نمایندگی کونیکا مینولتا خدمات پس از فروش محصولات کونیکا مینولتا را به کاربران محصولات این برند ژاپنی ارائه می دهد. زودکمک به عنوان جامع ترین سامانه تعمیراتی کشور، کلیه سرویس های تخصصی در زمینه تعمیر انواع دستگاه کپی و پرینتر کونیکا را به متقاضیان ارائه می دهد. اگر از دستگاه های این برند استفاده کرده و نیاز به سرویس های تعمیراتی دارید، از بخش تعمیر دستگاه کپی و تعمیر پرینتر، درخواست خود را ثبت کنید. پس از آن تعمیرکاران ما به آدرس شما مراجعه کرده و ضمن بررسی و عیب یابی دستگاه، اقدامات لازم را برای تعمیر آن انجام می دهند. نمایندگی کونیکا مینولتا در ایران وجود ندارد اما برای تعمیر محصولات این برند می توانید به زودکمک اعتماد کنید. زودکمک با اخد مجوز رسمی تعمیرات خدمات برندهای مختلف از جمله کونیکا مینولتا را انجام می دهد.

مشاوره آنلاسن زودکمک

تاریخچه نمایندگی کونیکا مینولتا

کونیکا مینولتا یک شرکت ژاپنی است و دفتر آن در شهر توکیو دایر شده است. جالب است بدانید که نمایندگی کونیکا مینولتا در 49 شهر جهان راه اندازی شده تا فروش و تعمیر محصولات این شرکت، راحت تر و سریع تر انجام شود. محصولات تصویر برداری تجاری و صنعتی، تولیدات اصلی برند کونیکا مینولتا هستند طرفداران خاص خود را در سرتاسر جهان دارند. دستگاه های فتوکپی صنعتی، پرینترهای لیزری، دستگاه های جانبی سه و چهار کاره و دستگاه چاپ دیجیتال، مهم ترین تجهیزاتی هستند که کونیکا در زمینه تولید و عرضه آنها فعالیت می کند. البته این شرکت، تجهیزات عکاسی همچون لنز و فیلم های LCD ، محصولات تصویربرداری پزشکی مانند سیستم های پردازش تصاویر X-Ray ، فیلم های X-Ray و ... را نیز به متقاضیان عرضه می کند. در سال 2003، دو کمپانی بزرگ کونیکا و مینولتا باهم ادغام شدند و در نهایت، کونیکا مینولتا را ساختند. احتمالا در دفاتر چاپ بزرگ و کارخانه ها، تجهیزات این برند را مشاهده کرده اید. اگر از محصولات کونیکا استفاده می کنید، زودکمک برای تعمیر و بهسازی آنها و ارائه تخصصی ترین خدمات تعمیراتی، کنار شماست.

 

نمایندگی کونیکا مینولتا

 

خدمات نمایندگی کونیکا مینولتا

همانطور که در ابتدای مطلب گفتیم، نمایندگی کونیکا مینولتا در کشور ما عاملیت رسمی ندارد. اما زودکمک، خدمات تعمیراتی آن را به متقاضیان ارائه می دهد. تعمیر و بهسازی انواع دستگاه کپی، تعویض قطعات آسیب دیده با نمونه های اورجینال، عیب یابی و ترمیم پرینتر، تعمیر تخصصی چاپگرهای لیزری، تعمیرات انواع پرینتر جوهرافشان، شارژ کارتریج، تعویض کارتریج در دستگاه های دارای کارتریج یکبار مصرف، پاکسازی و جنرال سرویس دستگاه های کپی و تعمیرات در محل، مهم ترین خدمات در حوزه تعمیرات کونیکا مینولتا هستند. برای دریافت هریک از این سرویس ها می توانید از طریق وب سایت یا اپلیکیشن زودکمک اقدام کنید.

نمایندگی دستگاه کپی کونیکا مینولتا

تعمیر دستگاه های کپی صنعتی نیاز به مهارت ویژه ای دارد. برای عیب یابی و ترمیم این مدل ها باید از تجهیزات و ابزار پیشرفته استفاده کرد. تعمیرکار هم باید به اندازه ای مهارت و تجربه داشته باشد تا بتواند ضمن عیب یابی دقیق و اصولی، ایرادات دستگاه را به نحو احسن برطرف کند. تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا در زودکمک، توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات ماشین های اداری انجام می شود. به همین دلیل انواع آسیب دیدگی ها ترمیم شده و ایرادات عملکردی برطرف می گردند. با توجه به وزن بالای فتوکپی های این برند، شما می توانید از خدمات تعمیر کپی کونیکا در محل استفاده کنید؛ به این ترتیب نیازی به دسترسی به نمایندگی کونیکا مینولتا نیست.

نمایندگی پرینتر کونیکا مینولتا

زودکمک برای تعمیر پرینتر کونیکا مینولتا در کنار شماست. اگر پرینتر شما روشن نمی شود، کار نمی کند، صدای غیر عادی دارد، کیفیت چاپ آن کاهش یافته یا هر ایراد دیگری دارد، تیم تعمیر پرینتر آن را با دقت عیب یابی می کنند. سپس همکاران ما با استفاده از تجهیزات و ابزارآلاتی که در اختیار دارند، قطعات آسیب دیده را ترمیم و تعویض کرده و به این ترتیب، مشکل پرینتر را برطرف می نمایند.

 

 

چطور می توان از خدمت تعمیرکار سیار لپ تاپ زودکمک استفاده کرد؟

تعمیرکار سیار لپ تاپ زودکمک، خدمات تخصصی تعمیرات لپ تاپ در تهران و کرج را به کاربران ارائه می دهد. برای دریافت این سرویس، درخواست تعمیر لپ تاپ را از طریق سایت و یا اپلیکیشن زودکمک، ثبت کنید. همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم، با شما تماس می گیرند.

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران