ارسال پیام به خود در واتساپ، به چند روش انجام می شود که در ادامه این مقاله، آنها را به شما آموزش می دهیم. ظاهرا چنین به نظر می رسد که واتساپ، اجازه ارسال پیام به خود را به کاربرانش نداده است. اما اینطور نیست! این اپلیکیشن در کنار امنیت بالایی که دارد، امکانات متنوعی را نیز برای کاربران خود فراهم کرده است. اگر می خواهید پیام هایی همچون لینک های مهم، لیست کارهای روزمره و ... را برای خودتان بفرستید، کافی است روش هایی را که در ادامه آموزش می دهیم، اجرا کنید. اگر برای ارسال پیام به خود در واتساپ با مشکل مواجه شدید، با زودکمک در ارتباط باشید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

مشاوره آنلاین زودکمک

ارسال پیام به خود در واتساپ با ذخیره‌ شماره‌ خود در لیست مخاطبین

ساده ترین روش برای فرستادن پیام به خود در واتساپ، این است که شماره خودتان را در لیست مخاطبین ذخیره کنید. اپلیکیشن مخاطبین (Contacts) را باز کرده و گزینه‌ افزودن مخاطب که به شکل علامت مثبت یا گزینه ‌ای با همین نام در دسترس است را انتخاب کنید (در گوشی های مختلف، ممکن است این گزینه کمی متفاوت باشد) سپس نام و شماره تلفن خود را وارد کرده تا وارد لیست مخاطبین خود شوید. همچنین می توانید این کار را از طریق واتساپ انجام دهید؛ برای این منظور، واتساپ را اجرا کرده و روی علامت گفت‌و‌گو در پایین سمت راست صفحه کلیک کنید.

در ادامه ارسال پیام به خود در واتساپ، باید روی گزینه‌ مخاطب جدید (New Contact) کلیک کنید. به این ترتیب، وارد صفحه مخاطبین در گوشی می شوید و  باید مطابق مراحل قبلی، شماره خودتان را ذخیره کنید. دوباره وارد واتساپ شده و روی آیکون گفت‌و‌گو در پایین سمت راست صفحه کلیک کنید.

 

ارسال پیام به خود در واتساپ

ارسال پیام به خود در واتساپ، به چند روش ساده انجام می شود.


ایجاد گروه دو نفره برای فرستادن پیام به خود در واتساپ

یک روش ساده دیگر برای ارسال پیام به خود در واتساپ، تشکیل یک گروه دونفره است. شما می توانید یک گروه دونفره بین خودتان و یکی از دوستان تان (یا حتی شماره دوم خودتان) بسازید. پس از ساختن گروه، نفر دوم را حذف کنید. به عنوان ادمین، گروه برای شما فعال باقی می ماند و می توانید فایل های مورد نظرتان را در آن گروه ارسال کنید تا همیشه به آن دسترسی داشته باشید.

بدین منظور، روی آیکون گفت‌و‌گو در پایین سمت راست تصویر کلیک کرده و گزینه‌ New Group را انتخاب نمایید. صفحه ای حاوی نام مخاطبین نمایش داده می شود که باید در آن، نام یک مخاطب را به دلخواه انتخاب کنید تا با شما درون یک گروه قرار بگیرد. سپس آن فرد را از گروه خارج کنید تا تنها عضو گروه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

فرستادن پیام به خود در واتساپ

 

ارسال پیام به خود در اپلیکیشن واتساپ از طریق لینک ارسال پیام

روش سوم برای ارسال پیام به خود در واتساپ، استفاده از لینک پیام است. در این روش در واقع نه نیازی به ساختن گروه است و نه ذخیره‌ شماره تلفن خود. کافی است یک لینک ایجاد کرده و روی آن کلیک کنید تا به صفحه‌ ارسال پیام به خودتان هدایت شوید.

واتساپ را باز کرده و وارد صفحه‌ گفت‌و‌گو با یک فرد (دوست یا آشنا) شوید. سپس عبارت https/:wa.me/98 را تایپ کرده و در ادامه‌ کد ۹۸، شماره تلفن خود را وارد کنید. بدین ترتیب لینکی ایجاد می شود که کافی است روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه‌ چت با خود شوید. در این قسمت برای ذخیره‌ نام خود، عبارت Add یا افزودن را کلیک کنید؛ به همین سادگی!

 زودکمک مطالعه انتقال چت ها از واتساپ به تلگرام رو به شما پیشنهاد میکنه! خوندن این مقاله رو از دست نده

ارسال پیام به خود در اپلیکیشن واتساپ از طریق لینک ارسال پیام

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران