وقتی متوجه حذف شدن اطلاعات مهمی از گوشی خود به صورت ناگهانی شوید، لحظات بسیار دلهره آور است. آنها میتوانند عکس ها و فیلم های به یادگار مانده از عزیزان شما باشند که در هیچ کجای دیگری به جز گوشی از آنها نگهداری نمیکردید. شاید هم اسناد کاری مهمی هستند که حذف آنها به کسب و کار شما آسیب می زند. از دست رفتن اطلاعات هرچه که باشد دلهره آور است، اما نگران نباشید اگر گوشی شما سامسونگ است، راهی برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ وجود دارد. ریکاوری گوشی سامسونگ توسط نرم افزارهای مخصوصی قابل انجام است که با کمی مهارت میتوانید آن را انجام دهید. در ادامه با نحوه بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ با ما همراه باشید.

 

خدمتی ویژه از زودکمک

 

بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ ممکن یا غیر ممکن ؟

خبر خوب اینکه با پاک شدن یک فایل، کل داده های آن به صورت کامل پاک نمی شود. گوشی سامسونگ آن فضا را به عنوان یک فضای خالی و یک فایل گم شده علامت گذاری می کند. به همین خاطر شما نمی توانید آن فایل را مشاهده کنید و این جای خالی توسط فایل های جدید پر می شود. پس تا وقتی که این فضا توسط فایل های جدید پر نشود، می توان گفت که هنوز فایل های شما از دست نرفته اند. با توجه به این که اندروید مثل ویندوز سطل آشغالی ندارد که بتوانید فایل های پاک شده را از آن بازگردانید، برای بازیابی اطلاعات موبایل سامسونگ باید  از نرم افزارهای مخصوص ریکاوری استفاده کنید.

 

نکته : در صورت پاک شدن اطلاعات موبایل سامسونگ  ، سریعا گوشی را خاموش کنیدو با کارشناسان زودکمک تماس بگیرید. هر گونه استفاده از گوشی حتی تماس دریافتی باعث از بین رفتن تمامی اطلاعات خواهد شد.

 

بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ

 


نرم افزارهای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ

نرم افزارهای مختلفی برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ در بازار وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. معمولاً ریکاوری گوشی اندروید در سه گام خلاصه می شود که بهتر است توسط کارشناس انجام شود. اول باید دستگاه خود را به یک کامپیوتر که روی آن نرم افزار ریکاوری نصب شده، وصل کنید. سپس باید نوع فایلی که قصد بازیابی آن را دارید انتخاب کنید و در نهایت نیز فایل پیدا شده را انتخاب کرده و آن را بازگردانید. این کاری است که نرم افزارهای بازیابی اطلاعات انجام می دهند. نرم افزارهای زیادی برای ریکاوری فایل وجود دارد که ما در زیر به چند مورد از بهترین آن ها اشاره خواهیم کرد.

 

مشاوره آنلاین زودکمک

 

۱- نرم افزار ریکاوری Tenorshare UltData

یکی از بهترین نرم افزارهایی که می توانید برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ از آن استفاده کنید، Tenorshare UltData نام دارد. این دستگاه علاوه بر گوشی های سامسونگ، با گوشی های شیائومی و هواوی نیز سازگار است. گفته می شود این نرم افزار از بیش از ۶ هزار مدل گوشی پشتیبانی می کند. به لطف این نرم افزار شما می توانید تصاویر پاک شده یا پیام های واتساپ پاک شده از گوشی تان را بدون نیاز به روت بودن آن بازیابی کنید. از دیگر امکانات این نرم افزار می توان به بازیابی مخاطبان مهم پاک شده، عکس های پاک شده از گالری، تاریخچه تماس ها و غیره اشاره کرد. البته برای دسترسی بهتر به این فایل ها بهتر است ابتدا گوشی تان را روت کنید.

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

۲- نرم افزار ریکاوری dr.fone

نرم افزار دیگری که ادعا می کند مناسب بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ است،  dr.fone نام دارد. این نرم افزاری از بیش از ۶ هزار مدل گوشی اندرویدی پشتیبانی می کند. اما ویژگی مهم آن، توانایی بازیابی طیف گسترده ای از فایل های شما شامل آهنگ ها، پیام های متنی، مخاطبان، ویدیوها، تصاویر، اسناد و پیام های واتساپ است. البته برای دسترسی بهتر به فایل های پاک شده، باید گوشی شما روت شده باشد. یکی از خصوصیات جالب این نرم افزار، امکان پیش نمایش فایل ها پیش از ریکاوری کردن آن ها است.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

۳- نرم افزار iMyFone

نرم افزار دیگری که می توانید از آن برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ استفاده کنید،  iMyFone نام دارد. این یک راه ساده برای ریکاوری اطلاعات حتی از روی گوشی های شکسته و داغون است. با استفاده از این نرم افزار می توانید انواع فایل ها از جمله تاریخچه مکالمات، پیام ها، عکس ها، فایل های صوتی، ویدیوها، مخاطبان، اسناد و پیام های واتساپ پاک شده را روی گوشی خود بازگردانید. خوشبختانه این نرم افزار اجازه می دهد پیش از ریکاوری فایل ها، پیش نمایشی از آن ها را مشاهده کنید.


بازیابی عکس های پاک شده گوشی سامسونگ

آیا عکس های خانوادگی و نایاب شما که در آن ها جمعی از عزیزانتان که دیگر در بین شما نیستند، از روی گوشی تان حذف شده است؟ تا دیر نشده باید برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ خود اقدام کنید و آن ها را برگردانید. برای بایابی عکس های پاک شده گوشی سامسونگ خود می توانید از نرم افزارهای dr.fone، FonePaw و یا AirMore استفاده کنید. این نرم افزارها توانایی خوبی در بازیابی فایل های تصویری دارند.


بازیابی فیلم های پاک شده موبایل سامسونگ

بازیابی فیلم های پاک شده گوشی سامسونگ کمی پیچیده تر از عکس ها است. در واقع ممکن است با استفاده از نرم افزارهای بازیابی نه تنها موفق به پیدا کردن و بازیابی آن ها نشوید، بلکه این اقدام شما باعث شود ویدیوهایتان برای همیشه پاک شده و با بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ به صورت پیشرفته هم دیگر نتوانید آن ها را بازگردانید. توصیه ما به شما در چنین مواقعی، مراجعه به مراکز حرفه ای بازیابی اطلاعات است که به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت میکنند.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران