تعمیر مادربرد و تمامی خدمات مربوط به آن را می توانید از طریق سامانه جامع زودکمک دریافت کنید. همکاران ما برای عیب یابی دقیق و ترمیم و اصولی مادربرد از پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه های روز دنیا استفاده می کنند. این مورد به تکنسین ها کمک می کند که هرگونه ایراد و آسیب دیدگی مادربرد را تشخیص داده و با ترمیم به موقع، از ایجاد خرابی ها و آسیب دیدگی های شدیدتر در کامپیوتر و لپ تاپ جلوگیری کنند. اگر متوجه شدید که سیستم شما ایرادی مربوط به مادربرد دارد، کافی است درخواست تعمیر مادربرد را در سامانه زودکمک ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. تعمیرات مادربرد در زودکمک با گارانتی معتبر همراه است تا مطمئن باشید که خدمات ارائه شده و قطعات مورد استفاده، از اصالت برخوردار هستند.

ثبت درخواست تعمیر مادربرد

برای تعمیر مادربرد به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر مادربرد را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، مادربرد خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات مادربرد، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

برای ثبت درخواست تعمیر مادربرد به صورت آنلاین، روی لینک این بخش کلیک کنید. فیلدهای مشخص شده را پر کرده و دسته، مدل و نام قطعه را مشخص نمایید. سپس در کادر مربوط به تشریح درخواست، هرگونه توضیحاتی را که مد نظر دارید اضافه کرده و گزینه ثبت را بزنید. تیم تعمیرات مادربرد زودکمک با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام می دهند. ثبت درخواست به صورت رایگان انجام می شود و همکاران ما تلاش می کنند که خدمات مورد نیاز شما را در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت ارائه دهند.

 

تعمیر مادربرد

 

تعمیر مادربرد در محل

تعمیرات مادربرد نیاز به استفاده از ابزار و دستگاه های مخصوص دارد. به همین دلیل این کار حتما باید در مرکز تعمیرات و زیر نظر تعمیرکاران ماهر انجام شود. اما اگر نمی توانید یا نمی خواهید به صورت حضوری به تعمیرگاه زودکمک مراجعه کنید، می توانید از خدمات پذیرش و تحویل مادربرد در محل استفاده نمایید. سفیران زودکمک به آدرسی که شما ارائه می دهید می آیند و مادربرد را از شما تحویل می گیرند. آنها مادربرد را به مرکز تعمیرات برده و پس از عیب یابی و ترمیم، آن را به شما تحویل می دهند.

 

 


هزینه تعمیر مادربرد

هزینه تعمیر مادربرد، بستگی به شدت و نوع خرابی این قطعه و اجزای آن دارد. البته مدل مادربرد هم در تعیین و برآورد قیمت این قطعه موثر است. معمولا تعمیرات مادربردهای پیشرفته تر و مدل هایی که به قابلیت هایی همچون نوردهی و ... مجهز هستند، بیشتر است. اگر اسلات ها و دیگر بخش های برد قابل ترمیم باشند، قیمت تعمیرات مادربرد چندان بالا نیست. اما در صورت نیاز به تعویض چیپ ها، اسلات ها، سوکت ها و ...، باید مبلغ قابل توجهی را بابت تعمیر مادربرد سیستم خود پرداخت کنید.


پاسخ به سوالات تعمیر مادربرد

بدون شک سوالاتی در مورد مشکلات ایجاد شده در مادربرد سیستم خود و نحوه برطرف کردن آنها دارید. شما می توانید برای دریافت پاسخ این پرسش ها به صورت آنلاین و البته تخصصی، با کارشناسان زودکمک در ارتباط باشید. در پروفایل کاربری شما گزینه سوالات شما قرار داده شده است. از طریق این گزینه سوال خود را مطرح کنید تا کارشناس مربوطه به آن پاسخ دهد. اگر مشکل مادربرد با راهنمایی های ارائه شده برطرف نشد، تیم مجرب تعمیر مادربرد در کارگاه های تخصصی زودکمک، تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را به شما ارائه می دهند.


خدمات تخصصی تعمیرات مادربرد

  • عیب یابی و ترمیم انواع مادربرد
  • تعویض خازن های معیوب و آسیب دیده
  • تعویض چیپ های شکسته
  • لحیم کاری و تعویض اسلات ها
  • تعمیر و تعویض باتری بایوس
  • ترمیم و تعویض کارت صدا
  • تعمیر کارت شبکه
  • تعمیر و تعویض پل های شمالی و جنوبی
  • رفع انواع مشکلات و ایرادات عملکردی

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران