برای دریافت تخصصی ترین خدمات در زمینه تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا، می توانید با مجموعه زودکمک و تکنسین های مجرب آن در ارتباط باشید. همکاران ما انواع دستگاه های کپی صنعتی، اداری و ... کونیکا را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا عیب یابی کرده و ترمیم می کنند. دانش فنی و تجربه بالا در کنار استفاده از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته، این امکان را به تعمیرکاران داده است که هرگونه مشکل و ایراد موجود در دستگاه های فتوکپی را شناسایی و برطرف کنند. پس از ثبت درخواست تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا، همکاران ما هماهنگی های لازم را انجام داده و دستگاه را تعمیر می کنند. در ادامه، شما را با جزئیات بیشتری در خصوص تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا آشنا می کنیم.

ثبت سفارش آنلاین تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

برای تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، دستگاه کپی کونیکا مینولتا خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات موبایل، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

 

تعمیرات کپی کونیکا مینولتا در محل

زودکمک، پیشتاز ارائه خدمات تعمیر در محل دستگاه کپی به دارندگان انواع مدل ها و برندهاست. بنابراین اگر فرصت مراجعه حضوری به تعمیرگاه و یا امکان جابجا کردن دستگاه را ندارید، می توانید از سرویس تعمیرات کپی کونیکا مینولتا در محل استفاده  کنید. جهت دریافت این خدمات، با استفاده از سامانه یا اپلیکیشن زودکمک، درخواست تعمیرات دستگاه کپی را ثبت کنید. پس از ارائه آدرس و اطلاعات درخواستی، تیم تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا به آدرس شما اعزام می شوند. تعمیرکاران ضمن عیب یابی دستگاه، قطعات آسیب دیده را ترمیم کرده و یا تعویض می نمایند. در صورت نیاز، دستگاه به تعمیرگاه منتقل می شود تا در آنها به شکل حرفه ای تر، بررسی و تعمیر گردد.

 

 تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

برای دریافت تخصصی ترین خدمات در زمینه تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا، می توانید با مجموعه زودکمک و تکنسین های مجرب آن در ارتباط باشید.


هزینه تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

با توجه به نوع و شدت خرابی قطعات مختلف دستگاه کپی، هزینه تعمیر آن متفاوت است. وقتی شدت خرابی اجزای داخلی بالا نیست و می توان آنها را ترمیم کرد، هزینه تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا و دیگر برندها، زیاد نیست. اما گاهی تنها راه حل موجود، تعویض قطعاتی همچون برد و ... است. در این صورت، هزینه تعمیرات کونیکا مینولتا و دیگر برندها، به قطعه جدید هم بستگی دارد. درواقع باید قیمت قطعه یدکی جدید را نیز به هزینه نهایی تعمیر دستگاه کپی اضافه کنید؛ این نکته را هم مد نظر داشته باشید که برخی از قطعات، گران تر هستند و نمونه اورجینال آنها به سختی پیدا می شود.

 

 


خدمات تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا

به عنوان بخشی از مهم ترین سرویس های تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا، می توان به اقداماتی همچون تعمیر کاغذکش، تعمیر و تعویض فیوزینگ، ترمیم کارتریج آسیب دیده، تعویض هد، تمیز کردن و تعویض درام، تعمیر داکتر بلید، ترمیم وایپر بلید، تعمیر مین برد، تعمیرات برد پاور، ترمیم تخصصی اپتیک، تعمیرات سنسور، تعویض خازن های معیوب، شارژ کارتریج، ترمیم لیزر، تعمیرات تخصصی یونیت ها، تعویض دولوپر، تعمیرات در محل و ارائه مشاوره های تخصصی، اشاره کرد. تمامی خدمات با ضمانت نامه رسمی و معتبر زودکمک همراه هستند و کیفیت و اصالت آنها تضمین شده است.

شارژ و تعویض کارتریج دستگاه کپی کونیکا مینولتا

گاهی باید برای تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا، کارتریج آن را شارژ یا تعویض کرد. بسته به مدل دستگاه، ممکن است بتوان کارتریج آن را شارژ کرد و یا تنها امکان تعویض این قطعه وجود داشته باشد. اگرچه شارژ کارتریج، به دلایلی همچون هزینه کمتر و ...، رایج تر است، کارتریج های یکبار مصرف، باید حتما تعویض شوند. در غیر این صورت، احتمال بروز مشکلاتی همچون تونرریزی بسیار بالا خواهد بود. تکنسین های تعمیر کپی کونیکا، با توجه به مدل دستگاه و کارتریج آن، این قطعه را تعویض کرده و یا شارژ می کنند تا مشکلاتی همچون افت کیفیت، کمرنگ شدن و ... برطرف شوند.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیر داکتر بلید فتوکپی کونیکا مینولتا

 تعمیر داکتر بلید فتوکپی کونیکا و دیگر برندها زمانی انجام می شود که این قطعه از کار افتاده و یا به هر دلیل دیگری، درست کار نکند. داکتر بلید با کیفیت چاپ در ارتباط است؛ لذا اگر به تازگی کارتریج را شارژ کرده اید و همچنان شاهد افت کیفیت کپی هستید، احتمال خرابی این قطعه وجود دارد. جالب است بدانید که داکتر بلید، تونر را تمیز کرده و از اين طريق، روی كيفيت چاپ دستگاه تاثير می گذارد. تداوم خرابی این قطعه، مشکلاتی را در روند کاری دستگاه ایجاد کرده و حتی به دیگر قطعات هم آسیب می رساند. البته معمولا این قطعه قابل ترمیم نیست و کارشناسان تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا، داکتر بلید را با نمونه ای جدید و البته اورجینال، جایگزین می کنند.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیر فیوزینگ کپی کونیکا

خرابی فیوزینگ به دلیل تاثیر مستقیمی که بر فرایند کار دستگاه کپی دارد، به راحتی قابل تشخیص است. کاهش شدید کیفیت چاپ، به ویژه بعد از شارژ کردن کارتریج، نشان دهنده خرابی این قطعه است. بیشتر مدل های فتوکپی به گونه ای طراحی شده اند که خرابی قطعاتی همچون فیوزینگ را در قالب کدها و ارورهای ویژه ای به اطلاع کاربران می رسانند؛ بنابراین راحت می توان خرابی این قطعه را تشخیص داد. گاهی هم از کار افتادن فیوزینگ یا درست کار نکردن آن، باعث ایجاد خطوطی روی برگه می شود. در هریک از این موارد، باید اقدام به تعمیر فیوزینگ کپی کونیکا کنید. البته فیوزینگ یا هیتر معمولا قابل ترمیم نیست و تکنسین های تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا، آن را تعویض می کنند.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعمیر برد پاور دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا

اقدام دیگری که برای تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا انجام می شود، تعمیر برد پاور است. برد پاور با برق در ارتباط است و انرژی مورد نیاز قطعات را تامین می کند. بنابراین خرابی آن می تواند مانع از روشن شدن دستگاه شده و یا حتی به قطعات دیگر آسیب برساند. معمولا امکان تعمیر برد پاور وجود دارد؛ اما اگر این قطعه سوخته باشد، نیاز به تعویض آن است.

نظر خود را بنویسید