اکثر کاربران گوشی های هوشمند احتمالا مشکل قطع شدن وای فای موبایل سامسونگ را تجربه کرده اند ، قطع و وصل شدن ارتباط با اینترنت می تواند بسیار آزار دهنده باشد . ممکن است برای رفع این مشکل بارها تلفن خود را ریستارت کرده باشید و یا در موارد وخیم تر حتی گوشی خود را ریست فکتوری کرده باشید اما پس از بالا امدن مجدد سیستم عامل متوجه شده باشید که مشکل قطع شدن وای فای موبایل Samsung همچنان پابرجاست . در اینجاست که باید بدانید امکاناتی برای بهبود کیفیت ارتباط در سیستم عامل اندروید تعبیه شده که در بعضی مواقع می تواند باعث مشکل قطع شدن وای فای موبایل Samsung شود ، در این مطلب راهکار غیرفعال کردن بعضی از این مکانیزم ها را بررسی خواهیم کرد :

مشاوران آنلاین زودکمک

راه کار های رفع مشکل قطع شدن وای فای موبایل سامسونگ

خاموش کردن وای فای در هنگام خواب

در این حالت برای رفع مشکل قطع شدن وای فای موبایل سامسونگ به تنظیمات گوشی رفته گزینه اتصالات را انتخاب کرده سپس گزینه وای فای را انتخاب کنید ، حالا وارد قسمت تنظیمات پیشرفته شوید و اگر این گزینه را نمی بینید از طریق سه نقطه بالای منو آن را بیابید و وارد شوید. گزینه Keep Wi-Fi ON during Sleep را پیدا کرده و پس از انتخاب، آن را در حالت همیشه (always) قرار دهید.

مشکل قطع شدن وای فای موبایل سامسونگ

غیر فعال کردن Assistant Option ، Auto Network Switch ،Smart Network Switch

به قسمت تنظیمات دستگاه و پس از ان اتصالات و در نهایت به تنظیمات وای فای بروید ، عبارت Scanning Always Available و یا Advanced Settings را جستجو و آن را انتخاب کنید . سپس گزینه Scanning Always Available را غیر فعال کنید ، اگر با انجام این کار مشکل قطع شدن وای فای موبایل سامسونگ شما برطرف نشد راه حل بعدی را بررسی کنید.

رفع مشکل قطع شدن وای فای موبایل سامسونگ با انجام تنظیم مجدد شبکه

در بسیاری از گوشی های اندرویدی گزینه Reset Network Settings وجود دارد ، اما ممکن است در بعضی از تلفن ها و ورژن های مختلف وجود نداشته باشد ، برای بررسی این موضوع باید از قسمت General Management  یا تنظیمات اصلی و سپس انتخاب گزینه Reset وارد منوی ریست شوید ، حالا در صورت وجود گزینه Reset Network Settings را انتخاب کنید ، به یاد داشته باشید با انجام این گزینه کلیه تنظیمات مربوط به سایر امکانات ارتباطی نظیر بلوتوث و vpn و... نیز پاک می شود و تنظیم مجدد آنها مورد نیاز خواهد بود ، با انجام این کار احتمالا مشکل قطع شدن وای فای موبایل سامسونگ شما برطرف خواهد شد.

تماس با نمایندگی تعمیرات موبایل زودکمک

در صورتی که تمام راهکارهای نرم افزاری نتوانست مشکل قطع شدن وایفای موبایل سامسونگ شما را برطرف کند، شاید زمان آن رسیده که برای بررسی تخصصی مشکل با کارشناسان تعمیر موبایل سامسونگ زود کمک تماس حاصل کرده تا برای رفع مشکل راهکار تخصصی دریافت نمایید.

خدمتی ویژه از زودکمک

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران

سیدمهدی واعظی
1401/09/18-01:11

با سلام واقعا از کمک وراهنمایی شما عزیزان کمال تشکر را دارم در خیلی مواقع من وقتی به مشکل بر میخورم از راهنمایی های شما ودوستان وهمکارانتون استفاده میکنم واطلاعات زیاد می‌شود.ممنونم

زودکمک
1401/07/18-16:50

سلام دوست عزیز، دستگاه شما نیاز به عیب یابی و تعمیر تخصصی دارد؛ جهت دریافت خدمات با شماره درج شده در سایت تماس گرفته و یا درخواست خود را به صورت آنلاین در سامانه زودکمک ثبت کنید. همکاران ما اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه دریافت خدمات را به شما ارائه می دهند.

آردل
1401/07/10-09:10

وای فای گوشی خود به خود قطع وصل میشه