تعمیر دستگاه کپی در مشهد پس از ثبت درخواست شما، در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود. اگر دستگاه کپی شما دچار اشکالاتی چون کار نکردن، نمایش مکرر ارور و کدخطا بر روی پنل، گیر کردن کاغذ، چاپ صفحات سفید، نداشتن کارتریج و ... شده است می توانید از طریق تماس با بخش پشتیبانی «زودکمک» خدمات مرتبط با تعمیر دستگاه کپی و یا سرویس های دوره ای مرتبط با دستگاه خود را دریافت نمایید. خدمات ارائه شده جهت تعمیر دستگاه کپی در مشهد، کلیه سرویس های مرتبط با انواع دستگاه کپی نظیر رفع کدخطاهای تکرار شونده دستگاه کپی، رفع اشکالات مربوط به کاغذ، سرویس های مرتبط با شارژ و تعویض کارتریج، رفع عیوب مربوط به کاغذ چاپ شده، رفع مشکلات کیفیت چاپ، رفع مشکلات نرم افزاری دستگاه کپی، رفع عیوب مربوط به تغدیه دستگاه و  ... را شامل می شود. کارشناس اعزامی ما جهت تعمیر دستگاه کپی به دلیل همراه داشتن آرشیوی جامع از قطعات، ابزار و مواد مورد نیاز، محدودیتی در زمینه تعمیرات دستگاه کپی نخواهند داشت. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط همکاران ما در «زودکمک» نظیر بررسی عملکرد، عیب یابی، بهینه سازی، تعمیر قطعات و تعویض قطعات دارای گارانتی و ضمانت معتبر است.

ثبت سفارش آنلاین تعمیر دستگاه کپی در مشهد

برای تعمیر دستگاه کپی در مشهد به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر دستگاه کپی در مشهد را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل ماشین های اداری هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، دستگاه کپی خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات ماشین های اداری، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

تعمیر دستگاه کپی در مشهد با گارانتی معتبر

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی در مشهد ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با تمامی برندهای کپی همراه با گارانتی معتبر است. برخی از خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی در مشهد عبارتند از: رفع مشکل سیاه شدن کاغذ، رفع مشکل ایجاد خطوط عمودی روی کاغذ چاپ شده، رفع مشکل کپی نشدن بخشی از متن، رفع مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی، رفع مشکل چروک شدن کاغذ و نکشیدن کاغذ توسط دستگاه کپی، تعمیر خرابی تونر و کارتریج، تعمیر خرابی دولوپر، رفع مشکل روشن نشدن دستگاه، رفع مشکل پخش شدن رنگ روی کاغذ، رفع مشکل کار نکردن صفحه نمایش دستگاه کپی، رفع مشکل سفید شدن متن سند چاپ شده، تعمیر خرابی فیوزینگ دستگاه کپی و تعمیر خرابی پورت های USB. تعمیر دستگاه کپی در مشهد با گارانتی معتبر ارائه می شود تا امکان پیگیری خدمات برای شما وجود داشته باشد.

بنابراین در صورتی که شما پس از تعمیر دستگاه، متوجه بازگشت ایراد به دستگاه شدید، می توانید با بخش پشتیبانی تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. گارانتی خدمات پس از پایان مراحل تعمیر و توسط تکنسین تعمیر دستگاه کپی در مشهد به شما ارائه می شود. بدیهی است که این گارانتی تنها برخی از خدمات تعمیر را شامل شود و در رابطه با برخی دیگر از خدمات تعمیرات دستگاه کپی قابل استفاده نیست.

تعمیر دستگاه کپی در مشهد

تعمیر دستگاه کپی در مشهد پس از ثبت درخواست شما، در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.


تعمیر دستگاه کپی در مشهد در محل شما

تعمیر دستگاه کپی در مشهد در محل انجام می شود. کارشناس ما پس از ثبت درخواست شما در «زودکمک»، با انجام هماهنگی قبلی در محل حضور یافته و جهت تعمیر دستگاه کپی اقدام می کند. مراحل طی شده جهت تعمیر دستگاه کپی در محل عبارت است: بررسی ابتدایی عملکرد دستگاه، عیب یابی دستگاه، تشخیص نوع اشکال پیش آمده در دستگاه کپی، تعمیر و یا تعویض قطعه معیوب، تست مجدد عملکرد دستگاه پس از تعمیر در حضور مشتری و ارائه گارانتی معتبر تعمیر به مشتری. علاوه بر خدمات تعمیر، شما می توانید از طریق تماس با «زودکمک» سرویس های دوره ای مرتبط با دستگاه کپی خود را نیز دریافت کنید.

سرویس های عمومی دستگاه کپی معمولا شامل تمیز کردن قطعات دستگاه کپی، بررسی عملکرد قطعات، بررسی نیاز یا عدم نیاز به تعویض کارتریج، بررسی میزان استهلاک قطعات، گردگیری، عیب یابی دستگاه و مواردی از این دست می گردد. برای دریافت سرویس های دوره ای مرتبط با انواع دستگاه کپی می توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر دستگاه کپی در مشهد تماس بگیرید و یا از طریق بخش «ثبت درخواست» سامانه «زودکمک» اقدام نمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیر دولوپر دستگاه کپی ، بررسی علل خرابی و راه های رفع مشکلات جزئی

نحوه ثبت درخواست تعمیر دستگاه کپی در مشهد

برای دریافت تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر دستگاه کپی در مشهد کافی است از طریق بخش ثبت درخواست، اقدام نمایید. در این بخش، میبایست اطلاعات تماس و اطلاعات مرتبط با دستگاه خود را در فیلدهای مربوطه پر کنید. به علاوه در صورت صلاحدید، توضیحات احتمالی خود را در بخش «شرح درخواست» وارد کنید. در این بخش می توانید اشکال پیش آمده در دستگاه، مدت زمان خرابی دستگاه کپی، نشانه های مشاهده در دستگاه، پیشینه تعمیرات دستگاه کپی و یا سایر اطلاعات مربوطه را وارد نمایید.

پس از ثبت درخواست، همکاران ما از بخش پشتیبانی «زودکمک» با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم جهت اعزام کارشناس تعمیر را انجام می دهند. تکنسین تعمیر در محل دستگاه کپی، پس از دریافت شرح حال دستگاه از شما، مراحل عیب یابی را انجام داده و جهت تعمیر و یا تعویض قطعات اقدام می کند.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران