R _

تعمیر اپل واچ

تعمیر اپل واچ، با توجه به قیمت بالای این محصول و ظرافت های ساختاری آن، باید در یک محیط تخصصی و توسط تعمیرکاران باتجربه و ماهر انجام شود. اما تکنسین های متعهد و ماهر زودکمک کنارتان هستند تا اسمارت واچ اپل را به شکل حرفه ای ترمیم کنند. تعمیر موبایل اپل و تعمیرات اپل واچ در زودکمک، مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می شود. طوری که بتوانید مجددا بدون هیچ ایرادی از ساعت هوشمند خود استفاده کنید. در ادامه شما را با روند تعمیر اپل واچ و ثبت سفارش آنلاین در سامانه جامع زودکمک آشنا می کنیم.

 

برای تعمیر اپل واچ به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک زیر و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر اپل واچ را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، اپل واچ خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.
ثبت درخواست تعمير اپل واچ
ثبت درخواست

 

سامانه زودکمک شرایطی را فراهم کرده است تا درخواست تعمیر ساعت هوشمند اپل را به شکل آنلاین و غیر حضوری ثبت کنید. بعد از انتخاب گزینه ثبت سفارش تعمیر اپل واچ، فیلدهایی نمایش داده می شوند که باید از طریق آنها، دسته، مدل و نام دستگاه را انتخاب کنید. پس از آن باید هرگونه ایراد یا توضیحاتی را که مد نظر دارید، در بخش شرح درخواست ثبت کنید. شماره تماس و مشخصات درخواستی را وارد کنید تا تیم زودکمک با شما تماس بگیرند و هماهنگی های لازم را انجام دهند.  

 

تعمیر اپل واچ

 


هزینه تعمیرات اپل واچ

برای برآورد هزینه تعمیرات اپل واچ، باید ساعت عیب یابی شود. تکنسین پس از عیب یابی ساعت، مشخص می کند که کدام اجزای آن آسیب دیده اند. از آن مهم تر، باید مشخص شود که قطعات معیوب قابل ترمیم هستند یا باید حتما تعویض شوند. تعمیر قطعات کم هزینه تر است اما برای تعویض اجزایی همچون نمایشگر، باید مبالغ بالایی پرداخت کنید. به این دلیل که نمونه اورجینال ال سی دی و دیگر قطعات اپل واچ گران هستند و برای خرید آنها باید هزینه زیادی صرف شود.


پذیرش و تحویل اپل واچ در محل

منظور از پذیرش و تحویل اپل واچ در محل این است که بدون مراجعه به تعمیرگاه، ساعت را ترمیم کنید! در این طرح، شما سفارش خود را ثبت کرده و آدرس تان را به همکاران ما می دهید. پس از آن سفیر زودکمک به آدرس شما می آید و ساعت را از شما می گیرد. پس از پذیرش، ساعت به واحد تخصصی تعمیر اپل واچ منتقل شده و در آنجا توسط تعمیرکاران متخصص، بررسی و ترمیم می گردد. در نهایت اسمارت واچ شما پس از ترمیم کامل، بدون هیچ ایراد و نقصی به شما تحویل داده می شود.

خدمات تعمیر Watch Apple

  • ترمیم و تعویض باتری اپل واچ
  • تعویض صفحه نمایش اپل واچ با نمونه اورجینال
  • تعمیرات مربوط به آنتن NFC اسمارت واچ اپل
  • تعمیر صفحه  OLED اپل واچ های جدید
  • تعمیرات بخش  adhesiveساعت هوشمند apple
  • ترمیم دیجیتایزر اپل واچ
  • رفع مشکلات مربوط به اتصال اپل واچ
  • بروز رسانی و تعمیرات نرم افزاری ساعت هوشمند اپل
  • ترمیم و تعویض کلیدهای اسمارت واچ

سوالات تعمیر اپل واچ را از زودکمک بپرس

اعضا و کاربران وب سایت زودکمک، می توانند هرگونه سوالی را که در زمینه تعمیر اپل واچ دارند، از کارشناسان این حوزه بپرسند. اگر ساعت شما شارژ نمی شود، مشکلاتی در اتصال به گوشی و یا هر ایراد دیگری دارد، زودکمک تا پیدا کردن پاسخ و راه حل، در کنار شماست. وارد پروفایل کاربری خود شده و در بخش سوالات شما، سوال تان را مطرح نمایید. کارشناس مربوطه، پرسش شما را به صورت آنلاین پاسخ می دهد تا مشکل تان برطرف شود.

دسته کالای خود را انتخاب کنید