تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime برای کاربران این گوشی و هر گوشی دیگری، یک کابوس محسوب می شود. چرا که این بخش از گوشی است که می تواند همه ویژگی های دستگاه را در اختیار کاربر و در دید او قرار دهد. بنابراین، در صورتی که به این قطعات آسیب برسد یا دچار اختلال در عملکرد بشوند، ممکن است فقط تعویض تاچ و ال سی دی گوشی HUAWEI Y7 PRIME بتواند آن را به کارایی سابق خود بازگرداند. از طرفی هم قرار نیست همیشه، کار نکردن نمایشگر گوشی، منجر به تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime شود و در این شرایط، یک تعمیرکار متخصص، باید این دستگاه را به صورت دقیق، بررسی و عیب یابی کند.

ثبت درخواست تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime

برای تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل موبایل هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، تاچ و ال سی دی y7 prime خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات موبایل، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime

تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime

تاچ و ال سی دی گوشی HUAWEI Y7 PRIME، ممکن است دچار آسیب های مختلفی شوند و عملکرد دستگاه را تحت تاثیر قرار دهند. در برخی موارد، می توان با انجام فرایندهای تعمیری، مشکلات ایجاد شده در این قطعات را برطرف کرد، ولی در بعضی مواقع نیز، تعویض تاچ و ال سی دی ضرورت پیدا می کند. رایج ترین دلایل آسیب رسیدن به تاچ و ال سی دی y7 prime، غیر ضروری بودن تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime و ضروری بودن تعویض تاچ و ال سی دی گوشی HUAWEI Y7 PRIME مواردی هستند که در ادامه می خوانید.

 

تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime

تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime برای کاربران این گوشی و هر گوشی دیگری، یک کابوس محسوب می شود.

رایج ترین دلایل آسیب رسیدن به تاچ و ال سی دی y7 prime

اختلال در عملکرد تاچ و ال سی دی y7 prime  ، ممکن است به دلایل نرم افزاری اتفاق بیفتد یا تنظیمات مربوط به نمایشگر دستگاه به هم ریخته باشد. همچنین، مشکلات سخت افزاری، می تواند باعث بروز ایراد های ال سی دی شوند. ورود آب و رطوبت به درون ال سی دی و شکستگی در اثر ضربه نیز از موارد اصلی آسیب به گوشی هستند که در بسیاری از مواقع، منجر به تعویض تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime می شوند.

 

رایج ترین دلایل آسیب رسیدن به تاچ و ال سی دی y7 prime

 

در پی این اتفاقات و آسیب ها، ممکن است بخشی از نمایشگر گوشی به رنگ سیاه درآید یا به رنگ های سبز، بنفش یا سیاه تغییر پیدا کند. خطوط و لکه هایی روی نمایشگر مشاهده می شود یا مشکلاتی در دریافت و نمایش تصاویر و محتواها وجود داشته باشد. همچنین ممکن است کاربر با مشکل پرش و لرزش تصویر در گوشی خود مواجه شود یا به طور ناگهانی کل نمایشگر به رنگ سیاه در آید و هیچ تصویری نمایش داده نشود. علاوه بر این ها، گاهی ممکن است تصویر ال سی دی مشکلی نداشته باشد، اما تاچ دستگاه از کار بیفتد و عملکردی نداشته باشد. برای برطرف کردن این ایرادها، راهکاری مشخصی وجود دارد و می توان مشکلات را با تعمیر قطعه حل کرد. اما  در برخی از این موارد، تعمیرکار برای رفع مشکل ال سی دی، چاره ای جز تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime  ندارد.

 

 


ضروری نبودن تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime

ضروری بودن تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime باید توسط یک تعمیرکار متخصص تعمیر موبایل بررسی شود. چون در مواردی می توان با تعمیر یا تعویض برخی از قطعات داخلی، مشکل را برطرف کرد و نیازی به تعویض تاچ و ال سی دی گوشی HUAWEI Y7 PRIME به صورت کامل وجود ندارد. موارد زیر از این دست از شرایط هستند.

  1. اگر تنها گلس گوشی در اثر ضربه یا سقوط از ارتفاع، بشکند و آسیب ببیند و تاچ دستگاه سالم باشد، نیازی به تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime نیست. در این حالت، اگر تاچ دستگاه سالم باشد و مشکلی در نمایش تصویر وجود نداشته باشد، تنها بخش آسیب دیده گوشی، گلس آن است که با تعویض این قطعه، می توان مشکل را برطرف کرد. ضمن اینکه، در صورت آسیب دیدن گلس، هزینه و خسارت بسیار کم تر هستند.
  2. در مواردی که آسیب و مشکل ایجاد شده در نمایشگر گوشی، به عملکرد تاچ آن مربوط است و نمایش تصویر مشکلی ندارد، با تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime، همه ایرادها برطرف می شود.
  3. مشکلات نرم افزاری گوشی معمولا با انجام برخی تنظیمات و تعمیرات نرم افزاری، برطرف می شوند و نیازی به تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime نیست.
  4. تعویض قطعاتی مانند فلت پاره شده، آی سی سوخته و موارد دیگر نیز، با راهکارهایی برطرف می شوند و تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime لازم نیست.

 

ضروری نبودن تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime

 


ضرورت تعویض تاچ و ال سی دی گوشی HUAWEI Y7 PRIME

بعضی اوقات، وارد شدن آسیب به گوشی، به حدی است که امکان تعمیر گوشی وجود ندارد و تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime، به صورت کامل انجام شود. معمولا بنا به نظر تعمیرکار، در موارد زیر، نیاز به تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime ، به صورت کامل وجود دارد.

  1. زمانی که نمایشگر گوشی شکسته شده باشد و آسیبی جدی به آن وارد شده باشد.
  2. زمانی که تصویر کاملا از دست رفته باشد و سیاه شده باشد. در این حالت، ال سی دی کاملا سوخته و نیاز به تعویض دارد.
  3. در صورتی که ال سی دی دچار آب خوردگی شده باشد، باید تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime  انجام شود.
  4. برخی مواقع، آسیب هایی به گوشی می رسد که با تعمیر آن حل نمی شود، مانند زمانی که بخشی از تصویر رنگی شده یا روی صفحه خط ها و لکه هایی مشاهده می شود. در این شرایط، برای رفع مشکل صفحه نمایش دستگاه، باید فرایند تعویض تاچ و ال سی دی y7 prime ، انجام شود.

 

ضرورت تعویض تاچ و ال سی دی گوشی HUAWEI Y7 PRIME

 

نظر خود را بنویسید