به ویندوز 11 علاقه دارید اما نمی خواهید نسخه بتا را بارگیری کنید؟ یک خبر خوب برای شما داریم! آن هم این است که یک سایت توسعه دهنده، دست به کار شده و محیطی را ایجاد کرده است که می توانید تجربه اجرای ویندوز 11 بدون نیاز به نصب را بر روی مرورگر خود داشته باشید و آن را بدون نصب برنامه یا نرم افزار خاصی، تجربه کنید. کار با نسخه آزمایشی ویندوز 11، می تواند برای شما بسیار جالب باشد؛ مخصوصا اگر از کسانی باشید که عوض کردن ویندوز و کار با ویندوز جدید برای آنها سخت است. بنابراین اگر مهاجرت به نسخه جدیدتر سیستم عامل کامپیوتر، برای شما دشوار است، در این مقاله، نحوه اجرای ویندوز 11 بدون نیاز به نصب را معرفی کرده ایم تا با استفاده از آن، شانس خود را برای نصب ویندوز 11 محک بزنید!

 

مشاوران آنلاین زودکمک

 

اجرای ویندوز 11 بدون نیاز به نصب، امکان پذیر است؟

ویندوز 11 در اواخر ژوئن معرفی شد، اما مایکروسافت هنوز تاریخ دقیق انتشار سیستم عامل جدید دسکتاپ خود را تایید نکرده است. به احتمال زیاد، تاریخ این رویداد در اکتبر است، اما این تاریخ بیشتر بر اساس حدس و گمان است تا شواهد دقیق. حتی وقتی ویندوز جدید بیاید، بیشتر کاربران تا سال 2022 منتظر ارتقا رایگان از ویندوز 10 به ویندوز 11 می مانند. در همین حال، تعداد زیادی از نسخه های اولیه ویندوز 11 برای بارگیری از طریق Windows Insider، در دسترس همه قرار گرفته است تا کاربران، کار با نسخه آزمایشی ویندوز 11 را تجربه کنند.

همه این ها، در ابتدا به کانال آزمایشی Dev محدود شدند، اما بعد از آن به کانال پایدارتر Beta منتقل شدند که مایکروسافت، آن را برای اکثر مردم توصیه می کند. با این حال، باگ ها و اشکالات دیگر هنوز وجود دارد و توصیه نمی کنیم که ویندوز 11 را روی لپ تاپ یا رایانه اصلی خود نصب کنید. اگر سیستم یدکی ویندوز 10 ندارید یا ترجیح می دهید چند سال منتظر بارگیری ویندوز جدید نمانید، می توانید از امکان اجرای ویندوز 11 بدون نیاز به نصب استفاده کنید.

 

اجرای ویندوز 11 بدون نیاز به نصب

می توانید تجربه اجرای ویندوز 11 بدون نیاز به نصب را بر روی مرورگر خود داشته باشید.

 


 اجرای ویندوز 11 بدون نیاز به نصب در مرورگر

یک پروژه open-source (نرم افزاری است که هر کس می تواند کد آن را بررسی و اصلاح کند و آن را توسعه دهد) مانند ویندوز 11 در عمل به این معنی است که می توان با هر مرورگر وب، به شبیه سازی ویندوز 11 دسترسی داشت. همچنین شما محدود به دستگاه های ویندوز نیستید و این برنامه، در همه سیستم عامل ها کار می کند. برای شروع ، کافی است به آدرس win11.blueedge.me بروید. بارگیری صفحه ممکن است مدتی طول بکشد، اما در نهایت می توانید ظاهر صفحه اصلی پیش فرض ویندوز 11 را ببینید. شما می توانید همین حالا، ویندوز 11 را برای خود امتحان کنید؛ اگرچه ممکن است به میزان قابل توجهی تاخیر داشته باشد و همه ویژگی ها هم در آن، وجود نداشته باشد. با این وجود، در حد یک نگاه سریع، می توانید به سیستم عامل جدید نگاهی بیندازید.

 

 


آیا چیزی که می بینیم، نسخه کامل ویندوز 11 است؟

وقتی اولین بار شبیه ساز ویندوز 11 را باز می کنید و کار با نسخه آزمایشی ویندوز 11 را شروع می کنید، در قسمت About Windows، همه برنامه هایی که در حال حاضر کار می کنند، از جمله ماشین حساب ، اج ها، دفترچه یادداشت ، فروشگاه ، ترمینال ، Vscode ، وایت برد و بقیه، لیست می شوند. اجرای ویندوز 11 بدون نیاز به نصب و دیدن این برنامه ها، به شما حس خوبی می دهند که نسخه نهایی ویندوز جدید، قرار است چگونه باشد. بسیاری از تغییرات کلیدی ویندوز 11 از جمله منوی Start و Action Center را نیز می توانید ببینید. ویجت ها هم با ویژگی های جدید، در این شبیه سازی وجود دارند. با این حال، بسیاری از عملکردهای اصلی هنوز در دسترس نیستند File Explorer با عنوان «به زودی» علامت گذاری شده است و تنظیمات به هیچ وجه باز نمی شوند. همچنین، از مرورگرهای شخص ثالث، هیچ پشتیبانی وجود ندارد، اگرچه مایکروسافت تعویض از Edge به ویندوز را در ویندوز 11 سخت تر کرده است.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران