اگر شما هم از کاربران کنسول بازی ایکس باکس سری اس هستید، باید بدانید که اتصال ایکس باکس سری اس به اینترنت این امکان را در اختیار شما قرار می ‌دهد تا بازی ‌های خود را به روز رسانی کنید. همچنین می‌ توانید با سایر گیمرهای حاضر در شبکه ایکس باکس لایو به رقابت بپردازید. در این راستا کمپانی مایکروسافت تلاش کرده که با ارائه سرویس‌ های منحصر به فرد گیمرها را به شرکت در بازی ‌های آنلاین تشویق نماید.

اگر شما نیز جزء علاقمندان گیم های آنلاین هستید، این مقاله را از دست ندهید. چون قصد داریم نحوه وصل کردن ایکس باکس سری اس به اینترنت را آموزش دهیم. اتصال ایکس باکس سری s به اینترنت، به دو روش بی سیم و با سیم امکان پذیر است که در ادامه به بررسی این آن ها می پردازیم.

اتصال Xbox سری S به اینترنت

علت بن شدن ایکس باکس چیست؟ 

متصل کردن ایکس باکس سری S به اینترنت به صورت بی سیم و از طریق وای فای

اتصال Xbox سری S به اینترنت امری بسیار ساده است. فقط کافی است مراحل زیر را برای اتصال ایکس باکس سری S به اینترنت دنبال کنید:

  • به Setting و سپس به بخش General در کنسول خود بروید.

  • در مرحله بعد از منوی سمت راست روی آیتم Network Settings بزنید. اکنون به بخش اینترنت کنسول دسترسی خواهید داشت.

  • گزینه Set Up Wireless Network را انتخاب کنید.

  • اکنون کنسول Xbox شبکه‌ های وای فای پیرامون خود را شناسایی کرده و آن ها را نمایش می‌ دهد. شما باید اسم شبکه وای فای مورد نظر را از لیست موجود انتخاب نمایید. سپس رمز آن را وارد سازید تا اتصال Xbox به اینترنت به انجام شود.

  • بعد از وارد کردن پسورد، عبارت It’s all good را مشاهده خواهید کرد. این پیغام نشان می ‌دهد اتصال ایکس باکس سری اس به اینترنت به درستی انجام گرفته است. احتمال دارد در این گام اروری مبنی بر عدم اتصال ظاهر شود. جهت برطرف کردن این پیغام خطا تنها باید کنسول Xbox خود را رRestart نمایید.

مشاوره آنلاین زودکمک

✅ نحوه اجرای بازی در کنسول ایکس باکس با کینکت

وصل کردن ایکس باکس سری اس به اینترنت با استفاده از کابل

وصل کردن ایکس باکس سری اس به اینترنت از طریق کابل LAN در مقایسه با اتصال بی ‌سیم مزایای بسیاری دارد. برای مثال تاخیر بسیار کمتری را در اینترنت تجربه خواهید کرد. از دیگر محاسن این کار می ‌توان به سرعت بالاتر، نویز کمتر و کاهش پینگ اشاره نمود. لذا متخصصین تعمیرات ایکس باکس به گیمرهای حرفه ای این روش را پیشنهاد می کنند. برای متصل کردن ایکس باکس سری اس به اینترنت طبق مراحل زیر عمل کنید:

  • ابتدا یک کابل LAN تهیه کنید. سپس یک طرف کابل LAN را به مودم و سر دیگر آن را به پشت کنسول Xbox متصل کنید. با این کار دستگاه به شبکه اینترنت وصل می ‌شود.

  • در مرحله بعد وارد بخش Network Settings کنسول خود شوید. در این قسمت می‌ توانید اتصال Xbox به اینترنت را مورد ارزیابی قرار دهید. برای مثال این امکان برایتان فراهم است که سرعت اینترنت را تست نمایید.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران