نقاط سفید روی تصویر تلویزیون، یکی از مشکلاتی است که به صورت ناگهانی در صفحه نمایش تلویزیون ظاهر می شود و لذت تماشای تصاویر و محتوای تصویری را از همه سلب می کند. در صورتی که متوجه نقاطی نورانی در پس زمینه تصویر تلویزیون خود شدید، اصلا نگران نشوید و تصور نکنید فاجعه ای برای تلویزیون شما رخ داده است. علت ظاهر شدن نقاط نورانی در تصویر تلویزیون، بروز اشکال در بک لایت یا نور پس زمینه تلویزیون است. ظاهر شدن نقاط سفید روی تصویر تلویزیون، یکی از ایرادهای متداول در بک لایت تلویزیون ها است که با سپردن تلویزیون به تکنسین های متخصص یا مراکز معتبر، علت آن باید به طور دقیق شناسایی و برطرف شود.

مشاوره آنلاین زودکمک

دلایل ظاهر شدن نقاط سفید روی تصویر تلویزیون

اصلی ترین علت ظاهر شدن نقاط نورانی در تصویر تلویزیون، ایجاد مشکل در نور پس زمینه تلویزیون است. در تمام نمایشگرهای LCD و LED مانند انواع تلویزیون ها و صفحه نمایش های موبایل، تصویر سازی به کمک نوری که از پس زمینه تلویزیون به صفحه تابیده می شود انجام می شود. به این نور Backlight یا نور پس زمینه گفته می شود.

این نور باید در تمام سطح صفحه نمایش، به طور یکنواخت پخش شود، تا نوری یک دست ملایم ایجاد کند. در این میان، افتادن منشور روی لامپ ها، به هم خوردن فاصله بین لامپ ها با صفحات پلاریزه و خرابی پیکسل ها، باعث اشکال در این فرایند و ظاهر شدن ظاهر شدن نقاط سفید روی تصویر تلویزیون است که در ادامه درباره آنها و نحوه تعمیر این ایراد می خوانید.

نقاط سفید روی تصویر تلویزیون

ظاهر شدن نقاط سفید روی تصویر تلویزیون، یکی از ایرادهای متداول در بک لایت تلویزیون ها است


افتادن منشور روی لامپ ها و بروز نقاط سفید روی تصویر تلویزیون

برای پخش یکنواخت نور در صفحه، از منشورهایی برای پخش کردن نور ال ای دی ها استفاده می شود. نوع و جنس این منشورها در مدل های مختلف و با توجه به نوع و ساختار صفحات پلاریزه متفاوت است و با فاصله کمی از لامپ ها قرار می گیرند. قرار گرفتن منشورها به صورتی است که نور تولید شده توسط لامپ را پخش می کند و به جای تمرکز نور به رو به رو، آن را در محیط اطراف پخش می کنند.

اگر این فرایند پخش یکنواخت نور در صفحه دچار اشکال شود، نور در قسمت هایی از تصویر، بیشتر تابیده و متمرکز می شود و حالتی شبیه تمرکز نور ذره بین را در تصویر تلویزیون ایجاد می کند. در این مواقع، کاربران شاهد ظاهر شدن نقاط سفید روی صفحه تلویزیون هستند.

مشاوره آنلاین تعمیر تلویزیونبیشتر بخوانید: تعمیر بک لایت تلویزیون

به هم خوردن فاصله بین لامپ ها با صفحات پلاریزه

در بخش بک لایت، فاصله ها بسیار اهمیت دارند. فاصله بین منشور ها با لامپ های ال ای دی و فاصله بین صفحات پلاریزه نسبت به منشورها و لامپ ها از آن جمله هستند. ایجاد مشکل در این بخش ها به علت های مختلفی مانند شکستن پایه های نگهدارنده صفحات، عدم دقت لازم در تعمیرات تلویزیون، عدم تنظیم درست تلویزیون و کهنه شدن لامپ های ال ای دی، می توانند اتفاق بیفتند.

هر کدام از این اتفاقات باعث می شوند نور لامپ ها تمرکز خود را از دست بدهد. بنابراین، هر ایرادی که باعث ایجاد مشکل در نور بک لایت شود، باعث ایجاد اشکال در تصویر و ایجاد نقاط سفید روی تصویر تلویزیون می شود.

علت ظاهر شدن نقاط نورانی در تصویر تلویزیون

خرابی پیکسل ها علت ظاهر شدن نقاط نورانی در تصویر تلویزیون

خرابی پیکسل ها ممکن است علت ظاهر شدن نقاط نورانی در تصویر تلویزیون باشد. هر تلویزیون LED و LCD از میلیون ها پیکسل تشکیل شده است. پیکسل ها واحد های کوچک و حاوی بخشی از تصویر هستند که کنار هم قرار دارند و تصویر را می سازند.

اگر بعضی از این پیکسل ها آسیب ببینند یا به درستی کار نکنند، ممکن است بخشی از تصویر به درستی ساخته نشود و نقاط سفید روی تصویر تلویزیون به وجود بیایند.

 

ایجاد نقطه های سفید روی صفحه تلویزیون

گرمای بیش از اندازه تلویزیون

بسیاری اوقات ظاهر شدن نقاط سفید روی تصویر تلویزیون، به دلیل گرم شدن بیش از حد دستگاه است. داغی نامتعارف باعث می ‌شود مکان منشورها تغییر کند یا این قطعات سقوط نمایند. منشورها و صفحه دیفیوزر در فاصله اندکی از لامپ‌ های بک لایت قرار می گیرند. حال گرما باعث می ‌شود فاصله کانونی بین منشور و لامپ‌ های بک لایت تغییر کند. در نتیجه لکه ‌های سفید روی تصویر تلویزیون به وجود می ‌آیند.

کیفیت پایین صفحه نمایش

همان طور که گفته شد، گرما سبب می گردد منشورها از جای خود حرکت کرده و حتی سقوط کنند. معمولا همه تلویزیون ‌ها فارغ از برند یا مدل آن ها به مرور زمان دچار مشکل جابجایی منشورها می ‌شوند. البته اگر کیفیت صفحه نمایش پایین باشد، این اتفاق خیلی زودتر رخ می دهد. با توجه به این مطلب می ‌توان گفت یکی از دلایل ایجاد لکه‌ های سفید بی ‌کیفیت بودن نمایشگر دستگاه است.

راه کارهای رفع مشکل نقاط نورانی روی تصویر تلویزیون

چنانچه با مشکل نقاط نورانی روی نمایشگر دستگاه خود مواجه شده‌ اید، می ‌توانید جهت برطرف کردن آن راه کارهای زیر را به کار بگیرید:

جلوگیری از داغ شدن تلویزیون

بهتر است تلویزیون را در فواصل زمانی منظم خاموش نمایید تا بیش از حد داغ نشود. همچنین از قرار دادن دستگاه در زیر تابش مستقیم نور خورشید و کنار وسایل گرمایشی مانند بخاری بپرهیزید.

چک کردن کابل‌ ها

کابل ها را بررسی کنید و مطمئن شوید که به درستی به پورت مورد نظر متصل شده‌ اند. همچنین کابل ها را از نظر پارگی در استهلاک به دقت چک کنید. سپس نمونه‌ های کهنه و فرسوده را جایگزین نمایید.

برطرف کردن تداخلات الکتریکی

راه دیگر برای رفع مشکل نقاط سفید روی تصویر تلویزیون این است که سایر وسایل الکتریکی منزل را در فاصله مناسبی از پنل قرار دهید. این کار باعث می ‌شود تداخلات الکتریکی از بین بروند و تصاویر را طبیعی و بدون نویز دریافت کنید.

 پنل تلویزیونت آسیب دیده؟ تکنسین های زودکمک برای تعمیر پنل تلویزیون سریع به محل شما میان و مشکل رو حل می کنن.

تغییر تنظیمات

تغییر دادن تنظیمات تلویزیون به بهبود کیفیت تصویر و رفع ایراد نقاط سفید روی نمایشگر کمک می ‌کند. به این منظور وارد منوی تنظیمات دستگاه شوید و آیتم ‌هایی مانند روشنایی، کنتراست، رنگ و مواردی از این قبیل را مجددا پیکربندی نمایید.

برای مثال چنانچه تصویر روشن ‌تر یا تیره‌ تر از حالت طبیعی باشد، جزئیات آن به خوبی نشان داده نمی‌ شوند‌. در چنین شرایطی می‌ توانید با تغییر کنتراست کیفیت تصویر را به حالت عادی برگردانید. به طوری که دیگر خبری از نقاط نورانی روی تصویر تلویزیون نباشد.

این قضیه در مورد سایر پارامترها نیز صدق می ‌کند. یعنی با عوض کردن هر کدام از آیتم‌ های ذکر شده تصویر طبیعی ‌تر و با کیفیت بهتری نشان داده می ‌شود‌. اگر در این زمینه مبتدی هستید می‌ توانید برای تغییر تنظیمات تلویزیون از کارشناسان مجموعه زود کمک مشورت بگیرید.

رفع مشکل نقاط سفید روی تلویزیون

مشکل در تامین برق

اگر نقاط سفید روی تصویر تلویزیون به علت نوسانات برق ایجاد شده باشند، احتمالا دلیل آن مشکلات در تامین برق یا سیستم تغذیه تلویزیون است. نوسانات برق می‌توانند به دلایل مختلفی از جمله تغییرات در ولتاژ یا جریان برق، مشکلات در خطوط برق شهری یا مشکلات در سیستم تغذیه داخلی تلویزیون ایجاد شوند که موجب ایجاد نقاط یا پیکسل‌های سفید روی صفحه نمایش می‌شوند.

تعمیر مشکل نقاط نورانی روی تصویر تلویزیون

1- برای رفع مشکل نقاط سفید روی تصویر تلویزیون، ابتدا باید وضعیت سلامت لامپ های بک لایت تلویزیون بررسی شود. مجموعه بک لایت تلویزیون، از تعدادی لامپ تشکیل می شود که همه آنها عمر یکسانی دارند و به یک اندازه کار کرده اند. بنابراین، اگر یکی از آنها آسیب ببیند یا عمر آن پایان یافته باشد، لامپ های دیگر هم در معرض همین آسیب و خرابی هستند. در واقع این اتفاق را باید نوعی هشدار در نظر بگیرید.

2- اگر لامپ های بک لایت، با کیفیت و سالم باشند نیازی به تعویض آنها نیست. فقط می توان لامپ های معیوب را تعمیر و یا تعویض کرد. اما اگر کیفیت و کارکرد لامپ ها طوری باشد که احتمال خرابی دوباره بک لایت وجود داشته باشد باید فرایند تعویض بک لایت انجام شود.

3- تجدید چسب لامپ های بک لایت، یکی از راه های رفع مشکل نقاط سفید روی تصویر تلویزیون است. بازسازی دوباره چسب حرارتی بک لایت، حرارت تولید شده در بک لایت تلویزیون را بهتر منتقل می کند و باعث کاهش استهلاک این بخش می شود.

 مشاوره آنلاین تعمیر پل زودکمکبیشتر بخوانید: آموزش تعمیر و تعویض فلت تلویزیون به صورت حرفه ای ، با ما تماس بگیرید

تعمیر مشکل نقاط نورانی روی تصویر تلویزیون

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران

زودکمک
1402/12/19-14:18

درود بر شما وحید عزیز

در رابطه با مشکلی که فرمودین تلویزیون شما نیاز به بررسی تخصصی از نزدیک دارد.

جهت اطلاعات تکمیلی و مشاوره با مرکز ما به شماره 1662 تماس بگیرید.

وحید
1402/12/17-21:22

درود

امروز صبح تلویزیون روشن نشد

و بردمش پیش تعمیرکار

گفت از تغذیه ش هست

و یک میلیون سیصد از من دریافت کرد

الان یک ساعت آوردم خونه

وصل که کردم دیدم چهار نقطه به اندازه ی یک سکه های قدیم ده تومنی سفید مهتابی رو صفحه دیده میشه

باهاش تماس گرفتم

میگه مشکلی نیست استفاده کن

در صورتی که قبلش نبود

میگه: اگه زیادتر شد بیارش

میگم ، نبوده و وجودش اذیت می‌کنه و فقط همینو که مشکلی نیست اگه زیادتر شد بیارش رو بهم گفت و اینکه گفت از پنل و باید باز بشه و مجدد باید هزینه بدم؟!!

اینارو گفتم تا راهنمایی کنید چکار کنم؟

آیا مجدد ببرم پیش خودش؟

آیا باید پول بدم مجدد؟

آیا برم شکایت کنم؟

تلویزیون ۳۲ اینچ ال جی هست

نمی دونم چکار کنم ، رفت ابرو شو درست کنه زده چشم ش کور کرده حالا باید پول هم مجدد بدم

و اینکه بتظرتون هزینه ی اولیه زیاد نگرفته؟

تعمیر تغذیه بوده ، قطعه ی هم اضافه نکرده یا تعویض نکرده و یک و سیصد گرفته

ممنون میشم راهنمایی کنید

وحید
1402/12/17-21:21

درود

امروز صبح تلویزیون روشن نشد

و بردمش پیش تعمیرکار

گفت از تغذیه ش هست

و یک میلیون سیصد از من دریافت کرد

الان یک ساعت آوردم خونه

وصل که کردم دیدم چهار نقطه به اندازه ی یک سکه های قدیم ده تومنی سفید مهتابی رو صفحه دیده میشه

باهاش تماس گرفتم

میگه مشکلی نیست استفاده کن

در صورتی که قبلش نبود

میگه: اگه زیادتر شد بیارش

میگم ، نبوده و وجودش اذیت می‌کنه و فقط همینو که مشکلی نیست اگه زیادتر شد بیارش رو بهم گفت و اینکه گفت از پنل و باید باز بشه و مجدد باید هزینه بدم؟!!

اینارو گفتم تا راهنمایی کنید چکار کنم؟

آیا مجدد ببرم پیش خودش؟

آیا باید پول بدم مجدد؟

آیا برم شکایت کنم؟

تلویزیون ۳۲ اینچ ال جی هست

نمی دونم چکار کنم ، رفت ابرو شو درست کنه زده چشم ش کور کرده حالا باید پول هم مجدد بدم

و اینکه بتظرتون هزینه ی اولیه زیاد نگرفته؟

تعمیر تغذیه بوده ، قطعه ی هم اضافه نکرده یا تعویض نکرده و یک و سیصد گرفته

ممنون میشم راهنمایی کنید

زودکمک
1402/12/17-13:19

درود بر شما علیرضا عزیز

هاله سیاه روی دستگاه شما و همچنین مدل فنی تلویزیون، باید از نزدیک و توسط کارشناس بررسی شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 1662 تماس بگیرید.

زودکمک
1402/12/17-13:16

درود بر شما نازنین عزیز

برای رفع این ایراد و دریافت خدمات می توانید با شماره 1662 تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده ارائه خدمات به شما هستند.

علیرضا
1402/12/16-01:14

سلام تلویزیون سونی ۶۵ اینچ دارم از همون اول یه تیکه اندازه کف دست وسط صفحه به طور نا محسوسی تاریکتره و در مسابقات فوتبال در حرکت دوربین رو چمن بیشتر مشخص هست فکر کنم پلاریزش خرابه می خوام بدونم ایرادش چیه و آیا ارزش داره تعمیر کنم چون جرأت ندارم بدم دست تعمیر کار بدتر خرابش کنه

نازنین
1402/12/15-17:22

سلام وقت بخیر تلویزیون ما ال جی هست او لد ۵۵

دور ال سی دیش حباب حباب افتاده

زودکمک
1402/12/07-14:20

درود بر شما سعید فتحی مقدم عزیز

اگر تلویزیون شما ضربه یا آبخوردگی نداشته است، ایراد میتواند از بک لایت تلویزیون شما باشد و حتما باید از نزدیک بررسی شود. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 1662 تماس بگیرید، کارشناسان ما آماده ارائه خدمات به شما هستند.

سعید فتحی مقدم
1402/12/07-00:01

با عرض سلام و درود

چند وقتی میشه که پایین صفحه تلویزیون ال جی مدل sm8100 چند جای مختلف شیارهای سفید در حد یکی دو سانتیمتر افتاده احساس میکنم اندازه شیارها دارن بیشتر میشن ،ممنون میشم راهنمایی کنید

زودکمک
1402/11/28-09:24

درود بر شما توحید شیری عزیز

لطفا مقاله بالا را بررسی نمایید.

توحید شیری
1402/11/27-14:43

سلام خسته نباشید یه لکه سفید گوشه تلویزیون ما اومده میشه بگید از چی هست

زودکمک
1402/11/24-10:32

درود بر شما سهیلا سلیمانیان عزیز

متاسفانه پنل تلویزیون شما شکسته است و قابلیت تعمیر ندارد، تعویض آن هم صرفه اقتصادی ندارد.

زودکمک
1402/11/24-10:25

درود بر شما علی ترکمن عزیز

بهتر است برای رفع این مشکل از متخصص کمک بگیرید.

زودکمک
1402/11/24-10:19

درود بر شما حسن یعقوبی عزیز

دستگاه شما ایراد سخت افزاری دارد و باید از نزدیک بررسی شود شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 1662 تماس بگیرید.

زودکمک
1402/11/24-10:02

درود بر شما الهام نباتی عزیز

برای استعلام از قیمت ها لطفا با شماره 1662 تماس بگیرید.

زودکمک
1402/11/24-09:24

درود بر شما امیرنصر عزیز

میزان استاندارد روشن ماندن تلویزیون در طول روز ۲ الی ۳ ساعت است و پس از آن باید به مدت یک ربع دستگاه خود را خاموش و دوباره آن را روشن نمایید.

امیرنصر
1402/11/19-19:43

با سلام ...یک تلویزیون هوشمند یا همان 4kدر یک روز چند ساعت باید روشن باشد .ممنون میشم جواب بدید

سهیلا سلیمانیان
1402/11/15-21:58

تلویزیون ملضربه خورده ونوری افتاده داخلش حالا بایدچیکارکنیم

زودکمک
1402/11/02-14:36

درود بر شما فرهاد عزیز

این ایراد میتواند مربوط به برد یا بک لایت تلویزیون شما باشد که نیاز به بررسی از نزدیک دارد

 

جهت کسب اطلاعات برای دریافت خدمات با 1662 تماس بگیرید.

زودکمک
1402/11/01-14:55

درود بر شما حمید ایران زاده عزیز

در این رابطه نیاز به بررسی بک لایت های دستگاه وجود دارد که جهت دریافت خدمات میتوانید با شماره 1662 تماس بگیرید.

حمید ایران زاده
1402/09/21-15:02

لکه‌های سفیدروی صفحه تلویزیون سامسونگ

حسن یعقوبی
1402/06/06-00:30

سلام تلویزیون ۵۰ اینچ سامسونگ دارم چند روزی هست یک نقطه سفیدرنگ روی ال ای دی ظاهر شده لطفا راهنمایی کنید

الهام نباتی
1402/05/28-00:12

للطفا هزینه تعمیر نقاط نورانی رو صفه رو بگید

رضا پيام شاد
1402/05/16-01:13

درود ب یکایک شما عزیزان. راهنمایی شمابسیار ارزشمند بود.از خداوند متعال سلامتی وشادکامی برايتان آرزو میکنم

فرهاد
1402/04/03-23:33

سلام اگر خط سفیدی روی صفحه تلویزیون ظاهر شود و بعد از روشن خاموش کردن از بین برود دلیلش از چیست؟علی ترکمن
1402/02/09-13:17

سلام و خسته نباشید خدمت شما سروران عزیز

یک نقطه نزدیک به وسط تلویزیون ال سی دی سامسونگ ما نسبتا روشن تر از بقیه نقاط شده چجوری میشه رفع کرد

یه سوال مثل تلویزیون های قدیمی با آهن ربا هم میشه رفع کرد یا به گوشه هدایتش کرد ؟؟؟؟

زودکمک
1401/12/22-17:44

درود بر شما احمد صدری عزیز

دلیل ایجاد نقاط سفید در پس زمینه تلویزیون می تواند به دلیل پیکسل سوختگی و یا می تواند از پنل تلویزیون شما باشد. تنها راه بر طرف کردن این مشکل بررسی تلویزیون شما توسط یک تکنسین ماهر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از دریافت خدمات تعمیر لطفا از طریق شماره های اعلام شده در سایت از مشاوران ما راهنمایی دریافت نمایید.

احمد صدری
1401/12/21-23:10

سلام چند نقطه سفید روی پس زمینه تلویزیون LG پدیدار شده علت چیست لطفا چگونگی رفع مشکل را بیان کنید ممنون و سپاسگذارم.

حسین نعیم پور
1401/12/08-20:13

سلام پسرم با شی تیزی زده رو ال سی 65به اندازه موس کامپیوتر نقطه سفید داخل تصویر تلویزیون هست وخش افتاده آیا رفع میشه

حمید هوشمندی
1401/11/08-16:54

سلام. خدا قوت..بنده تلویزیون سامسونگ ۵۰اینچ دارم که مدتیه یک دایره سفید رنگ تو خالی تو قسمت بالایی سمت چپ ایجاد شده فقط تو زمینه های سفید و خیلی روشن قابل رویته و تو تصویر عادی و زمینه تیره اصلا معلوم نیست. سوالم اینه که آیا به مرور این مشکل بیشتر میشه یا ممکنه در همین حد بمونه؟

علی حدادی
1401/11/05-00:34

باسلام تلویزیون ۵۵اینچ منحنی فورکی سامسونگ چند وقته یک نقطه سفید تقریبا پایین صفحه قسمت وسط داره در خصوص رفع ایراد لطفا راهنمایی بفرمائید ممنون

علی نظری
1401/10/21-23:29

سلام.بنده تلویزیون سامسونگ ۵۰اینچ مدل mu7970 دارم که مدتیه یک دایره سفید رنگ تو خالی تو قسمت بالایی سمت چپ ایجاد شده قطر دایرا حدود یک اینچه انگار که با پرگار یک دایره نورانی رسم کرده باشی و فقط هم تو زمینه های سفید و خیلی روشن قابل رویته و تو تصویر عادی و زمینه تیره اصلا معلوم نیست

زودکمک
1401/10/11-15:18

سلام دوست عزیز. پنل دستگاه شما ایراد دارد و باید تعویض گردد ولی به دلیل بی کیفیت بودن پنل های داخل بازار توجیه اقتصادی بابت تعویض این قطعه وجود ندارد زیرا بعد از یک بازه زمانی کوتاه مدت، مشابه این مشکل برای تلویزیون شما پیش خواهد آمد.

پیمان امرایی
1401/10/05-21:44

باسلام

پسرم تلویزیون رو از روی میز تلویزیون انداخته پایین الان یه سری نور به صورت خطی یا علامت مد یا آ ظاهر شده باید چکار کرد

مرتضی روشی
1401/09/23-22:07

سلام خدا قوت ....روی تلویزیون الجی دختر کوچیکم پاکن کشیده یه نقطه سفیدیا کدرمشخص میشه انگار یه پلاستیک شفافیتشو از دست داده باشه......این در حالت خاموشی هستش ولی وقتی تلویزیون روشنه هیچی دیده نمیشه......راه حلی براش هست؟ممنون ..اگه به شمارم پیام بدین ممنون میشم

زودکمک
1401/08/15-12:29

سلام دوست عزیز، دستگاه شما نیاز به عیب یابی و تعمیر تخصصی دارد؛ جهت دریافت خدمات با شماره درج شده در سایت تماس گرفته و یا درخواست خود را به صورت آنلاین در سامانه زودکمک ثبت کنید. همکاران ما اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه دریافت خدمات را به شما ارائه می دهند.

میژه محمودی .
1401/08/10-16:51

سلام خسته نباشید

من یه تلوزیون سامسونگ 48 دارم سه روز ه که یه نور سفید کناره تصاویر پیدا شده میخواستم کمکم کنید

زودکمک
1401/05/22-14:53

سلام دوست عزیز، دستگاه شما نیاز به عیب یابی و تعمیر تخصصی دارد؛ جهت دریافت خدمات با شماره 1662 تماس گرفته و یا درخواست خود را به صورت آنلاین در سامانه زودکمک ثبت کنید. همکاران ما اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه دریافت خدمات را به شما ارائه می دهند.

سعیده اکبری
1401/05/21-00:21

تلوزیون هیوندا55 ظاهرشدن یه نقطه سفید

زودکمک
1401/05/10-09:46

سلام دوست عزیز. افتادن منشور روی لامپ ها، به هم خوردن فاصله بین لامپ ها با صفحات پلاریزه و خرابی پیکسل ها، باعث اشکال در تلویزیون و ظاهر شدن نقاط سفید روی تصویر تلویزیون می شود. کاربر گرامی، دستگاه شما نیاز به عیب یابی و بررسی تخصصی دارد؛ جهت دریافت خدمات با شماره های سایت تماس گرفته و یا درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت کنید. همکاران ما اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه دریافت خدمات را به شما ارائه می دهند.

نسرین نامور
1401/05/09-15:25

نقاط سفید صفحه تلویزیون دلیلش چیست