آیا میتوان کنسول را Update کرد؟


پاسخ ها

بله، آپدیت کردن کنسول بازی امکان پذیر است. همیشه سیستم کنسول خود را به آخرین نسخه نرم افزار سیستم به روز کنید. با به‌روزرسانی، از ویژگی‌های اضافه شده و قابلیت استفاده بهبودیافته و امنیت بیشتر لذت خواهید برد. جهت آپدیت مراحل زیر را طی کنید :
(تنظیمات) > [System Software Update] را انتخاب کنید تا مطمئن شوید سیستم شما آخرین نسخه نرم افزار سیستم را دارد. اگر یک فایل به روز رسانی برای نسخه بعدی وجود داشته باشد، به طور خودکار دانلود می شود. می توانید در حین دانلود به استفاده از سیستم خود ادامه دهید. هنگامی که دانلود کامل شد، یک اعلان پاپ آپ در گوشه سمت چپ بالای صفحه ظاهر می شود. هنگام مشاهده ناحیه عملکرد، اعلان را در قسمت (اعلان ها) انتخاب کنید، مورد مناسب را از (دانلودها) انتخاب کنید و سپس دستورالعمل های روی صفحه را برای انجام نصب دنبال کنید.

در صورتیکه قادر به آپدیت و بروزرسانی کنسول خود نبودید، کاربر گرامی، کنسول شما نیاز به آپدیت تخصصی دارد؛ جهت دریافت خدمات با شماره 1662 تماس گرفته و یا درخواست تعمیر کنسول بازی خود را به صورت آنلاین در سامانه زودکمک ثبت کنید. همکاران ما اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه دریافت خدمات را به شما ارائه می دهند.

بیشتر بخوانید: آموزش ویدیویی ثبت درخواست

زود کمک

1400-11-16 12:08:31

پاسخ خود را بنویسید