ریست کردن ماشین لباسشویی به چه صورت است؟


پاسخ ها

اکثر ماشین‌های لباسشویی جدید دارای یک ویژگی تنظیم مجدد یا همان ریست هستند که به شما این امکان را می‌دهد بعد از مواجهه با کد خطا یا مشکلی، ماشین لباسشویی را مجدداً راه اندازی کنید. دلایل و مشکلاتی که منجر به ریست کردن لباسشویی می شود عبارتند از افزایش قدرت برق، بارهای نامتعادل یا قطع شدن برق و غیره.

 برخی از ماشین‌های لباسشویی دکمه‌ای دارند که برای تنظیم مجدد باید آن را فشار می‌دهید. در مدل‌های خاص، دستگیره را برای بازنشانی با دکمه خاموش (Off) بچرخانید. برنامه مورد نظر را انتخاب کنید. دکمه پاور را فشار دهید تا ماشین لباسشویی دوباره راه اندازی شود. در موارد دیگر، اگر دستگاه دارای دکمه لغو (Cancel) است، آن را فشار دهید تا خطا برطرف شود و سپس دکمه مکث (Pause) یا توقف (Stop) را فشار دهید تا آن را بازنشانی کنید. برای روش صحیحی که در مدل لباسشویی شما اعمال می شود، به کتابچه راهنمای ماشین لباسشویی مراجعه کنید. اغلب می توانید کتابچه راهنمای ماشین لباسشویی یا دستورالعمل عیب یابی را در وب سایت سازنده تهیه کنید.

در برخی موارد، پس از استفاده از دکمه تنظیم مجدد لباسشویی هیچ اتفاقی نمی افتد و مشکل شما رفع نشد، ممکن است لباسشویی شما مشکل داشته باشد و یا قطعه ای معیوب شده باشد که مانع از کارکرد آن شود. بنابراین کاربر گرامی، لباسشویی شما نیاز به عیب یابی و تعمیر تخصصی دارد؛ جهت دریافت خدمات با شماره 1662 تماس گرفته و یا درخواست تعمیر لباسشویی خود را به صورت آنلاین در سامانه زودکمک ثبت کنید. همکاران ما اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه دریافت خدمات را به شما ارائه می دهند.

بیشتر بخوانید: آموزش ویدیویی ثبت درخواست

زود کمک

1401-04-09 10:45:27

پاسخ خود را بنویسید