دستگاه های الکتریکی ما چه با ویروس ها، تروجان ها، فیشینگ، باج افزارها یا نرم افزارهای جاسوسی اغلب مورد حملات مخرب قرار می گیرند. گوشی های اندرویدی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. گوشی های ما از طریق منابع آلوده ای مثل شبکه های عمومی و ناامن وای فای، برنامه های مخرب یا سایت های آلوده همیشه در معرض تهدید هستند. به همین دلیل است که توصیه می کنیم حتماً یک آنتی ویروس روی گوشی خود نصب کنید و شناختن بهترین آنتی ویروس های گوشی مهم است. در این مقاله به معرفی بهترین آنتی ویروس اندروید ۲۰۲۱ خواهیم پرداخت. اگر شما هم می خواهید امنیت گوشی تان را تأمین کنید، حتماً یکی از گزینه های لیست بهترین آنتی ویروس اندروید ۲۰۲۱ را همین حالا روی گوشی خود نصب کنید.

 

خدمتی ویژه از زودکمک

 

بهترین آنتی ویروس اندروید ۲۰۲۱

شما برای محافظت از گوشی خود حتماً باید بهترین آنتی ویروس اندروید ۲۰۲۱ را نصب کنید تا شما را از شر آلودگی های مختلف نرم افزاری در امان نگه دارد. خوشبختانه گزینههای متعددی در بازار وجود دارد. این برنامه ها نه تنها از ویژگی تشخیص خوب و پیشگیری از نفوذ بدافزارها برخوردارند، بلکه بسیاری از امکانات مناسب حفظ حریم خصوصی و ضد سرقت را نیز در اختیار شما قرار می دهند. برخی از این برنامه ها کاملاً رایگان و برخی دیگر رایگان با پرداخت های درون برنامه ای هستند.

 

بهترین آنتی ویروس اندروید ۲۰۲۱

 


معرفی بهترین آنتی ویروس اندروید ۲۰۲۱

تمام آنتی ویروس هایی که ما در این فهرست قصد معرفی آن ها را داریم، همگی از امکانات خوبی برخوردارند و از قدرت کافی برای مقابله با انواع بدافزارها بهره می برند. در اینجا نام های آشنایی را مشاهده خواهید کرد. نام هایی مثل Avast، Bitdefender، AVG، McAfee، Kaspersky و Norton 360 که همگی در دنیای کامپیوترها نیز جزو آنتی ویروس های قدرتمند محسوب می شوند. اکنون شاهد حضور آن ها در لیست بهترین آنتی ویروس اندروید ۲۰۲۱ هستیم.

 

 

۱- آنتی ویروس Avast Mobile Security

آنتی ویروس Avast سال هاست که به عنوان یک آنتی ویروس توانمند و رایگان برای کامپیوترها شناخته می شود. اما توسعه دهندگان آن حالا نسخه موبایل آنتی ویروس خود را نیز برای گوشی های اندرویدی عرضه کرده اند که می تواند بهترین آنتی ویروس اندروید ۲۰۲۱ نیز لقب بگیرد. نسخه رایگان این اپلیکیشن نه تنها سیستم شما را مرتب اسکن می کند و اجازه نفوذ بدافزارها را به آن نمی دهد، بلکه طیف گسترده ای از امکانات سودمند را هم ارائه می کند. بهطور مثال شما می توانید تماس های ناخواسته را فیلتر کنید و امنیت وای فای خود را بررسی کنید. یا حتی قابلیت ضد سرقت این اپلیکیشن را هم فعال کنید.

 

 آنتی ویروس Avast Mobile Security

 

۲- آنتی ویروس Bitdefender Antivirus Free

بیت دیفندر با ده ها محصول برای نیازهای مختلف امنیتی، یکی دیگر از نام های مؤثر در حوزه امنیت اینترنت است. یکی از آن ها آنتی ویروس Bitdefender Antivirs Free برای گوشی های اندرویدی است. این نرم افزار کاربردی، محافظت از سیستم در برابر نفوذ بدافزارها و قابلیت اسکن ابری را ارائه می کند. زمانی که اپلیکیشن جدیدی را روی گوشی خود نصب می کنید، به صورت خودکار اسکن خواهد شد. اما یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باعث شده بیت دیفندر لایق عنوان بهترین آنتی ویروس اندروید ۲۰۲۱ باشد، حجم بسیار کم این اپلیکیشن است.

 

آنتی ویروس Bitdefender Antivirus Free

 

۳- آنتی ویروس AVG AntiVirus for Android

اگر دنبال یک آنتی ویروس قدرتمند هستید که امکان محافظت عالی در برابر ویروس ها، ابزارهای ضد سرقت، قفل گوشی و اپلیکیشن ها و استفاده از دوربین گوشی به عنوان ردیاب سارق را ارائه کند، ما به شما آنتی ویروس AVG AntiVirus for Android را پیشنهاد می کنیم. با این نرم افزار که بهترین آنتی ویروس اندروید ۲۰۲۱ نیز محسوب می شود، شما می توانید تماس های ناخواسته را مسدود کنید و حتی از VPN داخلی این برنامه برای دسترسی به سایت های تحت تحریم ایران استفاده کنید.

 

آنتی ویروس AVG AntiVirus for Android

 

۴- آنتی ویروس McAfee Mobile Security

آقای جان مک آفی خودش چند ماه پیش از دنیا رفت، ولی آنتی ویروس موبایلی آن به نام McAfee Mobile Security اکنون به عنوان بهترین آنتی ویروس اندروید ۲۰۲۱ در پلی استور گوگل موجود است. این اپلیکیشن در شبکه، اپلیکیشن ها و فایل های شما اسکن می کند و به یک ابزار برای بررسی حریم خصوصی مجهز است که به شما اجازه می دهد میزان دسترسی اپلیکیشن ها به اطلاعات شخصی تان را نشان می دهد. از دیگر امکاناتی که مک آفی به شما ارائه می کند می توان به ابزار ضد سرقت، تقویت کننده باتری و حافظه و پاک کننده فضای ذخیره سازی اشاره کرد.

 

آنتی ویروس McAfee Mobile Security

 

 

۵- آنتی ویروس Kaspersky Mobile Antivirus

و اما آخرین آنتی ویروسی که می تواند عنوان بهترین آنتی ویروس اندروید ۲۰۲۱ را تصاحب کند، آنتی ویروس Kaspersky Mobile Antivirus است. این آنتی ویروس در دو نسخه رایگان و پریمیوم عرضه شده است که البته برخی سایت های دانلود اپلیکیشن، نسخه پریمیوم این آنتی ویروس را نیز به صورت رایگان در اختیار شما می گذارند. این آنتی ویروس می تواند تا ۹۹.۹ درصد تمام بدافزارها را شناسایی کند، بسته به تقاضای کاربر اسکن هایش را ارائه کند و همچنین قابلیت های ضد سرقتی مثل اعلام موقعیت مکانی گوشی و قفل کردن صفحه آن از راه دور را در اختیار کاربرانش قرار دهد.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران