R _

تعمیر فوری و تخصصی مانیتور ال جی با ضمانت

جهت تعمیر مانیتور ال جی در اسرع وقت و با بهترین کیفیت، زودکمک در کنار شماست. چنانچه از هریک از نمایشگرهای جدید یا قدیمی ال جی استفاده می کنید و نیاز به دریافت خدمات تعمیراتی آن دارید، درخواست تعمیر مانیتور را در سامانه زودکمک ثبت کنید تا همکاران ما اقدامات لازم را انجام دهند. با ترمیم اصولی و به موقع، می توان بسیاری از مشکلات عملکردی مانیتور را برطرف کرده و مدت زمان بیشتری از این دستگاه استفاده کرد. در ادامه این مقاله نیز با نکاتی در مورد تعمیر مانیتور ال جی و مشکلات رایج آن آشنا می شوید. به این ترتیب می توانید در زمان مناسب، مشکلات مانیتور را عیب یابی کرده و آنها را برطرف نمایید.

ثبت درخواست تعمیر مانیتور ال جی

برای تعمیر مانیتور ال جی به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر مانیتور ال جی را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل مانیتور هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، مانیتور ال جی خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات مانیتور، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعمير مانیتور ال جی

قیمت تعمیر مانیتور ال جی

هزینه تعمیرات مانیتور ال جی، با توجه به نوع و شدت آسیب دیدگی قطعات آن متفاوت است. در شرایطی که قطعاتی همچون پنل شکسته و یا از کار افتاده باشند، قیت تعمیر مانیتور ال جی بالاست. به این دلیل که نیاز به تعویض این قطعات است و قیمت نمونه های اورجینال هم بالاست. اما اگر مثلا کابل ها آسیب دیده باشند و نیازی به تعویض قطعات نباشد، لازم نیست مبلغ چندان بالایی برای ترمیم مانیتور ال جی پرداخت کنید. در واقع تا زمانی که مانیتور کاملا عیب یابی نشود، نمی توان در مورد هزینه تعمیرات آن نظر داد.

 

تعمیر مانیتور ال جی

جهت تعمیر مانیتور ال جی در اسرع وقت و با بهترین کیفیت، زودکمک در کنار شماست.

تعمیرات مانیتور ال جی قدیمی (crt)

تعمیر مانیتور ال جی قدیمی، به شکلی متفاوت تر از ترمیم نمایشگرهای جدید انجام می شود. مانیتورهای قدیمی دارای لامپ های crt بودند که وضوح تصویر کمتری در مقایسه با مدل های ال سی دی دارند. امواج مغناطیسی گوشی موبایل و آهنربا روی مانیتورهای CRT تاثیر گذاشته و تصویر آنها را به هم می ریزند.  لرزش تصویر، یکی از مشکلات مانیتورهای سی آر تی است و برای تعمیر آنها باید از تجهیزات مخصوص استفاده شود. تیم تعمیرات مانیتور ال جی در زودکمک، انواع نمایشگرهای قدیمی یا crt را نیز با استفاده از دستگاه ها و ابزارآلات مخصوص و به شکل تخصصی، عیب یابی و ترمیم می کنند.

 

تعمیرات مانیتور ال جی قدیمی (crt)

 


خدمات تعمیر مانیتور lg

بخشی از مهم ترین خدمات زودکمک برای تعمیر مانیتور ال جی عبارتند از: بررسی قطعات، عیب یابی تخصصی، تعمیر مین برد، تعمیر برد تغذیه، تعمیر و تعویض برد پاور، تعویض مدارهای آسیب دیده، تعویض خازن های معیوب، تعمیر و تعویض فلت، تعویض کابل های آسیب دیده و تعویض نمایشگر. تمامی این سرویس ها با ضمانت نامه رسمی زودکمک همراه هستند و در صورت نیاز می توانید هرگونه ایراد و مشکل را در مدت زمان تعیین شده، پیگیری نمایید.


مشکلات رایج مانیتورهای ال جی

خرابی جک آداپتور

 یکی از مشکلاتی که در مانیتورها ایجاد شده و نیاز به ترمیم تخصصی دارد، خرابی جک آداپتور است. ممکن است جک آداپتور مانیتور بر اثر ضربه یا دیگر عوامل آسیب ببیند. در این صورت احتمال روشن نشدن یا خاموش شدن ناگهانی دستگاه وجود دارد. معمولا جک آداپتور قابل ترمیم است. اما در صورت شکستن این قطعه، باید برای تعمیر مانیتور ال جی، جک را تعویض کرد.

 

مشکلات رایج مانیتورهای ال جی

 

معیوب شدن پیکسل ها

مشکل دیگری که در تعمیرات مانیتور ال جی بررسی شده و برطرف می گردد، معیوب شدن پیکسل هاست. اگر پیکسل های نمایشگر بسوزند یا درست کار نکنند، روند نمایش تصویر هم مختل می شود. کارشناسان تعمیر مانیتور ال جی برای شناسایی پیکسل های خراب از ابزار مخصوصی به نام LCD2 استفاده می کنند. در این نرم افزار حالت Fix My Screen نیز وجود دارد که امکان اجرای آزمون های موجود را برای مدت زمان بیشتری به کاربر می‌دهد تا احیای پیکسل های آسیب دیده به خوبی انجام شود.

 

 

تصویر نداشتن VGA

تصویر نداشتن VGA مانیتور هم مشکل دیگری است که برخی از کاربران با آن مواجه می شوند. در این شرایط، دستگاه هایی که با وی جی آ به نمایشگر وصل شده اند، شناسایی نمی شوند. برای حل این مشکل، باید پورت VGA را بررسی کرده و آن را ترمیم یا تعویض کنید. اگر خروجی VGA و کابل های مربوطه سالم باشند، احتمالا ایراد از قطعات داخلی مانیتور است. البته گاهی هم نیازی به تعمیر مانیتور ال جی نیست و مسئله مربوط به کارت گرافیک سیستم است.

پیش درخواست جدید