تعمیر مانیتور سامسونگ، یکی از اولین کارهایی است که وقتی نمایشگر شما دچار مشکل جدی می شود باید انجام دهید. نکته مهمی که در تعمیر مانیتور Samsung باید به آن توجه کنید، پیچیده تر بودن مانیتورهای این برند، نسبت به برندهای دیگر است. به همین دلیل، تعمیر آن نیازمند دانش تخصصی و ویژه در این زمینه است. مشکلات و ایرادهای به وجود آمده در مانیتورهای سامسونگ ممکن است در اثر استفاده نادرست افراد یا نقص فنی دستگاه به وجود بیاید. بنابراین، در این شرایط، باید برای رفع مشکل نمایشگر سامسونگ اقدام کنید و آن را به یک تعمیرکار متخصص یا مرکز معتبر بسپارید.

ثبت سفارش آنلاین تعمیر مانیتور سامسونگ

برای تعمیر مانیتور سامسونگ به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر مانیتور سامسونگرا به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، مانیتور سامسونگ خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات مانیتور، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

تعمیر مانیتور سامسونگ

با توجه به کاربری های متفاوتی که مانیتورهای سامسونگ دارند، روش های تعمیر آنها، متفاوت است. در واقع، تعمیر مانیتور سامسونگ، با در نظر گرفتن ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری هر کدام از این دستگاه ها، انجام می شود. بنابراین، برای رفع مشکل نمایشگر سامسونگ ابتدا باید مشکل آن را شناسایی کرد. رایج ترین تعمیراتی که برای این مانیتورها انجام می شود، شامل تعمیر پنل مانیتور سامسونگ، تعمیر بک لایت مانیتور سامسونگ، تعمیر پیکسل سوختگی در مانیتور سامسونگ، تعمیر برد اینورتر مانیتور سامسونگ، تعمیر مین برد مانیتور سامسونگ، تعمیر برد پاور مانیتور سامسونگ، رفع ترک و شکستگی مانیتور سامسونگ، حل مشکل تصویر نداشتن مانیتور سامسونگ، رفع مشکل سوسو زدن مانیتور سامسونگ و تعویض سوکت آداپتور مانیتور سامسونگ است.

تعمیر مانیتور سامسونگ در محل

تعمیر مانیتور سامسونگ در محل سرویسی مناسب برای آن گروه از کاربرانی است که به هر دلیل امکان مراجعه به مراکز تعمیرات را ندارند. این گروه از کاربران می توانند از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر مانیتور سامسونگ در محل را ثبت نمایند. در صورت استفاده از این سرویس، تکنسین تعمیر مانیتور به آدرس ثبت شده در سامانه اعزام شده و تعمیرات مورد نیاز را بر روی دستگاه انجام می دهد. تعمیر برد مانیتور، تعمیر بک لایت مانیتور، تعمیر دکمه پاور مانیتور، تعمیر صفحه نمایش مانیتور و ... برخی از خدماتی است که به صورت تعمیر در محل انجام می شود. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در این سرویس، مشمول گارانتی و ضمانت است.

 

تعمیر مانیتور سامسونگ

تعمیر مانیتور سامسونگ، یکی از اولین کارهایی است که وقتی نمایشگر شما دچار مشکل جدی می شود باید انجام دهید.


خدمات نمایندگی تعمیر مانیتور سامسونگ

تعمیر پنل مانیتور سامسونگ

خرابی پنل یکی از مشکلاتی است که منجر به تعمیر مانیتور سامسونگ می شود. از اصلی ترین نشانه هایی که نشان دهنده خرابی پنل مانیتور سامسونگ هستند، می توان به ظاهر شدن خط های عمودی و افقی بر روی مانیتور، بهم ریختگی رنگ ها در صفحه نمایش و پریدن تصویر یا قطع شدن آن اشاره کرد. پنل، یکی از قطعات اصلی مانیتور است که بیشتر قیمت مانیتور نیز به دلیل وجود این قطعه است. به همین دلیل، خراب شدن پنل، هزینه تعمیر مانیتور سامسونگ را بالا می برد و خرج زیادی روی دست کاربر می گذارد. بنابراین، برای جلوگیری از آسیب دیدن پنل و وارد شدن خسارت مالی هنگفت، باید از آن در برابر عوامل آسیب رسان مانند رطوبت و ضربه، محافظت کنید.

 

تعمیر پنل مانیتور سامسونگ

تعمیر بک لایت مانیتور samsung

یکی از مشکلات رایج مانیتورهای سامسونگ، کم رنگ شدن تدریجی مانیتور، چشمک زدن تصویر و تاریک شدن بخشی از تصویر یا کل آن است. بک لایت صفحه ای است که لامپ های ال ای دی و فلوئورسنت را نگه می دارد تا نور پس زمینه و تصویر، روشن باشند. بنابراین، در صورتی که با مشکل تیره یا تاریک شدن مانیتور مواجه شدید، احتمالا بک لایت مانیتور دچار مشکل شده است که در این شرایط، باید برای تعمیر مانیتور سامسونگ خود اقدام کنید.

تعمیر پیکسل سوختگی در مانیتور سامسونگ

هر پیکسل مرده، یک نقطه سیاه در مانیتور است که دیگر روشن نشده است و در قالب یک مربع نمایش داده می شود. پیکسل های گیر کرده هم مانند پیکسل های مرده از حرکت و فعالیت باز می ایستند و به صورت مربع هایی با رنگ های قرمز، سبز یا آبی در مانیتور مشاهده می شوند. در این مواقع، اگر شانسی برای تعمیر مانیتور وجود نداشته باشد، لازم است پنل به طور کلی تعویض شود.

تعمیر برد اینورتر مانیتور سامسونگ

برد اینورتر، ولتاژ پایین DC ایجاد شده توسط خروجی های SMPS را به ولتاژهای بالای مورد نیاز در بخش های مختلف دستگاه تبدیل می کند. بنابراین اگر این بخش با مشکل مواجه شود برق مورد نیاز بخش های مختلف تامین نمی شود و کارکرد آن ها نیز با مشکل مواجه می شود. در صورت خرابی برد اینورتر، در صورت مشاهده چنین ایرادی باید برای تعمیر مانیتور سامسونگ اقدام کنید.

 

تعمیر برد اینورتر مانیتور سامسونگ

تعمیر مین برد مانیتور سامسونگ

مین برد یکی از اصلی ترین قطعات دستگاه است که دستورات لازم را برای کارکرد قطعات مختلف، به آن ها می فرستد. مین برد از قطعات مختلفی تشکیل شده است که عملکرد درست همه آنها در کنار یکدیگر، منجر به کارکرد این قطعه می شود. ایراد هر یک از این قطعات باعث بروز ایراد در مین برد و کارکرد آن می شود. نداشتن تصویر، خاموش و روشن شدن پی در پی مانیتور، صدا نداشتن و غیره، همه از نشانه های خرابی مین برد هستند. بنابراین، در صورت مشاهده این نشانه ها، لازم است برای تعمیر مانیتور سامسونگ، به مراکز معتبر تعمیر مانیتور و یا تعمیرکاران متخصص مراجعه کنید.

تعمیر برد پاور مانیتور سامسونگ

یکی از بخش های مهم مانیتور، برد پاور یا منبع تغذیه است که در اثر یک اتصالی کوچک، ممکن است قابلیت خود را از دست بدهد. اگر مانیتور سامسونگ شما روشن نمی شود یا خیلی دیر روشن می شود، باید به خرابی برد پاور آن شک کنید. البته وضعیت کابل های متصل شده به سیستم نیز در پیدایش این مشکل نقش دارند. بنابراین، بهتر است کابل های دستگاه را چک کنید و در صورت نیاز، آنها را تعویض کنید. در صورتی که بعد از این انجام این کار، همچنان مشکل روشن نشدن مانیتور برقرار بود، برای تعمیر مانیتور سامسونگ، آن را به دست تعمیرکاران متخصص یا مراکز تعمیر معتبر بسپارید. در چنین شرایطی باید مواظب باشید که هیچ ضربه ای به بدنه مانیتور وارد نشود، چون این کار حجم خرابی های دستگاه را افزایش می دهد.

 

تعمیر برد پاور مانیتور سامسونگ

تعویض سوکت آداپتور مانیتور سامسونگ

رسیدن ولتاژ مورد نیاز به اجزای گوناگون مانیتور شود. کارشناسان مجرب نمایندگی تعمیرات مانیتور سامسونگ طبق اعمال مراحل ریزبینانه ی عیب یابی، تمامی بخش های ناکارآمد اینورتر را شناسایی کرده و آن ها را در سطح کیفی بالایی تعمیر می نمایند.

 

تعویض سوکت آداپتور مانیتور سامسونگ

تعویض سوکت آداپتور مانیتور samsung

اگر مانیتور سامسونگ شما دچار مشکل شد، ممکن است منشا ایراد، از آداپتور یا مبدل باشد. آداپتور یا مبدل، توسط یک سوکت مخصوص به مانیتور متصل می شوند. در واقع، روشن کردن مانیتور، از طریق اتصال فیش آداپتور به سوکت ورودی مانیتور شکل می گیرد. به همین دلیل، خرابی سوکت، باعث ایجاد مشکل در روند روشن شدن مانیتور می شود. در صورت ناکارآمدی و فرسودگی سوکت آداپتور مانیتور، باید آن را تعویض کنید. نحوه جداسازی و تعویض سوکت معیوب بسیار مهم است و به ظرافت کاری بالایی نیاز دارد به همین دلیل باید در این مورد، تعمیر مانیتور سامسونگ خود را به دست افراد متخصص و مراکز معتبر بسپارید.

  تعمیر پاور لپ تاپ در کوتاه ترین زمان ممکن . فقط زودکمک میتونه 

مشکلات رایح در تعمیر مانیتور سامسونگ

رفع ترک و شکستگی مانیتور سامسونگ

اگر مانیتور شما یک ترک یا شکستگی آشکار و قابل مشاهده دارد، یک محیط بزرگ در آن رنگ خود را از دست داده است یا بخش بزرگی از آن سیاه یا رنگی شده است، باید برای تعمیر مانیتور سامسونگ خود، وضعیت پنل مانیتور را چک کنید. اگر این آسیب ها جدی باشند، پنل مانیتور باید تعویض شود.

حل مشکل تصویر نداشتن مانیتور سامسونگ

یکی از مشکلات رایجی که ممکن است برخی از دارندگان مانیتورهای سامسونگ با آن مواجه شوند، عدم نمایش تصویر در مانیتور است. البته این مشکل فقط برای مانیتورهای سامسونگ پیش نمی آید و هر مانیتور دیگری ممکن است به دلایل مختلفی با چنین مشکلی رو به رو شود. در چنین شرایطی، ابتدا باید قطع یا وصل بودن سیم متصل به دستگاه را چک کنید. اگر صدایی شنیده نشد، کامپیوتر را خاموش کنید و رم کامپیوتر را از دستگاه خارج کنید. سپس کلید پاور را فشار دهید، اگر باز هم صدایی به گوش شما نرسید، به احتمال زیاد، مادربرد مانیتور شما مشکل پیدا کرده است.

 

حل مشکل تصویر نداشتن مانیتور سامسونگ

 

رفع مشکل سوسو زدن مانیتور سامسونگ

مشکل سوسو زدن یا پرپر زدن تصویر مانیتور، از دیگر مشکلاتی است که کاربران را دچار دردسر می کند. بروز این مشکل ،دلایل مختلفی دارد. حتی ممکن است مشکل از یک کابل تصویر معیوب یا محکم نشده باشد. بنابراین، قبل از هر اقدامی برای تعمیر مانیتور سامسونگ، کابل تصویر را هم در مانیتور و هم در کیس محکم کنید. اگر در کابل تصویر پیچ وجود دارد، با استفاده از یک پیچ گوشتی آن را محکم کنید و در صورت امکان آن را با یک کابل تصویر دیگر نیز امتحان کنید. کابل برق را نیز محکم کنید و در صورت امکان، این اتصال را با یک کابل برق دیگر نیز امتحان کنید. در صورتی که مشکل همچنان پابرجا بود، باید برای رفع مشکل نمایشگر سامسونگ خود اقدام کنید.

تعمیر مشکل سیاه بودن مانیتور سامسونگ

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای مانیتور اتفاق بیفتد تصویر نداشتن و سیاه شدن مانیتور است. در این شرایط بهتر است موارد درج شده در این بخش را امتحان کنید. در صورتی که با وجود این موارد مشکل سیاه بودن مانیتور همچنان ادامه داشت بهتر است دستگاه توسط تکنسین تعمیر مانیتور سامسونگ بررسی و عیب یابی شود. برای رفع این اشکال ابتدا برق دستگاه و اتصالات آن را بررسی کنید. دستگاه را روشن و خاموش کنید و ببینید که مشکل رفع شده یا خیر. کابل ویدئو مانیتور را از دو طرف جدا کرده و دوباره وصل کنید. اگر کابل ایراد دارد آن را عوض کنید. از سازگاری و مطابقت منبع مانیتور با پورت قرار گرفته در پشت مانیتور مطمئن شوید. اکثر مانیتورها منبع ارسال کننده سیگنال ویدیویی را به صورت خودکار انتخاب می کنند، اما گاهی اوقات این منبع اشتباه انتخاب می شود.

 

تعمیر مشکل سیاه بودن مانیتور سامسونگ

تعمیر مشکل خطوط روی مانیتور سامسونگ

اگر در حین کار با مانیتور متوجه وجود خطوطی روی آن شدید موارد طرح شده در این بخش را امتحان کنید. در وهله نخست باید دقت کنید و ببینید که آیا این خطوط ثابت هستند یا خیر. اگر خطوط موجود بر روی صفحه ثابت هستند، احتمالا مشکل جدی است بهتر است مانیتور Samsung خود را جهت بررسی های بیشتر به تکنسین تعمیر مانیتور سامسونگ نشان دهید. اگر خطوط موجود بر روی مانیتور متحرک و لرزان هستند احتمالا اشکال از کابل ویدئو مانیتور است. ممکن است کابل ویدئو شما به خوبی وصل نشده باشد و یا دچار خرابی شده است. ابتدا کابل را از دوسمت به خوبی وصل کنید و از درستی اتصال آن مطمئن شوید. اگر مشکل همچنان پابرجاست احتمالا کابل ویدئو شما خراب شده است.  بهتر است آن را با یک نمونه نو جایگزین کنید. (نکته: اگر کابلی می خواهید که هم توسط مانیتور و هم دستگاه خارجی پشتیبانی شود، بهترین کابل برای استفاده HDMI یا Displayport است. پس از این دو مدل کابل، بهترین انتخاب برای شما می تواند DVI و VGA باشد). در صورتی که مشکل خطوط مانیتور همچنان ادامه داشت بهتر است دستگاه را جهت بررسی های بیشتر به تکنسین «زود کمک» نشان دهید.

تعمیر مشکل صدای مانیتور سامسونگ

یکی دیگر از اشکالاتی که ممکن است در حین کار با مانیتور سامسونگ برای شما پیش بیاید، مشکل صدای مانیتور است. راه حل های رفع این مشکل که به شما پیشنهاد خواهد شد برخی سخت افزاری و برخی نرم افزاری هستند. برای شروع مدل مانیتور شما مهم است. اگر مانیتور شما جزو مانیتورهای جدید است می توانید از عیب یابی اتوماتیک آن استفاده کنید. برای این کار به قسمت Support رفته و در ادامه Self Diagnosis و Sound Test را انتخاب کنید. اگر مشکل صدا با وجود طی این مراحل ادامه داشت احتمالا نیاز است تا با تکنسین تعمیر مانیتور در زود کمک تماس بگیرید. در صورتی که پیغامی مبنی بر در دسترس نبودن -یعنی Not Available- برای شما به نمایش در آمد بدین معنی است که مانیتور شما برای استفاده از بلندگوهای خارجی تنظیم شده است. برای رفع این اشکال در منوی صدا، به Speaker Select بروید و آن را روی TV Speaker تنظیم کنید تا به جای آن از بلندگوهای داخلی مانیتور استفاده کنید. موارد دیگری که می توانید امتحان کنید: بررسی تنظیمات صدا بر روی مانیتور، بررسی کابل های وصل شده به مانیتور و پخش صدا در دستگاه دیگر -به منظور تست اسپیکر- است.

 

تعمیر مشکل صدای مانیتور سامسونگ

 

چطور می توان از خدمت تعمیرکار سیار مانیتور زودکمک استفاده کرد؟

تعمیرکار سیار مانیتور زودکمک، خدمات تخصصی تعمیرات مانیتور در تهران و کرج را به کاربران ارائه می دهد. برای دریافت این سرویس، درخواست تعمیر مانیتور را از طریق سایت و یا اپلیکیشن زودکمک، ثبت کنید. همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم، با شما تماس می گیرند.

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران