R _

تعمیر تخصصی مانیتور سامسونگ با گارانتی

تعمیر مانیتور سامسونگ، یکی از اولین کارهایی است که وقتی نمایشگر شما دچار مشکل جدی می شود باید انجام دهید. نکته مهمی که در تعمیر مانیتور Samsung باید به آن توجه کنید، پیچیده تر بودن مانیتورهای این برند، نسبت به برندهای دیگر است. به همین دلیل، تعمیر آن نیازمند دانش تخصصی و ویژه در این زمینه است. مشکلات و ایرادهای به وجود آمده در مانیتورهای سامسونگ ممکن است در اثر استفاده نادرست افراد یا نقص فنی دستگاه به وجود بیاید. بنابراین، در این شرایط، باید برای رفع مشکل نمایشگر سامسونگ اقدام کنید و آن را به یک تعمیرکار متخصص یا مرکز معتبر بسپارید.

ثبت درخواست تعمیر مانیتور سامسونگ

برای تعمیر مانیتور سامسونگ به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر مانیتور سامسونگ را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل مانیتور هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، مانیتور سامسونگ خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات مانیتور، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعمير مانیتور سامسونگ

تعمیر مانیتور سامسونگ

با توجه به کاربری های متفاوتی که مانیتورهای سامسونگ دارند، روش های تعمیر آنها، متفاوت است. در واقع، تعمیر مانیتور سامسونگ، با در نظر گرفتن ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری هر کدام از این دستگاه ها، انجام می شود. بنابراین، برای رفع مشکل نمایشگر سامسونگ ابتدا باید مشکل آن را شناسایی کرد. رایج ترین تعمیراتی که برای این مانیتورها انجام می شود، شامل تعمیر پنل مانیتور سامسونگ، تعمیر بک لایت مانیتور سامسونگ، تعمیر پیکسل سوختگی در مانیتور سامسونگ، تعمیر برد اینورتر مانیتور سامسونگ، تعمیر مین برد مانیتور سامسونگ، تعمیر برد پاور مانیتور سامسونگ، رفع ترک و شکستگی مانیتور سامسونگ، حل مشکل تصویر نداشتن مانیتور سامسونگ، رفع مشکل سوسو زدن مانیتور سامسونگ و تعویض سوکت آداپتور مانیتور سامسونگ است.

 

تعمیر مانیتور سامسونگ

تعمیر مانیتور سامسونگ، یکی از اولین کارهایی است که وقتی نمایشگر شما دچار مشکل جدی می شود باید انجام دهید.

تعمیر پنل مانیتور سامسونگ

خرابی پنل یکی از مشکلاتی است که منجر به تعمیر مانیتور سامسونگ می شود. از اصلی ترین نشانه هایی که نشان دهنده خرابی پنل مانیتور سامسونگ هستند، می توان به ظاهر شدن خط های عمودی و افقی بر روی مانیتور، بهم ریختگی رنگ ها در صفحه نمایش و پریدن تصویر یا قطع شدن آن اشاره کرد. پنل، یکی از قطعات اصلی مانیتور است که بیشتر قیمت مانیتور نیز به دلیل وجود این قطعه است. به همین دلیل، خراب شدن پنل، هزینه تعمیر مانیتور سامسونگ را بالا می برد و خرج زیادی روی دست کاربر می گذارد. بنابراین، برای جلوگیری از آسیب دیدن پنل و وارد شدن خسارت مالی هنگفت، باید از آن در برابر عوامل آسیب رسان مانند رطوبت و ضربه، محافظت کنید.

 

تعمیر پنل مانیتور سامسونگ

 


تعمیر بک لایت مانیتور samsung

یکی از مشکلات رایج مانیتورهای سامسونگ، کم رنگ شدن تدریجی مانیتور، چشمک زدن تصویر و تاریک شدن بخشی از تصویر یا کل آن است. بک لایت صفحه ای است که لامپ های ال ای دی و فلوئورسنت را نگه می دارد تا نور پس زمینه و تصویر، روشن باشند. بنابراین، در صورتی که با مشکل تیره یا تاریک شدن مانیتور مواجه شدید، احتمالا بک لایت مانیتور دچار مشکل شده است که در این شرایط، باید برای تعمیر مانیتور سامسونگ خود اقدام کنید.


تعمیر پیکسل سوختگی در مانیتور سامسونگ

هر پیکسل مرده، یک نقطه سیاه در مانیتور است که دیگر روشن نشده است و در قالب یک مربع نمایش داده می شود. پیکسل های گیر کرده هم مانند پیکسل های مرده از حرکت و فعالیت باز می ایستند و به صورت مربع هایی با رنگ های قرمز، سبز یا آبی در مانیتور مشاهده می شوند. در این مواقع، اگر شانسی برای تعمیر مانیتور وجود نداشته باشد، لازم است پنل به طور کلی تعویض شود.


تعمیر برد اینورتر مانیتور سامسونگ

برد اینورتر، ولتاژ پایین DC ایجاد شده توسط خروجی های SMPS را به ولتاژهای بالای مورد نیاز در بخش های مختلف دستگاه تبدیل می کند. بنابراین اگر این بخش با مشکل مواجه شود برق مورد نیاز بخش های مختلف تامین نمی شود و کارکرد آن ها نیز با مشکل مواجه می شود. در صورت خرابی برد اینورتر، در صورت مشاهده چنین ایرادی باید برای تعمیر مانیتور سامسونگ اقدام کنید.

 

تعمیر برد اینورتر مانیتور سامسونگ

 


تعمیر مین برد مانیتور سامسونگ

مین برد یکی از اصلی ترین قطعات دستگاه است که دستورات لازم را برای کارکرد قطعات مختلف، به آن ها می فرستد. مین برد از قطعات مختلفی تشکیل شده است که عملکرد درست همه آنها در کنار یکدیگر، منجر به کارکرد این قطعه می شود. ایراد هر یک از این قطعات باعث بروز ایراد در مین برد و کارکرد آن می شود. نداشتن تصویر، خاموش و روشن شدن پی در پی مانیتور، صدا نداشتن و غیره، همه از نشانه های خرابی مین برد هستند. بنابراین، در صورت مشاهده این نشانه ها، لازم است برای تعمیر مانیتور سامسونگ، به مراکز معتبر تعمیر مانیتور و یا تعمیرکاران متخصص مراجعه کنید.


تعمیر برد پاور مانیتور سامسونگ

یکی از بخش های مهم مانیتور، برد پاور یا منبع تغذیه است که در اثر یک اتصالی کوچک، ممکن است قابلیت خود را از دست بدهد. اگر مانیتور سامسونگ شما روشن نمی شود یا خیلی دیر روشن می شود، باید به خرابی برد پاور آن شک کنید. البته وضعیت کابل های متصل شده به سیستم نیز در پیدایش این مشکل نقش دارند. بنابراین، بهتر است کابل های دستگاه را چک کنید و در صورت نیاز، آنها را تعویض کنید. در صورتی که بعد از این انجام این کار، همچنان مشکل روشن نشدن مانیتور برقرار بود، برای تعمیر مانیتور سامسونگ، آن را به دست تعمیرکاران متخصص یا مراکز تعمیر معتبر بسپارید. در چنین شرایطی باید مواظب باشید که هیچ ضربه ای به بدنه مانیتور وارد نشود، چون این کار حجم خرابی های دستگاه را افزایش می دهد.

 

تعمیر برد پاور مانیتور سامسونگ

 

 


رفع ترک و شکستگی مانیتور سامسونگ

اگر مانیتور شما یک ترک یا شکستگی آشکار و قابل مشاهده دارد، یک محیط بزرگ در آن رنگ خود را از دست داده است یا بخش بزرگی از آن سیاه یا رنگی شده است، باید برای تعمیر مانیتور سامسونگ خود، وضعیت پنل مانیتور را چک کنید. اگر این آسیب ها جدی باشند، پنل مانیتور باید تعویض شود.


حل مشکل تصویر نداشتن مانیتور سامسونگ

یکی از مشکلات رایجی که ممکن است برخی از دارندگان مانیتورهای سامسونگ با آن مواجه شوند، عدم نمایش تصویر در مانیتور است. البته این مشکل فقط برای مانیتورهای سامسونگ پیش نمی آید و هر مانیتور دیگری ممکن است به دلایل مختلفی با چنین مشکلی رو به رو شود. در چنین شرایطی، ابتدا باید قطع یا وصل بودن سیم متصل به دستگاه را چک کنید. اگر صدایی شنیده نشد، کامپیوتر را خاموش کنید و رم کامپیوتر را از دستگاه خارج کنید. سپس کلید پاور را فشار دهید، اگر باز هم صدایی به گوش شما نرسید، به احتمال زیاد، مادربرد مانیتور شما مشکل پیدا کرده است.

 

حل مشکل تصویر نداشتن مانیتور سامسونگ

 


رفع مشکل سوسو زدن مانیتور سامسونگ

مشکل سوسو زدن یا پرپر زدن تصویر مانیتور، از دیگر مشکلاتی است که کاربران را دچار دردسر می کند. بروز این مشکل ،دلایل مختلفی دارد. حتی ممکن است مشکل از یک کابل تصویر معیوب یا محکم نشده باشد. بنابراین، قبل از هر اقدامی برای تعمیر مانیتور سامسونگ، کابل تصویر را هم در مانیتور و هم در کیس محکم کنید. اگر در کابل تصویر پیچ وجود دارد، با استفاده از یک پیچ گوشتی آن را محکم کنید و در صورت امکان آن را با یک کابل تصویر دیگر نیز امتحان کنید. کابل برق را نیز محکم کنید و در صورت امکان، این اتصال را با یک کابل برق دیگر نیز امتحان کنید. در صورتی که مشکل همچنان پابرجا بود، باید برای رفع مشکل نمایشگر سامسونگ خود اقدام کنید.


تعویض سوکت آداپتور مانیتور سامسونگ

رسیدن ولتاژ مورد نیاز به اجزای گوناگون مانیتور شود. کارشناسان مجرب نمایندگی تعمیرات مانیتور سامسونگ طبق اعمال مراحل ریزبینانه ی عیب یابی، تمامی بخش های ناکارآمد اینورتر را شناسایی کرده و آن ها را در سطح کیفی بالایی تعمیر می نمایند.

 

تعویض سوکت آداپتور مانیتور سامسونگ

 


تعویض سوکت آداپتور مانیتور samsung

اگر مانیتور سامسونگ شما دچار مشکل شد، ممکن است منشا ایراد، از آداپتور یا مبدل باشد. آداپتور یا مبدل، توسط یک سوکت مخصوص به مانیتور متصل می شوند. در واقع، روشن کردن مانیتور، از طریق اتصال فیش آداپتور به سوکت ورودی مانیتور شکل می گیرد. به همین دلیل، خرابی سوکت، باعث ایجاد مشکل در روند روشن شدن مانیتور می شود. در صورت ناکارآمدی و فرسودگی سوکت آداپتور مانیتور، باید آن را تعویض کنید. نحوه جداسازی و تعویض سوکت معیوب بسیار مهم است و به ظرافت کاری بالایی نیاز دارد به همین دلیل باید در این مورد، تعمیر مانیتور سامسونگ خود را به دست افراد متخصص و مراکز معتبر بسپارید.

دسته کالای خود را انتخاب کنید