ارسال پیام به مخاطب بلاک شده در واتساپ، در خواست بسیاری از کاربران این پیام رسان است، مخصوصا برای کسانی که با بعضی از مخاطبان خود به مشکل برخورده اند. بلاک کردن که یکی از معروف ترین ویژگی های واتساپ است، برای مسدود کردن افراد مزاحم یا کسانی که محتواهای آزار دهنده ارسال می کنند، به کار می رود. اما گاهی اوقات، بنا به دلایلی ممکن است ارسال پیام به مخاطب بلاک شده در واتساپ، ضرورت پیدا کند. در این شرایط، یا باید راهی برای دور زدن قانون بلاک کردن پیدا کنید یا ریسک رفع بلاک کردن از مخاطب مورد نظر را به جان بخرید! اما در این مقاله، ما به بررسی نحوه پیام دادن به مخاطب بلاک شده در whatsapp، به چند روش می پردازیم که امیدواریم برای شما موثر واقع شوند.

 

مشاوره آنلاین زودکمک

 

راهنمای ارسال پیام به مخاطب بلاک شده در واتساپ

اگر کسی را در برنامه واتساپ، بلاک کرده باشید، نمی توانید عکس پروفایل او را ببینید و قادر به مشاهده وضعیت ، آخرین بازدید و آنلاین بودن او نخواهید بود. همچنین، نمی توانید علائم تیک روی پیام ها را ببینید. اما نحوه پیام دادن به مخاطب بلاک شده در whatsapp ، روش هایی دارد که می توانید آنها را امتحان کنید. اضافه کردن فرد بلاک شده به یک گروه، استفاده از چند اکانت و حذف و ایجاد دوباره اکانت واتساپ، از روش هایی هستند که می توانید از آنها برای ارسال پیام به مخاطب بلاک شده در واتساپ استفاده کنید.

 

ارسال پیام به مخاطب بلاک شده در واتساپ

ارسال پیام به مخاطب بلاک شده در واتساپ، در خواست بسیاری از کاربران این پیام رسان است، مخصوصا برای کسانی که با بعضی از مخاطبان خود به مشکل برخورده اند.

اضافه کردن فرد بلاک شده به یک گروه

اگر گوشی تلفن دیگری دارید، ابتدا شماره مخاطب بلاک شده خود را در آن ذخیره کنید و سپس از طریق آن شماره، برای او پیام ارسال کنید. به این صورت می توانید ارسال پیام به مخاطب بلاک شده در واتساپ را بدون اینکه شماره آن مخاطب را از بلاک خارج کنید، انجام دهید. اگر این ترفند به نتیجه نرسید، می توانید با یک شماره جدید یا با شماره ای که مخاطب شما به آن دسترسی ندارد، حساب کاربری جدیدی ایجاد کنید. سپس گروهی در واتساپ تشکیل دهید و مخاطب خود را به آن اضافه کنید. با این روش می توانید برای مخاطب مورد نظر خود پیام ارسال کنید یا با او چت کنید.

 

 

همچنین، می توانید از یکی از دوستان خود بخواهید گروهی تشکیل دهد و شما و مخاطبی که آن را بلاک کرده اید، به آن اضافه کند. به این صورت، زمینه ای برای ارسال پیام به مخاطب بلاک شده ایجاد می شود.

 

اضافه کردن فرد بلاک شده به یک گروه

 

استفاده از چند اکانت برای ارسال پیام به مخاطب بلاک شده در واتساپ

برخی از گوشی های موبایل، این امکان را دارند که از برنامه هایی با ویژگی فضای موازی یا کلون سازی استفاده کنند. این برنامه ها به کاربران امکان می دهند که در یک برنامه یا پیام رسان، به طور همزمان چندین حساب داشته باشند. یکی از این برنامه ها Else Android است که با نصب آن، شما می توانید در برنامه های مختلف، چند حساب ایجاد کنید. یکی از روش های ارسال پیام به مخاطب بلاک شده در واتساپ نیز، استفاده از ویژگی این برنامه است. پس از نصب برنامه Else Android و اجرای آن، می توانید یک اکانت واتساپ تازه ایجاد کنید. در این واتساپ، همه چیز دقیقا مانند واتساپ اصلی شما است و حتی مخاطبین شما نیز یکسان هستند. بنابراین، می توانید به شخصی که با واتساپ اصلی خود او را بلاک کرده اید، پیام بدهید.

 

استفاده از چند اکانت برای ارسال پیام به مخاطب بلاک شده در واتساپ

 

حذف و ایجاد دوباره اکانت واتساپ

در فرایند ارسال پیام به مخاطب بلاک شده در واتساپ، اگر مخاطبی که بلاک شده، شما هستید و شماره شما از طرف شخصی مسدود شده است، می توانید از دو روش قبلی برای ارسال پیام به مخاطب خود استفاده کنید. اما به جز دو روش قبلی، راهی هم وجود دارد که شما با استفاده از واتساپ اصلی خود و بدون هیچ تغییری، می توانید برای مخاطب مورد نظر خود پیام ارسال کنید. به این صورت که شما باید حساب کاربری خود را به طور کامل حذف کنید و دوباره آن را ایجاد کنید. اما دقت کنید که این روش مخرب تر است و تمام گروه های شما در واتساپ، از دست می روند.

 

 

برای انجام این کار، ابتدا به تنظیمات واتساپ بروید. سپس به قسمت حساب ها یا Account بروید و گزینه Delete my account را انتخاب کنید. مجددا Delete my account را بزنید و اقدام خود را نهایی کنید. پس از انجام این مراحل، واتساپ را دوباره نصب کنید و حساب خود را ایجاد کنید. سپس شماره ای را که شما را بلاک کرده است، پیدا کنید و پیام خود را برای او ارسال کنید.

 

حذف و ایجاد دوباره اکانت واتساپ

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران

زودکمک
1401/09/08-14:58

سلام دوست عزیز. این امکان وجود ندارد.

رویا
1401/09/02-18:13

چطور کسی که ما را از روبیکا بلاک کرده پیام بدین من گوشی دیگه ای ندارم نه شماره دیگه فقط یک شماره