R _

تعمیر لپ تاپ اپل

ثبت درخواست رایگان تعمیر لپ تاپ اپل در بزرگترین سامانه ی تعمیراتی کشور ، پذیرش و تحویل فوری لپ تاپ اپل در محل و همراه با گارانتی زود کمک انجام می شود. لپ تاپ های برند اپل که آن ها را تحت عنوان مک بوک می شناسیم، برای تعمیرات باید حتما به یک مرکز تخصصی تعمیر محصولات اپل ارجاع داده شوند، چرا که این دستگاه ها طراحی و ساختاری اختصاصی داشته و برای تعمیر لپ تاپ اپل به مهارت، تجربه، دقت و ابزار آلات پیشرفته و کاملا تخصصی نیاز است. در واقع برای تعمیر مک بوک باید کاملا با ساختار های این دستگاه ها و مشخصات منحصر به فرد مدل های مختلف آن اشنا بود. خصوصا در مورد مدل های جدید تر و به روز تر این لپ تاپ ها، به دلیل فناوری های به روزی که در آن ها به کار رفته است داشتن تخصص و مهارت به همراه دستگاه ها و ابزار های تخصصی برای تعمیر لپ تاپ اپل مورد نظر از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است. به همین دلیل پیشنهاد ما مرکز تخصصی زود کمک است. یک سامانه جامع آنلاین که می توان با ثبت مدل دستگاه و مشکل آن در سیستم آنلاین، از خدمات در محل این مرکز استفاده کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا گزینه های تعمیراتی مختلف لپ تاپ های اپل را بررسی کنیم.

ثبت درخواست تعمیر لپ تاپ اپل

پذیرش و تحویل لپ تاپ در محل

برای تعمیر لپ تاپ اپل به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر لپ تاپ اپل را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج ( شهرستان کرج رایگان ) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، لپ تاپ اپل خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات لپ تاپ، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعمير لپ تاپ اپل

سرویس های مختلف برای تعمیر لپ تاپ اپل شامل چه مواردی می شود؟

طیف گسترده ای از نقص ها و ایراد ها ممکن است در لپ تاپ های اپل به وجود بیاید. این مشکلات ممکن است به نرم افزار سیستم ربط داشته باشد و شاید هم ریشه خرابی ها و اختلالات لپ تاپ اپل، مشکلات سخت افزاری آن باشد. از این رو می توان دسته بندی خدمات مورد نیاز برای تعمیر لپ تاپ اپل را شامل تعمیرات نرم افزاری دستگاه، به روز رسانی و ارتقای لپ تاپ، رفع مشکلات نمایشگر، تعمیر مادربرد، بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ اپل، تعمیر و تعویض کیبورد، اسپیکر، باتری، قاب و بدنه و ...، رفع مشکلات کارت گرافیک لپ تاپ اپل و ... در نظر گرفت. نکته بسیار مهم در خصوص تعمیر مک بوک مورد نظر، عیب یابی و تشخیص درست دلیل مشکل در سریع ترین زمان ممکن است. از طرفی نیز در صورت نیاز به تعویض قطعات، استفاده از قطعات اصلی و سازگار با سیستم های اپل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

تعمیر لپ تاپ اپل


تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ اپل

بخش اول تعمیر لپ تاپ اپل شامل تعمیرات نرم افزاری است. سیستم عامل این دستگاه مک است. این سیستم عامل با ویندوز متفاوت بوده و همین موضوع روند تعمیرات نرم افزاری در لپ تاپ های اپل را با سایر لپ تاپ ها متمایز می کند. از مهم ترین موارد در زمینه تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ های اپل می توان به به روز رسانی سیستم عامل لپ تاپ اشاره کرد. گزینه های دیگر شامل نصب آنتی ویروس سازگار با مک، نصب سیستم عامل و سایر برنامه های مخصوص مک، رفع اختلالات بوت شدن لپ تاپ اپل، رفع مشکل کندی مک بوک، رفع اختلال در اتصالات وایرلس و بلوتوث دستگاه، بازیابی اطلاعات سیستم، ارتقای رم لپ تاپ اپل، افزایش سرعت سیستم و مواردی از این دست اشاره کرد. تمام این سرویس ها و موارد دیگر که مربوط به تعمیرات نرم افزاری می شوند به دلیل ساختار مخصوص سیستم عامل لپ تاپ های اپل باید حتما توسط یک کارشناس ماهر و مسلط به سیستم های مک انجام شود.


ارتقای لپ تاپ اپل

یکی از مهم ترین سرویس های مورد نیاز در زمینه تعمیر لپ تاپ اپل، ارتقای مک بوک مورد نظر است. با وجود محدودیت هایی که برای ارتقای لپ تاپ های اپل وجود دارد، اما در خصوص برخی مدل ها می توان سیستم را ارتقا داد. بسته به مدل و عمر دستگاه، در خصوص برخی لپ تاپ ها می توان با ارتقای رم و هارد دستگاه، لپ تاپ اپل مورد نظر را ارتقا داد. معمولا به دلیل ساختار پیچیده لپ تاپ های اپل و سخت بودن باز کردن دستگاه، امکان ارتقای سایر بخش ها مانند ارتقای سی پی یو لپ تاپ اپل وجود ندارد یا این که توصیه نمی شود.

 

ارتقای لپ تاپ اپل

 


رفع مشکل بوت نشدن لپ تاپ اپل

گاهی لپ تاپ اپل مورد نظر به دلایل مختلف نرم افزاری و سخت افزاری بوت نمی شود. به این ترتیب برای تعمیر لپ تاپ اپل باید مشکل بوت نشدن دستگاه را برطرف کرد. اگر مشکل نرم افزاری باشد، معمولا نصب یک برنامه معیوب عامل بوت نشدن سیستم است. البته به ریختن تنظیمات نرم افزاری و نا هماهنگی بین برنامه هم می تواند موجب بوت نشدن دستگاه شود. در کنار گزینه های نرم افزاری، می توان خرابی های سخت افزاری را هم دلیل بوت نشدن لپ تاپ اپل در نظر گرفت. به همین دلیل برای تعمیر مک بوک در این شرایط باید بخش های مختلفی نظیر پاور و اتصالات و کابل های مرتبط با آن را بررسی کرد و در صورت نیاز تعمیرات تخصصی سخت افزاری مانند تعمیر پاور لپ تاپ را برای رفع مشکل بوت نشدن لپ تاپ اپل مورد نظر انجام داد.


تعمیر لپ تاپ اپل با رفع مشکلات سخت افزاری دستگاه

طیف دیگر خدمات مورد نیاز در تعمیر مک بوک، رفع ایراد های سخت افزاری لپ تاپ است. در این زمینه ممکن است به تعویض برخی قطعات هم نیاز باشد. از این رو ابتدا باید نوع مشکل شناسایی شود، امکان تعمیر آن قطعه در درجه اول اهمیت قرار بگیرد و در صورت تعمیر پذیر نبودن آن قطعه باید آن را با یک قطعه اصلی برند اپل تعویض کرد. از این رو باز هم تسلط کامل به لپ تاپ های اپل برای تعمیر آن ها ضروری است. برای تعمیر لپ تاپ اپل یا تعویض قطعات آن به یک سری ابزار های تخصصی و پیشرفته نیاز است که تنها در یک نمایندگی اپل به عنوان مرکز تخصصی تعمیر این سیستم ها در دسترس خواهد بود. برخی از تعمیرات سخت افزاری رایج لپ تاپ های اپل را در ادامه بررسی می کنیم.

 

تعمیر لپ تاپ اپل با رفع مشکلات سخت افزاری دستگاه

 


تعمیر و تعویض کیبورد در لپ تاپ های اپل

کیبورد لپ تاپ از مهم ترین بخش هایی است که معمولا در اثر استفاده زیاد از لپ تاپ خراب می شود. خصوصا اگر کیبورد به دلیل خرابی بخش های داخلی آن دچار مشکل شود و کار نکند، برای تعمیر آن باید لپ تاپ باز شده و بخش های داخلی آن به دقت بررسی شود. از آن جایی که اتصالات داخلی کیبورد به ال سی دی نیز وصل است، باز کردن سیستم و تعمیر لپ تاپ اپل در این زمینه حساسیت بسیار بالایی دارد و باید با ابزار های مخصوص و با دقت بالا انجام شود. گاهی مشکلات کیبورد و کار نکردن آن مربوط به مشکلات نرم افزاری در سیستم است و باید تنظیمات نرم افزاری بررسی شود. در نهایت ممکن است کیبورد کلا قابل تعمیر نباشد و برای رفع مشکل آن نیاز به تعویض کیبورد لپ تاپ اپل مورد نظر وجود داشته باشد.


تعمیر مادربرد لپ تاپ اپل

مادربرد در تمام لپ تاپ ها بخش اصلی و مرکزی دستگاه را تشکیل می دهد و کلیه قسمت های سیستم را به صورت متحد و در ارتباط با هم هدایت می کند و به هم ربط می دهد. به همین دلیل خرابی مادربرد و بروز مشکلات ریز و درشت در این قطعه می تواند اختلالاتی جدی را در لپ تاپ اپل ایجاد کند. ساختار مادربرد لپ تاپ های اپل منحصر به این برند است و از این رو باید تعمیرکار با مدار ها و اتصالات مادربرد لپ تاپ اپل آشنایی کامل داشته باشد. در صورت روشن نشدن لپ تاپ اپل، هنگ کردن مداوم دستگاه، عدم نصب سیستم عامل روی لپ تاپ، پرش تصویر و ... می توان گفت که احتمالا مادربرد دچار مشکل شده است. تعمیر مادربرد لپ تاپ اپل شامل تعمیر و تعویض برخی قطعات از جمله سوکت های متصل به مادربرد، مدار ها و اتصالات، خازن ها و مقاومت ها و ... می شود. گاهی نیز باید برای تعمیر لپ تاپ اپل، مادربرد آن را تعویض کرد.

 

تعمیر شارژر لپ تاپ های اپل

 


تعمیر شارژر لپ تاپ های اپل

یکی دیگر از گزینه های رایج و مهم تعمیر مک بوک، شامل تعمیر شارژر لپ تاپ اپل می شود. از آن جایی که شارژر های این دستگاه ها معمولا هزینه بالایی دارند، تعمیر آن ها برای کاربران یک اولویت مهم است. در خصوص تعمیر و ترمیم شارژر لپ تاپ اپل باید برد ها و مدار های شارژ دستگاه بررسی و عیب یابی شود. همچنین ممکن است مشکل شارژر به آداپتور یا کابل شارژ ربط داشته باشد. در واقع در صورت پارگی یا هر گونه قطعی در کابل شارژ لپ تاپ، سیستم با مشکل در شارژ شدن مواجه خواهد شد. از طرفی برای این که مشخص شود آیا خرابی شارژر به مشکل آداپتور یا برد های دستگاه ارتباط دارد یا خیر، تعمیرکار پروسه تست تخصصی آداپتور را انجام می دهد. در نهایت تمام تلاش تعمیرکار ترمیم و تعمیر شارژر لپ تاپ اپل است. اگر تعمیر لپ تاپ اپل با تعمیر شارژر امکان پذیر نباشد، کاربر ناچار به خرید یک شارژر جدید خواهد بود که در این مرحله چالش اصلی پیدا کردن یک نمونه اصلی و سازگار با لپ تاپ مورد نظر است.


تعمیر و تعویض اسپیکر لپ تاپ اپل

بروز مشکل در اسپیکر های لپ تاپ اپل از دیگر مشکلات سخت افزاری این دستگاه ها است. در این حالت یا صدای لپ تاپ کاملا قطع می شود یا این که صدا دائما قطع و وصل شده یا این که کیفیت آن کم می شود. برای تعمیر لپ تاپ اپل در این زمینه ابتدا باید تنظیمات نرم افزاری سیستم بررسی شود. به هم خوردن تنظیمات صدا یا سایر تنظیمات نرم افزاری و نصب نادرست درایور ها می تواند می تواند دلیل بروز مشکل در اسپیکر های لپ تاپ اپل مورد نظر باشد. از طرفی نیز خرابی مدار ها و آسیب دیدگی خود اسپیکر ها می تواند دلیل کار نکردن آن ها باشد. ترمیم و تعویض مدار های معیوب اسپیکر یا تعمیر خود قطعه در مرحله بعدی تعمیر مک بوک قرار می گیرد. در نهایت نیز ممکن است برای تعمیر لپ تاپ apple مورد نظر تعمیرکار ناچار به تعویض کامل اسپیکر ها شود.

 

تعمیر و تعویض اسپیکر لپ تاپ اپل

 

چطور می توان از خدمت تعمیرکار سیار لپ تاپ زودکمک استفاده کرد؟

تعمیرکار سیار لپ تاپ زودکمک، خدمات تخصصی تعمیرات لپ تاپ در تهران و کرج را به کاربران ارائه می دهد. برای دریافت این سرویس، درخواست تعمیر لپ تاپ را از طریق سایت و یا اپلیکیشن زودکمک، ثبت کنید. همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم، با شما تماس می گیرند.

 


سوالات متداول

 

چرا لپ تاپ خاموش نمی شود؟


شیوه صحیح استفاده از شارژر و باطری لپ تاپ


چرا لپ تاپ روشن نمی شود؟


حسگر اثر انگشت لپ تاپ چیست؟


برای آب بندی باتری لپ تاپ چه باید کرد؟


هنگامی که وایرلس لپ تاپ کار نمیکند چه باید کرد؟


چرا هنگام شارژ شدن لپ تاپ ، شارژر داغ می شود؟

 

دسته کالای خود را انتخاب کنید