R _

تعمیر تلویزیون

ثبت در خواست تعمیر تلویزیون در بزرگ ترین و سریع ترین سامانه ی تعمیرات تلویزیون در ایران به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان ممکن سرویس های تخصصی تلویزیون را دریافت نمایید. نمایندگی تخصصی تعمیر تلویزیون در زود کمک ، مجهز به آخرین و پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات تعمیراتی شده است تا عیب یابی و ترمیم انواع ال سی دی، ال ای دی، پلاسما و ... در آن همگام با استانداردهای روز دنیا انجام شود.

در وب سایت رسمی سامانه جامع زودکمک، می توانید درخواست تعمیر یا پذیرش در محل را ثبت کنید و حتی به صورت آنلاین، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در ادامه بیشتر توضیح می دهیم که زودکمک چگونه در تمامی مراحل عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات و حتی پشتیبانی پس از دریافت خدمات تعمیر تلویزیون کنار شماست.

ثبت درخواست تعمیر تلویزیون

برای تعمیر تلویزیون به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر تلویزیون را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج ( شهرستان کرج رایگان ) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، تلویزیون خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات ، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعمير تلویزیون

ثبت رایگان درخواست تعمیرات تلویزیون در محل

وقتی تعمیر تلویزیون خود را به زودکمک محول می کنید، حتی لازم نیست خودتان به تعمیرگاه مراجعه کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد سایت بزرگ ترین و جامع ترین سامانه تعمیراتی کشور شده و درخواست تعمیر تلویزیون در محل را ثبت کنید. برای ثبت سفارش در وب سایت هیچ هزینه ای در نظر گرفته نشده است.

پس از وارد کردن مدل و برند دستگاه، می توانید مشکلات تلویزیون و دیگر موارد لازم را هم در فیلد توضیحات وارد کنید. پس از آن همکاران ما با شما تماس گرفته و تیم تعمیرات به آدرسی که داده اید اعزام می شوند. تکنسین های زودکمک ابزار و تجهیزات مورد نیاز را به همراه دارند و پس از عیب یابی تلویزیون، اقدامات تعمیراتی لازم را انجام می دهند.

 

تعمیر تلویزیون

 


قیمت تعمیر تلویزیون در زودکمک

آیا می دانید برای تعمیر یک تلویزیون، از هر برندی، در زودکمک باید چقدر هزینه کنید؟ قیمت تعمیر تلویزیون در این مجموعه  به شدت و نوع خرابی دستگاه بستگی دارد. اولویت بر ترمیم اجزای آسیب دیده است و تکنسین ها تلاش می کنند که قطعه معیوب را تا حد امکان ترمیم نمایند. در این صورت هزینه تعمیرات تلویزیون به مراتب کمتر از زمانی است که پای تعویض یکی از قطعات، به ویژه پنل و بک لایت در میان باشد.

روال کار به این ترتیب است که تعمیرکار تلویزیون را بررسی و با توجه به علائم موجود، عیب یابی می کند. سپس به تناسب این خرابی قطعات چقدر است، هزینه به صورت تقریبی برآورد می شود. اگر نیاز به تعویض قطعه ای باشد و شما رضایت داشته باشید، این کار انجام می شود. با توجه به اصل بودن تمامی قطعات یدکی در زودکمک، هزینه تعمیر تلویزیون در این شرایط بیشتر از عددی است که اول کار اعلام می شود.


آنچه تعمیرات تلویزیون در زودکمک را متمایز می کند

گارانتی تعمیرات تلویزیون

زودکمک تمامی خدمات تعمیر تلویزیون را با ضمانت نامه معتبر به کاربران و مشتریان خود ارائه می دهد. این کار به نوعی تضمین اصل بودن قطعات مورد استفاده است و مشخص می کند که اقدامات انجام شده از کیفیت لازم برخوردار هستند.

----------------------------------------------------------

تعمیر سریع و حرفه ای تلویزیون

علی رغم بالا بودن تعداد ثبت درخواست در سامانه جامع زودکمک، تعمیرات تلویزیون در واحدهای این مجموعه با بالاترین سرعت انجام می شود. وقت مشتریان برای ما ارزشمند است و تمام توان فنی و انسانی خویش را به کار گرفتیم تا دستگاه ها در کوتاه ترین زمان ترمیم شده و تحویل کاربران گردند.

----------------------------------------------------------

تعمیرات تخصصی تلویزیون با ابزار پیشرفته

تعمیر تلویزیون در زودکمک با توجه به جدیدترین متدها و روش های تعمیراتی روز دنیا انجام می شود. دستگاه ها و تجهیزات مورد استفاده در روند عیب یابی، تست و ترمیم تعویض قطعات، از میان پیشرفته ترین ها انتخاب شده اند و کارگاه های این مجموعه از حیث ابزار و دستگاه های تعمیری، در بالاترین سطح طراحی شده اند.

----------------------------------------------------------

اول تعمیر بعد تعویض قطعات تلویزیون

همکاران ما در واحدهای تعمیراتی زودکمک، تمام توان تجهیزاتی و فنی خویش را در راستای تعمیر قطعات آسیب دیده تلویزیون به کار بسته اند. اینجا تعمیر قطعات در اولویت است و تنها زمانی اقدام به تعویض اجزای آسیب دیده تلویزیون می شود، که هیچ راهی برای ترمیم آنها وجود نداشته باشد.

 

آنچه تعمیرات تلویزیون در زودکمک را متمایز می کند

 


زودکمک کدام مدلها و برندهای تلویزیون را تعمیر می کند؟

زودکمک یک سامانه جامع تعمیراتی است؛ این یعنی تمامی مدل ها و برندهای دستگاه های الکتریکی در این مجموعه پذیرش شده و ترمیم می گردند. بنابراین تعمیر تلویزیون در زودکمک هم محدود به مدل یا برند خاصی نبوده و تمامی موارد زیر را شامل می شود:


مشاوره آنلاین با تکنسین های تعمیر تلویزیون

زودکمک یک امکان ویژه برای کاربران سایت فراهم کرده است تا دغدغه کمتری در مورد مشکلات تلویزیون خود داشته باشند. هرگاه ایرادی تکرارشونده و غیر عادی در ال سی دی یا ال ای دی خود مشاهده کردید، کافی است وارد سایت زودکمک شوید. شما می توانید از طریق بخش های مشخص شده، سوال خود را از کارشناس تعمیرات تلویزیون بپرسید. همکاران ما به صورت آنلاین با شما در ارتباط بوده و به سوالتان پاسخ می دهند. پس از آن می توانید مشکل تلویزیون را با همکاری مشاورین زودکمک برطرف کرده و یا در صورت نیاز، خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون را دریافت نمایید.

 

چطور می توان از خدمت تعمیرکار سیار تلویزیون زودکمک استفاده کرد؟

تعمیرکار سیار تلویزیون زودکمک، خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج را به کاربران ارائه می دهد. برای دریافت این سرویس، درخواست تعمیر تلویزیون را از طریق سایت و یا اپلیکیشن زودکمک، ثبت کنید. همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم، با شما تماس می گیرند.

 


سوالات متداول

 

چرا صفحه تلویزیون آبی می شود؟


چرا تلویزیون روشن نمی شود؟


علت سفید شدن صفحه تلویزیون چیست؟


علت سیاه شدن رنگ تلویزیون می باشد؟


چرا تصویر تلویزیون، قطع و وصل می شود؟

 

 

دسته کالای خود را انتخاب کنید