تعمیر ظرفشویی سامسونگ همراه با ارائه گارانتی معتبر و در سریعترین زمان ممکن توسط کارشناسان ما در مجموعه «زود کمک» انجام می شود. شما می توانید در صورت مشاهده هر گونه اشکال در ظرفشویی سامسونگ خود، از طریق سامانه «زود کمک»، درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی را ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست کارشناسان ما هماهنگی های لازم را انجام می دهند و پس از حضور در محل، اقدام به تعمیر ظرفشویی Samsung می کنند. در این پروسه، تخصصی ترین سرویس های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با تعمیرات ظرف شویی توسط کارشناسان زود کمک همراه با ارائه گارانتی معتبر ارائه خواهد شد.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ

ثبت سفارش آنلاین تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در محل

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در محل، توسط کارشناسان ما در زود کمک انجام می شود. برای دریافت خدمات مرتبط با این سرویس کافی است تا از طریق کادر بالا، بر روی ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی سامسونگ کلیک کنید. پس از ثبت درخواست، خدمات تعمیرات در محل ظرفشویی سامسونگ، همراه با گارانتی معتبر برای شما انجام خواهد شد. کارشناسان تعمیرات ظرفشویی ما در محل حاضر خواهند شد و در پایان، دستگاهی بی عیب و نقص را به شما تحویل خواهند داد؛ دستگاهی که تمامی عیوب آن برطرف شده و به بهترین شکل کار خواهد کرد.

چرا تمیز کردن ماشین ظرفشویی samsung مهم است؟

بسیاری از مشکلاتی که ممکن است با ماشین ظرفشویی سامسونگ خود داشته باشید را می توان با اجرای یک چرخه با محلول شستشوی ماشین ظرفشویی حل کرد یا از آن جلوگیری کرد. پاک کننده های ماشین ظرفشویی را می توان به صورت مایع یا گلوله ای خریداری کرد یا می توان از 1-2 فنجان سرکه سفید استفاده کرد. می توان از جوش شیرین نیز پس از سرکه سفید برای تمیزی بیشتر ماشین ظرفشویی استفاده کرد.

محصول تمیزکننده یا سرکه سفید و جوش شیرین، ذرات غذا و مواد معدنی را که در داخل ماشین ظرفشویی، شیلنگ تخلیه و روی قطعاتی مانند پمپ تخلیه جمع شده اند، تجزیه می کند. اگر از سرکه سفید استفاده می کنید، 1 تا 2 فنجان را در یک کاسه قابل شستشو در ماشین ظرفشویی بریزید و آن را روی قفسه ظروف بالایی قرار دهید.

بعد، در را ببندید و یک چرخه معمولی را اجرا کنید. وقتی چرخه کامل شد، یک فنجان جوش شیرین را در داخل ماشین ظرفشویی بپاشید. سپس یک چرخه عادی دیگر را اجرا کنید. توصیه می شود هر ماه یا بیشتر ماشین ظرفشویی را به این صورت تمیز کنید و خود را از خدمات مرتبط با تعمیر ظرفشویی سامسونگ بی نیاز کنید.

بیشتر بخوانیم : تعمیر ظرفشویی ال جی

چرا ماشین ظرفشویی سامسونگ ظرفها را تمیز نمی کند؟

تمیز نشدن ظرفها توسط ماشین ظرفشویی ممکن است به دلیل گرفتگی بازوهای اسپری یا کثیفی فیلتر اتفاق بیفتد. در این شرایط بسته به مدل ظرفشویی، ممکن است بتوانید فیلتر را با چرخاندن قسمت بالایی آن بردارید و تمیز کنید. در غیر این صورت برای تمیز کردن فیلتر، باید پیچ ​​های محکم کننده مجموعه فیلتر را بردارید و بر اساس دستورالعمل درج شده در این بخش عمل کنید:

1- برق ماشین ظرفشویی را قطع کنید و آب ماشین ظرفشویی را قطع کنید.

2- قفسه ظروف پایینی را از ماشین ظرفشویی خارج کنید.

3- بازوهای اسپری را از ماشین ظرفشویی خارج کنید. (در اکثر مدل ها میتوانید آنها را با دست باز کنید در غیر اینصورت باید آنها را از داخل ماشین ظرفشویی تمیز کنید.)

4- سینک یا سطل را با آب داغ پر کنید. سپس صابون و یک فنجان سرکه سفید را اضافه کنید.

5- بازوهای اسپری را در آب بشویید. (برای از بین بردن کثیفی در سوراخ های بازوی اسپری، از یک برس استفاده کنید. بهتر است از خلال دندان استفاده نکنید، زیرا ممکن است بشکند و در سوراخ بازوی اسپری گیر کند. در صورتی که توانایی انجام این کار را ندارید بهتر است با تکنسین تعمیر ظرفشویی samsung تماس بگیرید.)

آموزش تمیز کردن فیلتر ظرفشویی سامسونگ

پس از قطع کردن برق و قطع کردن آب و برداشتن بازوهای اسپری، بالای فیلتر را بچرخانید تا بتوانید آن را از ماشین ظرفشویی خارج کنید. اگر نمی توانید فیلتر را به راحتی جدا کنید، بررسی کنید که آیا پیچ هایی روی مجموعه فیلتر وجود دارد یا خیر. ممکن است لازم باشد دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی را برای دستورالعمل های پاک کردن فیلتر بررسی کنید. اگر نمی توانید فیلتر را بردارید، کف ماشین ظرفشویی را با آب داغ و سرکه سفید تمیز کنید.

بسته به مدل، ممکن است لازم باشد از پیچ گوشتی برای جدا کردن لوله های آب استفاده کنید.به دنبال جایی باشید که با پیچ محکم شده باشد. پیچ را باز کنید و آن را بردارید. هر گونه زباله را حذف کنید و قطعات ماشین ظرفشویی را دوباره ببندید. توصیه می شود در صورت عدم آشنایی با قطعات ماشین، کار را به تکنسین تعمیر ظرفشویی سامسونگ بسپارید.

چرا ماشین ظرفشویی سامسونگ نشتی دارد؟

اگر ماشین ظرفشویی نشتی داشته باشد، معمولاً این موضوع به دلیل معیوب بودن شیر ورودی آب، آب بند درب یا شلنگ تخلیه است. برای تشخیص مشکل، بررسی کنید که نشتی از کجا آمده است. اگر آب از یک درزگیر فرسوده خارج می شود، با برداشتن پانل دسترسی پایین یا صفحه ببینید کدام قسمت باعث نشتی شده است. به طور کلی با ا گذشت زمان، شیلنگ های ماشین ظرفشویی (شلنگ تخلیه، شیلنگ پمپ، خط تامین آب) ممکن است شل شوند یا آب بندی آن خراب شود.

شیلنگ ها همچنین می توانند ترک بخورند و باعث نشت آب شوند. اگر متوجه مشکلی در شیلنگ ماشین ظرفشویی شدید، باید آن را تعویض کنید. درزگیر درب ماشین ظرفشویی فرسوده را به جای تلاش برای تعمیر آن، تعویض کنید. شیر ورودی آب میزان آبی که ماشین ظرفشویی را پر می کند را کنترل می کند.

اگر سوپاپ در حالت باز گیر کند، می تواند باعث نشتی ماشین ظرفشویی شود. این شیر به شیلنگ های تامین آب متصل است که آب را به داخل ماشین ظرفشویی می آورد و وان ماشین ظرفشویی را پر می کند. اگر شیر ورودی آب معیوب باشد، باید توسط تکنسین تعمیر ظرفشویی samsung تعویض شود.

بیشتر بخوانیم : صدای زیاد ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی سامسونگ تخلیه نمی کند

اگر ماشین ظرفشویی تخلیه نمی کند، ممکن است شلنگ تخلیه کننده مسدود شده باشد، یا ممکن است پمپ معیوب باشد، یا ممکن است شیر ​​چک (فلاپ) نیاز به تعویض داشته باشد. همچنین ممکن است فیلتر با ذرات غذا مسدود شده باشد. گاهی اوقات ممکن است کیت شیر ​​برقی باز نشود. در اینصورت فیلتر و نیز بخش دفع کننده زباله و شکاف هوا را تمیز کنید. بررسی کنید که شلنگ تخلیه پیچ خورده نباشد.

همچنین بررسی کنید که اگر شلنگ به کابینت سینک (یک حلقه بالا) متصل است، به درستی وصل شده باشد و فاضلاب به ماشین ظرفشویی برنگردد. شلنگ تخلیه را جدا کنید و مطمئن شوید که مسدود نشده است. پانل دسترسی پایین را بردارید و پمپ را بررسی کنید. شیر چک خروجی یا محفظه پمپ تخلیه را بررسی کنید. همچنین کیت شیر ​​برقی روی پمپ تخلیه را برای ایراد بررسی کنید. پمپ و شیر برقی را برای تداوم با مولتی متر تست کنید و برای تعویض قطعات با تکنسین تعمیر ظرفشویی سامسونگ تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی سامسونگ روشن نمی شود

این مشکل را معمولا می توان با تنظیم مجدد ماشین ظرفشویی برطرف کرد. شما می توانید دستورالعمل های تنظیم مجدد ماشین ظرفشویی را با مراجعه به دفترچه راهنمای دستگاه پیدا کنید. اگر کد خطا دریافت می کنید، بررسی کنید و ببینید کد خطا به چه معناست و دستورالعمل های تعمیر را دنبال کنید. کدهای خطای ثابت نشان می دهد که یک قطعه باید تعویض شود یا مشکلی در برد کنترل وجود دارد. برای بررسی بیشتر دستگاه بهتر است ظرفشویی را به تکنسین تعمیر ظرفشویی سامسونگ نشان دهید و مشکل پیش آمده را با وی در میان بگذارید. به طور کلی مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی عمدتا به دلیل قطع شدن مدار، خرابی قفل درب یا خرابی برد کنترل اتفاق می افتد.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران