تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر، تعویض و سرویس های دوره ای کولرهای گازی اجنرال از طریق تماس با مرکز تعمیرات کولرگازی قابل دریافت است. شما می توانید در صورت مشاهده هر گونه اشکال و خرابی در کولر گازی خود،  از طریق بخش ثبت درخواست زودکمک، و یا با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تکنسین تعمیر کولر گازی اجنرال را ثبت نمایید. بلافاصله پس از ثبت درخواست، کارشناسان ما در محل حضور یافته و سرویس های لازم جهت عیب یابی، تعمیر، تعویض قطعات و ... را برروی کولر گازی شما انجام می دهند. رفع مشکل سرد نکردن کولر گازی، تعمیر مشکلات مربوط به ریموت کولر، رفع بوی بد کولر گازی، سرویس های دوره ای کولر گازی، شارژ گاز کولر گازی و ... برخی از سرویس های ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز است. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط تکنسین های تعمیر کولر گازی دارای گارانتی و ضمانت نامه معتبر است.

ثبت سفارش آنلاین تعمیر کولر گازی اجنرال

برای تعمیر کولر گازی اجنرال به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر کولر گازی اجنرال را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل،کولر گازی اجنرال خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات کولر گازی ، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

 

عیب یابی و تعمیر کولر گازی اجنرال

اشکالات پیش آمده در کولر گازی می توانند بسیار گسترده و متنوع باشند. این اشکالات ممکن است به دلیل درست تنظیم نشدن ریموت کولر و گاه ممکن است به دلیل خرابی قطعه ای مهم مثل موتور کولر ایجاد شده باشد. در این شرایط، آنچه که مهم است، مرحله عیب یابی است. اینکه شما بتوانید با عیب یابی صحیح علت اشکال پیش آمده را به درستی تشخیص دهید تاثیر بسزایی در تعمیر کولرگازی خواهد داشت. عیب یابی صحیح گاه نیاز به تجربه بالای تکنسین و گاه نیاز به تجهیزات مرتبط با این حوزه دارد.

در هر حال پس از طی مراحل عیب یابی و تشخیص صحیح علت خرابی پیش آمده، می توانید جهت تعمیر کولرگازی اجنرال اقدام کنید. توصیه اکید ما این است که تعمیر کولر گازی اجنرال را به متخصص این حوزه بسپارید. با این کار ضمن صرفه جویی در وقت از درستی کار اطمینان خواهید داشت و تعمیرات کولر به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد. در بخش های آتی، ما برخی از علل درست نکردن کولر گازی و شیوه تعمیر آن را با شما به اشتراک می گذاریم.

 

تعمیر کولر گازی اجنرال

تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر، تعویض و سرویسهای دوره ای کولرهای گازی اجنرال از طریق تماس با زودکمک.


چرا از یونیت داخلی غبار یا بخار وارد می شود؟

در حالی که یک تهویه مطبوع در حالت خنک کننده یا خشک کار می کند، ممکن است یک غبار نازک از واحد داخلی خارج شود. اما علت این اتفاق چیست. به دلیل خروج هوای خنک از دستگاه، تراکم و مه ایجاد می شود و این سبب افت ناگهانی دمای اتاق می شود. در حین عملیات گرمایش، فن یونیت خارجی ممکن است از کار بیفتد و بخار از دستگاه بلند شود. این بخار ناشی از یخ زدایی خودکار است. در صورت تکرار شدن این موضوع بهتر است جهت ارائه شرح حال از کولر و دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان تعمیر کولر گازی اجنرال تماس بگیرید.

بیشتر بخوانیم : خاموش شدن کولر گازی

چرا یونیت داخلی کولر بوی بد پخش می کند؟

اگر کولر گازی شما پس از روشن شدن و کار کردن بوی بدی را در هوا پخش می کند اتفاق خاصی در آن روی نداده است. این اتفاق معمولاً به این دلیل است که کولر گازی بوهای موجود در اتاق مانند بوی سیگار و مبلمان را می گیرد و آنها را همراه با هوای خنک یا گرم به اتاق باز می گرداند. در صورت رعایت این موارد و تکرار شدن این موضوع بهتر است جهت راهنمایی های بیشتر با کارشناسان تعمیر کولر گازی اجنرال تماس بگیرید.

 

چرا یونیت داخلی کولر بوی بد پخش می کند؟

چرا یونیت داخلی کولر صدای عجیب می دهد؟

در غالب موارد صدای تولید شده توسط کولر گازی عجیب نیست و کاملا طبیعی است. برای مثال هنگامی که کولر گازی در حال کار است، بلافاصله پس از خاموش کردن آن، ممکن است صدای جاری شدن آب در لوله را بشنوید. ممکن است پس از روشن کردن کولر گازی به مدت 2 تا 3 دقیقه صدای مبرد را بشنوید. در حین کارکرد کولر گازی، ممکن است صدای جیر جیر خفیفی ایجاد شود. این موضوع به این دلیل است که پوشش جلویی کولر گازی در اثر تغییر دما کمی منبسط یا جمع می شود. در حین عملیات گرمایش، ممکن است گاهی اوقات صدای خس خس شنیده شود که به دلیل یخ زدایی خودکار تولید می شود. اما اگر صدای شنیده شده بسیار عجیب یا بلند و آزاردهنده بود می توانید موضوع را با کارشناسان ما در زود کمک بخش تعمیر کولر گازی در میان بگذارید و راهنمایی لازم را دریافت کنید.

بیشتر بخوانیم : نصب کولر گازی

یونیت داخلی بلافاصله پس از روشن شدن شروع به کار نمی کند

اگر دستگاه را بلافاصله پس از توقف آن مجدداً راه اندازی کنید، کمپرسور به مدت 3 دقیقه شروع به کار نمی کند تا از منفجر شدن فیوز جلوگیری شود. در صورت قطع برق، حفاظت مدار به مدت 3 دقیقه مانع از راه اندازی مجدد دستگاه پس از روشن شدن مجدد برق می شود. بنابراین برای راه اندازی مجدد دستگاه کمی صبر کنید. در صورت ادامه داشتن مشکل بهتر است به دفترچه راهنمای دستگاه مراجعه کرده و یا با کارشناسان تعمیر کولر گازی اجنرال در محل تماس بگیرید.

 

یونیت داخلی بلافاصله پس از روشن شدن شروع به کار نمی کند

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران