائه انواع سرویس های لازم جهت تعمیر ماشین های اداری مختلف اعم از انواع دستگاه های کپی، پرینتر، دستگاه های فکس و اسکنر است.

با مقرون به صرفه ترین هزینه ها و صرفه جویی در وقت می توان بهترین خدمات را از کارشناسان زود کمک دریافت کرد. سرویس های مختلف ارائه شده در این مجموعه شامل عیب یابی دستگاه کپی کانن، تعویض کارتریج دستگاه، تعمیر و تعویض درام دستگاه کپی کانن، تعمیر و تعویض مین برد، تعمیر و تعویض کاغذ کش دستگاه کپی و مواردی از این دست می شود.

تعمیرات دستگاه کپی کانن

نحوه عیب یابی دستگاه کپی کانن

برای تعمیر دستگاه کپی کانن یا حتی تعمیر پرینتر کانن، عیب یابی تخصصی و تشخیص دلیل مشکلات ایجاد شده در عملکرد دستگاه مهم ترین قدم است. انجام این کار علاوه بر مهارت و تجربه به ابزار های تخصصی لازم نیز نیاز دارد. مهم ترین شیوه و کاربردی ترین راه کار برای عیب یابی دستگاه های کپی کانن، بررسی ارور ها و کد های خطای دستگاه است.

این کد ها هر کدام می توانند نشان دهنده یک مشکل به خصوص در دستگاه باشند که بنا بر آن ها، تکنسین مربوطه کار تعمیرات فتوکپی کانن را انجام می دهد. برای مثال کد 1600 نشان می دهد که در کارتریج مشکلی وجود دارد، یا جوهر آن تمام شده یا این که سطح آن کم است. علاوه بر کد های خطا، مواردی مانند روشن نشدن دستگاه کپی کانن می تواند نشان دهنده بروز مشکل در قطعات اصلی دستگاه مانند برد فرمتر یا مین برد آن باشد.

کیفیت چاپ هم مورد مهم دیگری است که در عیب یابی تخصصی دستگاه به تعمیرکار کمک می کند. مواردی مانند کم رنگ بودن چاپ، خط افتادن روی برگه ها و ... می تواند در خصوص نیاز به شارژ یا تعویض کارتریج دستگاه کپی کانن به ما هشدار دهد.

تعویض کارتریج دستگاه کپی کانن

یکی از مهم ترین گزینه های تعمیر دستگاه کپی کانن مربوط به شارژ یا تعویض کارتریج این دستگاه است. در واقع اکثر مشکلاتی که در روند چاپ مشاهده می شود، خصوصا مواردی که در کیفیت چاپ نمود پیدا می کند، مربوط به کارتریج دستگاه کپی است. کاهش کیفیت چاپ، کم رنگ شدن چاپ، چاپ خاکستری و مواردی از این دست نشان می دهد که کارتریج نیاز به تعویض دارد.

کد های خطا نشانه های دیگری هستند که می توان با اتکا به آن ها زمان نیاز به تعویض کارتریج دستگاه کپی کانن را تشخیص داد. تونر ریزی نشانه دیگری است که در صورت تعویض نکردن به موقع کارتریج در دستگاه ایجاد می شود.

در نتیجه در قدم اول باید یک کارتریج اصلی، با کیفیت و سازگار با دستگاه را خریداری کرد. توصیه می شود برای هر چه بهتر انجام شدن کار و جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی در عملکرد دستگاه کپی و عدم نیاز به تعمیر کارتریج ، تعویض کارتریج را به مراکز تخصصی مربوطه بسپارید.

تعمیر مین برد دستگاه کپی کانن

یکی دیگر از قطعات بسیار مهم در دستگاه های کپی، مین برد است. برای تعمیر دستگاه کپی کانن در بیش تر مواقع تعمیرکار باید مین برد را تعمیر یا تعویض کند. برای تعمیر این قطعه، ابتدا باید نشانه های خرابی مین برد را دنبال کرد که مهم ترین آن خاموشی دستگاه کپی است. علاوه بر این کپی نگرفتن دستگاه هم می تواند به خرابی مین برد مربوط شود.

معمولا در اثر نوسانات جریان برق، نوسانات در ولتاژ دستگاه و مواردی از این دست مین برد خراب شده یا می سوزد. تعمیر مین برد دستگاه کپی کانن از موارد مهمی است که باید سریعا در دستور کار قرار بگیرد. خرابی و اختلال در مین برد می تواند به سایر قطعات حساس و مهم دستگاه کپی نیز آسیب برساند.

برای تعمیرات فتوکپی کانن در صورت خرابی مین برد، ابتدا باید با دستگاه ها و ابزار های تخصصی ایراد قطعه بررسی شود. در ادامه با توجه به مشکل مین برد این قطعه تعمیر می شود و اگر هم مین برد کاملا سوخته باشد و امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد، با تعویض مین برد، مشکل دستگاه برطرف می شود.

تعمیر درام دستگاه کپی کانن

قطعه مهم دیگری که باید در تعمیر دستگاه کپی کانن به آن اشاره کنیم، درام دستگاه کپی است. این قطعه هم از مهم ترین موارد دخیل در پروسه چاپ است.  این قطعه با تیغه پاک کننده خود تونر های اضافی را پاک می کند و در کیفیت بالای کپی نقش مهمی دارد.

در بیشتر مواقع مشکلات ناشی از درام دستگاه به کثیفی این قطعه مربوط می شود و کافی است طبق اصول تمیز کردن درام دستگاه کپی، درام را سرویس کرد. در بخش دیگری مشکلات درام به دلیل خط و خش هایی است که روی آن ایجاد شده است. خط افتادن روی برگه های کپی شده نشان دهنده خرابی درام است.

برای تعمیر این قطعه باید دستگاه به دقت عیب یابی شده و مواردی مانند یونیت درام، دنده ها و سایر بخش های آن بررسی شود. تعمیر و تعویض یونیت درام، رفع مشکل سیم شارژ، بررسی و عیب یابی دنده ها و قفل های محور، سرویس و تمیزکاری درام و مواردی از این دست جز انواع خدماتی است که برای تعمیر درام دستگاه کپی کانن ارائه می شود. در ادامه ممکن است برای تعمیرات فتوکپی کانن به تعویض درام هم نیاز باشد.

تعمیر کاغذ کش دستگاه کپی کانن

کاغذ کش در دستگاه های کپی مسئول کشیدن کاغذ ها به درون دستگاه جهت چاپ است. گاهی اوقات این بخش دچار مشکل شده و گیر می کند و نمی تواند به درستی کاغذ را به داخل بکشد. در نتیجه برای تعمیر دستگاه کپی کانن باید این قطعه را بررسی و تعمیر کرد.

مواردی مانند کشیده نشدن کاغذ به درون دستگاه یا گیر کردن کاغذ نشان دهنده خرابی این قطعه است و باید با تعویض یا تعمیر کاغذکش مشکل را برطرف کرد. علاوه بر این ممکن است بخش بیرونی کاغذ کش دستگاه کپی کانن دچار مشکل شده باشد و کاغذ از دستگاه بیرون نیاید.

بنابراین تعمیرات کاغذ کش دستگاه کپی کانن، شامل تعمیر بخش درونی و بخش بیرونی کاغذ کش در این دستگاه ها می شود. برای رفع مشکل این قطعه نیاز به بررسی تخصصی دستگاه توسط تعمیرکاران مجرب و حرفه ای وجود دارد تا دقیقا ریشه مشکل شناسایی شده و خدمات لازم برای رفع آن ارائه گردد.

 

 

چطور می توان از خدمت تعمیرکار سیار لپ تاپ زودکمک استفاده کرد؟

تعمیرکار سیار لپ تاپ زودکمک، خدمات تخصصی تعمیرات لپ تاپ در تهران و کرج را به کاربران ارائه می دهد. برای دریافت این سرویس، درخواست تعمیر لپ تاپ را از طریق سایت و یا اپلیکیشن زودکمک، ثبت کنید. همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم، با شما تماس می گیرند.

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران