R _

تعمیر فوری مانیتور لنوو با گارانتی

تعمیر مانیتور لنوو، به دلیل نقش آن در پخش تصاویر و اطلاعات، از اهمیت زیادی برخوردار است. سرعت تعمیرات نمایشگر لنوو بسیار مهم است چون با خرابی و از کار افتادن مانیتور، در واقع دستگاه بی مصرف می شود و بازدهی خود را از دست می دهد. عوامل زیادی باعث می شوند نمایشگر شما دچار مشکل شود و تصاویر را به درستی نشان ندهد. در مواقعی که مشکل مانیتور جدی نیست، می توان با کارهایی ساده مانند تعویض کابل ها یا روشن و خاموش کردن نمایشگر، مشکل آن را برطرف کرد. اما در صورت جدی بودن مشکل، برای تعمیر مانیتور لنوو ، باید آن را به دست متخصصان یا مراکز معتبر بسپارید.

ثبت درخواست تعمیر مانیتور لنوو

برای تعمیر مانیتور لنوو به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر مانیتور لنوو را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، مانیتور لنوو خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات ، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعمير مانیتور لنوو

نحوه تعمیر مانیتور لنوو

یکی از مشکلاتی که کاربران مانیتورها با آن مواجه می شوند، اختلالات و اشکالاتی است که در مانیتور دستگاه به وجود می آید. در مواقعی که تلویزیون را تازه روشن کرده اید، اما پس از مدت کوتاهی خود به خود خاموش می شود یا تصاویر آن به هم ریخته اند و قابل تماشا نیستند، باید برای تعمیر مانیتور خود اقدام کنید. به همین دلیل ما در این مقاله انواع مشکلاتی را که منجر به تعمیرات نمایشگر لنوو می شوند، بررسی کرده ایم. عیب یابی مانیتور لنوو، تعمیر مین برد مانیتور لنوو، تعمیر پاور نمایشگر لنوو، تعمیر آداپتور مانیتور لنوو، تعمیر پنل مانیتور لنوو، تعمیر بک لایت مانیتور لنوو و تعمیر پیکسل مانیتور لنوو از رایج ترین موارد تعمیر مانیتور لنوو هستند.

 

تعمیر مانیتور لنوو

تعمیر مانیتور لنوو، به دلیل نقش آن در پخش تصاویر و اطلاعات، از اهمیت زیادی برخوردار است.

عیب یابی مانیتور lenovo

برای عیب یابی، شناسایی مشکل و تعمیر مانیتور لنوو یا هر مانیتور دیگری، باید عملکرد آن توجه کنید. در صورتی که تصاویر مانیتور، برفکی، شطرنجی و سایه دار باشند، باید برای ترمیم یا تعویض اجزای داخلی آن اقدام کنید. اگر نمایشگر هیچ تصویری را نشان نمی دهد، نشان از ایراد در مین برد دارد. چشمک زدن مانیتور، افتادن خط عمودی یا افقی در صفحه، وجود نقاط سیاه یا رنگی در تصویر یا پیکسل سوختگی و وجود پرش و چشمک زدن تصویر، علائمی هستند که در صورت مشاهده آنها، باید برای تعمیر مانیتور لنوو اقدام کنید و آن را به یک مرکز معتبر بسپارید.

 

 


تعمیر مین برد مانیتور لنوو

خرابی برد مانیتور نشانه هایی مانند خاموش شدن نمایشگر یا چشمک زدن چراغ پاور دارد. حتی گاهی در اثر خرابی برد، مانیتور هیچ تصویری نشان نمی دهد یا روی لوگو متوقف می شود. قطعاتی مانند پردازشگر، حافظه رم و ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، تصویر، یو اس بی و HDMI ، همگی روی برد اصلی نصب شده اند. به همین دلیل است که خرابی مین برد، مشکلات زیادی را در روند کاری نمایشگر ایجاد می کند. اگر این قطعه آسیب جدی دیده باشد و نتوان برای تعمیر مانیتور لنوو و برد آن کاری کرد، آن را با یک برد جدید و اورجینال، جایگزین می کنند.

 

تعمیر مین برد مانیتور لنوو

 


تعمیر پاور نمایشگر LENOVO

وظیفه برد پاور، تامین ولتاژ و آمپراژ مورد استفاده مین برد است. به همین دلیل خرابی یا از کار افتادن آن، روی مین برد هم تاثیر می گذارد و باعث اختلال در عملکرد کلی نمایشگر می شود. تعمیر مانیتور لنوو و برد پاور معمولا امکان پذیر است. اما در بعضی مواقع نیز تنها راه حل این مشکل، تعویض قطعه است.


تعمیر آداپتور مانیتور لنوو

آداپتور توسط یک پورت یا سوکت مخصوص به مانیتور متصل می شود. در واقع، این قطعه باعث روشن شدن مانیتور می شود. به همین دلیل، هرگونه خرابی سوکت، باعث بروز مشکل در روشن شدن مانیتور می شود. در صورت خراب شدن سوکت آداپتور، باید برای تعمیر این قطعه و تعمیر مانیتور لنوو خود اقدام کنید یا آن را با یک سوکت آداپتور جدید جایگزین کنید. اما دقت کنید که تعمیر و تعویض سوکت معیوب، تنها باید به دست افراد متخصص انجام شود.

 

تعمیر آداپتور مانیتور لنوو

 


تعمیر پنل مانیتور لنوو

ساختار اصلی نمایشگر لنوو و هر نمایشگر دیگری را پنل آن تشکیل می دهد. این قطعه، اصلی ترین و با ارزش ترین قطعه مانیتور محسوب می شود و بیشتر قیمت مانیتور، به دلیل وجود این قطعه است. ضربه به مانیتور، رطوبت و آب خوردگی، شستشوی مستقیم مانیتور، از عواملی هستند که موجب خرابی و ایراد نمایشگر یا حتی سوختگی آن می شوند. در صورت خراب شدن پنل مانیتور لنوو خود، بهتر است به جای تعمیر مانیتور لنوو، یک مانیتور جدید خریداری کنید. چون قیمت پنل با قیمت یک مانیتور جدید تقریبا یکسان است.

 

 


تعمیر بک لایت مانیتور لنوو

مانیتور برای نمایش تصاویر، به نوری نیاز دارد که از پشت تابیده شود. به این نور، نور پس زمینه یا بک لایت گفته می شود. این نور در مانیتورهای ال سی دی، توسط لامپ ‌های فلوئورسنت و در مانیتورهای ال ای دی توسط لامپ‌ های ال ای دی تامین می ‌شود. به فضایی که این لامپ در آن نگهداری می شوند بک لایت گفته می شود. اگر مانیتور شما در نوردهی دچار مشکل شده است، باید برای تعمیر مانیتور لنوو، آن را به دست متخصصان یا مراکز تعمیر تخصصی بسپارید.

 

تعمیر بک لایت مانیتور لنوو

 


تعمیر پیکسل مانیتور lenovo

اگر در صفحه نمایشگر لنوو شما نقاطی مشکی یا رنگی ظاهر شده اند و تعداد آنها رو به افزایش است، مانیتور دچار مشکل پیکسل سوزی شده است. پیکسل های نیم سوز شده هم مانند پیکسل های مرده از حرکت و فعالیت باز می مانند. تنها تفاوت این دو مشکل، آن است که معمولا پیکسل های نیم سوز شده رنگ قرمز، سبز و آبی به خود می گیرند، اما پیکسل های مرده به رنگ سیاه ظاهر می شوند. در چنین مواقعی تعمیر مانیتور لنوو باید فورا انجام شود. در بعضی مواقع مشکل پیکسل سوزی مانیتور جدی است و پنل دستگاه باید تعویض شود. در این شرایط، تعمیر پنل توجیه اقتصادی ندارد چون قیمت پنل تقریبا با قیمت یک مانیتور جدید برابر است. بنابراین برای پیشگیری از مواجه شدن با این مشکل، باید مانیتور خود را در شرایط خوبی نگه دارید.

دسته کالای خود را انتخاب کنید