نمایندگی موبایل اپل در کشور ما فعال نیست؛ اما زودکمک، خدمات مربوط به تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری گوشی های اپل را به دارندگان آنها ارائه می دهد. به این ترتیب می توانید درخواست تعمیر گوشی اپل را در سامانه زودکمک ثبت کنید تا تخصصی ترین سرویس ها در این زمینه به شما ارائه شوند. در ادامه این مقاله، راجع به تاریخچه گوشی های آیفون و نحوه ورود اپل به دنیای موبایل با شما صحبت می کنیم. برای آشنایی با نمایندگی گوشی آیفون و دیگر نکات در مورد گوشی های apple؛ همراه ما باشید.

ثبت سفارش آنلاین تعمیر موبایل اپل

برای تعمیر موبایل اپل به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر موبایل اپل را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، موبایل اپل خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات موبایل، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

 

تاریخچه ورود اپل به دنیای موبایل

در مدت زمانی که استیوجابز مدیر عامل اپل بود، اپل Inc از او خواست دستگاهی با نمایشگر لمسی تولید کنند. پیش از این درخواست، این شرکت دستگاهی به نام newton MessagePad را تولید و عرضه کرده بود و اولین آیفون هم تقریبا مشابه با همین محصول طراحی شد. پس از معرفی آیتیونز در ژانویه 2001 ، شرکت اپل با همکارای کمپانی موتورولا، موبایلی را طراحی کرد که با عنوان POKR 1تولید د عرضه شد. البته جابز از طراحی این گوشی چندان راضی نبود و به نظرش طراحی آن هیچ ربطی به گوشی های اپل نداشت. در همان سال بود که اولین گوشی موبایل اپل، با عنوان iPhone معرفی شد. تاریخچه ورود اپل به دنیای موبایل را می توان به سال 2007 هم تعمیم داد که اولین مدل آیفون در این سال معرفی شد. iPhone 2G شروع مسیر درخشان گوشی های apple شد و پس از آن هرسال یک آیفون جدید معرفی و عرضه میشد. خلاقیت، نوآوری، کیفیت و منحصر بفرد بودن، تنها بخشی از ویژگی هایی هستند که باعث شدند نمایندگی موبایل اپل تبدیل به یکی از پررفت و آمدترین نمایندگی های گوشی هوشمند در سرتاسر جهان شود.

 

نمایندگی موبایل اپل

درخواست تعمیر گوشی اپل را در سامانه زودکمک ثبت کنید تا تخصصی ترین سرویس ها در این زمینه به شما ارائه شوند.

 


موبایل اپل ساخت کدام کشور است؟

اپل بر عبارت کالیفرنیا در تولید گوشی هایش تاکید دارد و این مسئله را به رخ دیگر رقبایش می کشد. با این حال همه گوشی های آیفون تولید کالیفرنیا نیستند. اگر دقت کنید، عبارت "مونتاژ شده در چین" را در بسیاری از آیفون های اپل می بینید. این عبارت بدین معناست که گوشی مورد نظر توسط فاکسفان تولید شده است. البته فاکسفان هم مثل نمایندگی موبایل اپل، شعب مختلفی در دیگر کشورها دارد. از طرفی پگاترون هم جزو شرکت های مونتاژ کننده گوشی های apple است. بنابراین برای این که بدانید موبایل اپل ساخت کدام کشور است، باید به نامی که پس از عبارت مونتاژ شده می آید، استناد کنید.


خدمات نمایندگی گوشی آیفون

تعمیرات موبایل، تعمیر و تعویض برد آسیب دیده، تعویض خازن های معیوب و باد کرده، ترمیم و اصلاح مدارهای گوشی، تعمیر و تعویض نمایشگر، تعویض گلس ال سی دی، تعمیر و تعویض تاچ، تعمیرات اسپیکر و میکروفن، تعمیر و تعویض باتری، تعمیر و تعویض دکمه هوم، تعمیر سوکت شارژ، تعمیر آی سی ها و تعویض آنها در صورت نیاز، ترمیم بدنه گوشی، تعمیر آبخوردگی موبایل، بازیابی اطلاعات، ویروس کشی، نصب و بروزرسانی سیستم عامل، رفع ایرادات نرم افزاری و مواردی از این دست، مهم ترین خدمات نمایندگی موبایل اپل هستند. اگرچه به دلیل تحریم های ظالمانه علیه کشورمان، در ایران نمایندگی اپل وجود ندارد، زودکمک تمامی این خدمات را در سطح تخصصی و حرفه ای به کاربران ارائه می دهد.

 

چطور می توان از خدمت تعمیرکار سیار دستگاه زودکمک استفاده کرد؟

تعمیرکار سیار دستگاه زودکمک، خدمات تخصصی تعمیرات دستگاه در تهران و کرج را به کاربران ارائه می دهد. برای دریافت این سرویس، درخواست تعمیر دستگاه را از طریق سایت و یا اپلیکیشن زودکمک، ثبت کنید. همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم، با شما تماس می گیرند.

 

نظر خود را بنویسید