برای دریافت تخصصی ترین خدمات در زمینه تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا، می توانید با مجموعه زودکمک و تکنسین های مجرب آن در ارتباط باشید. همکاران ما انواع دستگاه های کپی صنعتی، اداری و ... کونیکا را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا عیب یابی کرده و ترمیم می کنند. دانش فنی و تجربه بالا در کنار استفاده از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته، این امکان را به تعمیرکاران داده است که هرگونه مشکل و ایراد موجود در دستگاه های فتوکپی را شناسایی و برطرف کنند. پس از ثبت درخواست تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا، همکاران ما هماهنگی های لازم را انجام داده و دستگاه را تعمیر می کنند. در ادامه، شما را با جزئیات بیشتری در خصوص تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا آشنا می کنیم.

 تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

ثبت سفارش آنلاین تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

برای تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیردستگاه کپی کونیکا مینولتارا به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، دستگاه کپی کونیکا مینولتا خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات موبایل، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

تعمیر کونیکا مینولتا در محل

دستگاه های کپی کونیکا مینولتا، برای جابجایی بسیار بزرگ هستند. به این ترتیب اگر دستگاه شما با مشکل روبرو شد، می توانید از خدمات تعمیر کونیکا مینولتا در محل استفاده کنید. تکنسین در محل حاضر خواهد شد و دستگاه را بررسی خواهد کرد. در صورت نیاز خود تکنسین دستگاه فتوکپی را به محل تعمیر انتقال خواهد داد. چنانچه تصمیم بگیرید که دستگاه را برای تعمیر به نمایندگی بسپارید، هزینه ایاب و ذهابی دریافت نخواهد شد. برای اطلاع از شعبی که خدمات تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا در محل را ارائه می دهند، باید با اپراتورها تماس گرفته و راهنمایی بگیرید.

هزینه تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

با توجه به نوع و شدت خرابی قطعات مختلف دستگاه کپی، هزینه تعمیر آن متفاوت است. وقتی شدت خرابی اجزای داخلی بالا نیست و می توان آنها را ترمیم کرد، هزینه تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا و دیگر برندها، زیاد نیست.

اما گاهی تنها راه حل موجود، تعویض قطعاتی همچون برد و ... است. در این صورت، هزینه تعمیرات کونیکا مینولتا و دیگر برندها، به قطعه جدید هم بستگی دارد. درواقع باید قیمت قطعه یدکی جدید را نیز به هزینه نهایی تعمیر دستگاه کپی اضافه کنید؛ این نکته را هم مد نظر داشته باشید که برخی از قطعات، گران تر هستند و نمونه اورجینال آنها به سختی پیدا می شود.

بیشتر بخوانیم : نمایندگی کونیکا مینولتا

خدمات تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا

به عنوان بخشی از مهم ترین سرویس های تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا، می توان به اقداماتی همچون تعمیر کاغذکش، تعمیر و تعویض فیوزینگ، ترمیم کارتریج آسیب دیده، تعویض هد، تمیز کردن و تعویض درام، تعمیر داکتر بلید، ترمیم وایپر بلید، تعمیر مین برد، تعمیرات برد پاور، ترمیم تخصصی اپتیک، تعمیرات سنسور، تعویض خازن های معیوب، شارژ کارتریج، ترمیم لیزر، تعمیرات تخصصی یونیت ها، تعویض دولوپر، تعمیرات در محل و ارائه مشاوره های تخصصی، اشاره کرد. تمامی خدمات با ضمانت نامه رسمی و معتبر زودکمک همراه هستند و کیفیت و اصالت آنها تضمین شده است.

تعمیر درام فتوکپی کونیکا مینولتا

در دستگاه های فتوکپی، درام یکی از اجزای کلیدی است که برای اطمینان از کیفیت بالای چاپ استفاده می شود. این قطعه درون کارتریج قرار داشته و به شکل سیلندر است. هر زمان بخواهیم نوشته یا عکسی چاپ کنیم، از طریق درام به کاغذ منتقل می شود.

چنانچه با مشکلاتی مانند گیر کردن کاغذ و پرینت لکه دار روبرو شدید، باید برای تعمیر درام  فتوکپی کونیکا مینولتا اقدام کنید. گاهی تعمیر درام فتوکپی کونیکا مینولتا ممکن نیست و لازم است قطعه به کلی تعویض شود. تشخیص این مورد با تکنسین است.

تعمیر درام دستگاه کپی کونیکا مینولتا

تعمیرات مین برد دستگاه کپی کونیکا مینولتا

مین برد، اصلی ترین قطعه در لوازم الکترونیکی است. تمام اجزا از طریق همین مین برد به یکدیگر متصل می شوند و سیگنال ها به کمک آن به بخش های مختلف منتقل می شوند. در صورت مشاهده عملکرد مخدوش دستگاه فتوکپی، شاید مشکل از مین برد باشد.

به یاد داشته باشید این مورد از اشکالاتی نیست که خودتان بتوانید تعمیر کنید. توصیه می کنیم، در صورت وجود مشکل، با نمایندگی کونیکا مینولتا تماس بگیرید تا احتمالات برای شما شرح داده شوند. اگر مایل باشید، می توانید از خدمات تعمیر در محل نیز استفاده کنید.

شارژ و تعویض کارتریج دستگاه کپی کونیکا مینولتا

گاهی باید برای تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا، کارتریج آن را شارژ یا تعویض کرد. بسته به مدل دستگاه، ممکن است بتوان کارتریج آن را شارژ کرد و یا تنها امکان تعویض این قطعه وجود داشته باشد. اگرچه شارژ کارتریج، به دلایلی همچون هزینه کمتر و ...، رایج تر است، کارتریج های یکبار مصرف، باید حتما تعویض شوند.

در غیر این صورت، احتمال بروز مشکلاتی همچون تونرریزی بسیار بالا خواهد بود. تکنسین های تعمیر کپی کونیکا، با توجه به مدل دستگاه و کارتریج آن، این قطعه را تعویض کرده و یا شارژ می کنند تا مشکلاتی همچون افت کیفیت، کمرنگ شدن و ... برطرف شوند.

تعمیر داکتر بلید فتوکپی کونیکا مینولتا

 تعمیر داکتر بلید فتوکپی کونیکا و دیگر برندها زمانی انجام می شود که این قطعه از کار افتاده و یا به هر دلیل دیگری، درست کار نکند. داکتر بلید با کیفیت چاپ در ارتباط است؛ لذا اگر به تازگی کارتریج را شارژ کرده اید و همچنان شاهد افت کیفیت کپی هستید، احتمال خرابی این قطعه وجود دارد. جالب است بدانید که داکتر بلید، تونر را تمیز کرده و از اين طريق، روی كيفيت چاپ دستگاه تاثير می گذارد.

تداوم خرابی این قطعه، مشکلاتی را در روند کاری دستگاه ایجاد کرده و حتی به دیگر قطعات هم آسیب می رساند. البته معمولا این قطعه قابل ترمیم نیست و کارشناسان تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا، داکتر بلید را با نمونه ای جدید و البته اورجینال، جایگزین می کنند.

بیشتر بخوانیم : رایج ترین ارور های دستگاه کپی کونیکا مینولتا

تعمیر فیوزینگ کپی کونیکا

خرابی فیوزینگ به دلیل تاثیر مستقیمی که بر فرایند کار دستگاه کپی دارد، به راحتی قابل تشخیص است. کاهش شدید کیفیت چاپ، به ویژه بعد از شارژ کردن کارتریج، نشان دهنده خرابی این قطعه است. بیشتر مدل های فتوکپی به گونه ای طراحی شده اند که خرابی قطعاتی همچون فیوزینگ را در قالب کدها و ارورهای ویژه ای به اطلاع کاربران می رسانند؛ بنابراین راحت می توان خرابی این قطعه را تشخیص داد.

گاهی هم از کار افتادن فیوزینگ یا درست کار نکردن آن، باعث ایجاد خطوطی روی برگه می شود. در هریک از این موارد، باید اقدام به تعمیر فیوزینگ کپی کونیکا کنید. البته فیوزینگ یا هیتر معمولا قابل ترمیم نیست و تکنسین های تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا، آن را تعویض می کنند.

تعمیر کاغذکش دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا

انتقال کاغذ در دستگاه کپی به عهده کاغذکش می باشد و شامل کاغذکش ورودی و کاغذکش خروجی است. گیر کردن کاغذ در دستگاه فتوکپی به معنای خرابی یا مشکل در این قطعه نیست. بهترین راه حل برای جلوگیری از خراب شدن کاغذ کش دستگاه کپی کونیکا مینولتا، استفاده از کاغذهای مناسب می باشد.

کاغذکش دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا توسط تکنسین ها باتجربه در این حوزه به صورت دقیق عیب یابی می شود و در صورتی که پس از بررسی های انجام شده امکان تعمیر کاغذکش کپی کونیکا مینولتا وجود نداشته باشد، باید کاغذکش دستگاه فتوکپی تعویض گردد.

تعمیر برد پاور دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا

اقدام دیگری که برای تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا انجام می شود، تعمیر برد پاور است. برد پاور با برق در ارتباط است و انرژی مورد نیاز قطعات را تامین می کند. بنابراین خرابی آن می تواند مانع از روشن شدن دستگاه شده و یا حتی به قطعات دیگر آسیب برساند. معمولا امکان تعمیر برد پاور وجود دارد؛ اما اگر این قطعه سوخته باشد، نیاز به تعویض آن است.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران