R _

تعمیر پرینتر

زودکمک شما را به تخصصی ترین مجموعه تعمیرات پرینتر دعوت می کند تا از بابت رفع انواع مشکلات این دستگاه، آسوده خاطر باشید. تفاوتی ندارد که پرینتر شما روشن نشود، کار نکند، کمرنگ چاپ کند و یا هر ایراد دیگری داشته باشد. تکنسین های مجرب و دوره دیده در واحدهای تخصصی زودکمک، ضمن عیب یابی دقیق و اصولی و ترمیم و تعویض قطعات آسیب دیده، مشکل را حل می کنند. همکاران ما با عملیات تعمیر و بهسازی انواع پرینتر جوهرافشان، لیزری، رنگی، سیاه و سفید و ... را در بالاترین سطح کیفی و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می دهند. استفاده از تجهیزات پیشرفته و به کارگیری متد نوین، زودکمک را به یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیر ماشین های اداری تبدیل کرده است. در ادامه جزئیات بیشتری را در مورد تعمیر پرینتر در جامع ترین سامانه تعمیراتی کشور به شما ارائه می دهیم.

ثبت درخواست تعمير پرینتر

برای تعمیر  پرینتر به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر  پرینتر را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج ( شهرستان کرج رایگان ) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، چاپگر خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات چاپگر، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعمير پرینتر

سفارش تعمیر پرینتر را آنلاین ثبت کنید

اگر می خواهید حتی بدون تماس خدمات تعمیر پرینتر را دریافت کنید، کافی است وارد وب سایت رسمی زودکمک شوید. لینک مربوط به ثبت سفارش تعمیرات برای شما طراحی شده است. کاری که باید انجام دهید این است که روی این لینک کلیک کرده و مدل و برند و دیگر مشخصات دستگاه را به همراه مشکلات آن در فیلدهای مربوطه وارد نمایید. همکاران ما با شما تماس گرفته و شما را برای دریافت هرچه بهتر خدمات تعمیر چاپگر راهنمایی می کنند.

هزینه تعمیرات پرینتر در زودکمک چقدر است؟

زودکمک به شما این اطمینان را می دهد که هزینه تعمیرات پرینتر در این مجموعه، به شکل حرفه ای و به دور از سودجویی برآورد می شود. تا زمانی که پرینتر به صورت کامل عیب یابی نشود، هیچ قیمتی به شما اعلام نمی شود. پس از عیب یابی و شناسایی قطعه یا قطعات آسیب دیده، تعمیرکار به شما می گوید که برای رفع مشکل باید چه اقداماتی انجام دهد.

بر اساس نوع و شدت خرابی، هزینه تعمیر پرینتر به شما اعلام می گردد. دقت داشته باشید که عدد اعلام شده تقریبی است. اگر در طول روند ترمیم نیاز به تعویض قطعه ای باشد، هماهنگی های لازم با شما انجام شده و قطعه مورد نظر تعویض می گردد. اما قیمت قطعه جدید هم در صورتحساب نهایی لحاظ می شود.

 

تعمیر پرینتر

 


تعمیر و تعویض  مین برد پرینتر

یکی از موارد مهم در تعمیر پرینتر، مربوط به تعمیر و تعویض مین برد این دستگاه ها است. این قطعه اهمیت زیادی دارد و عملکرد آن در پرینتر ها، پردازش تمام عملیاتی است که در دستگاه انجام می شود. مین برد مشخص می کند که نتایج خروجی پرینتر برای کاربر باید به چه صورتی باشد. این قطعه حساس در برابر نوسانات جریان برق، نوسانات ولتاژی و بروز اختلال در ورودی و خروجی دستگاه بسیار آسیب پذیر است و در صورت بروز این مشکلات ممکن است بسوزد. در صورت سوختن مین برد پرینتر نیز برای انجام تعمیرات پرینتر باید این قطعه را تعمیر یا تعویض کرد. خرابی مین برد با بروز مشکل در عملیات چاپ مشخص می شود. در این حالت برگه پرینت شده یک سری مشکلات غیر عادی دارد. علاوه بر این موضوع، خرابی مین برد می تواند روی عملکرد سایر قطعات مهم پرینتر نیز تاثیر منفی بگذارد. در نتیجه در صورت بروز مشکل در این قطعه بعد از عیب یابی تخصصی، ابتدا برای تعمیر آن اقدامات لازم انجام می شود. در ادامه اگر مشکل ایجاد شده در مین برد پرینتر بسیار جدی باشد، برای مثال زمانی که مین برد کاملا سوخته و از کار افتاده است، احتمالا تعمیر آن امکان پذیر نیست و تنها راه کار تعویض این قطعه با یک قطعه جدید و اصلی است.


تعویض و تعمیر درام پرینتر

یکی دیگر از موارد حساس و مهم در تعمیرات پرینتر، تعمیر و تعویض درام این دستگاه است. درام پرینتر در پروسه چاپ نقش بسیار مهمی دارد و از این رو سلامت و عملکرد درست آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. درام در واقع قطعه ای استوانه ای شکل است که با یک سری مواد مخصوص سطح آن پوشانده شده است. با تابش نور به این مواد، خاصیت الکتریکی در درام ایجاد شده و به این ترتیب درام در تصویر سازی در عملیات چاپ نقش دارد. این قطعه بسیار حساس است و در صورت خرابی و آسیب، کیفیت پرینت به شدت کاهش خواهد یافت. نور و ضربه دو عامل مهم آسیب رسان به درام پرینتر هستند. از طرفی نیز این قطعه مانند سایر قطعات حساس و مهم در چاپ، به سرویس های دوره ای منظم نیا دارد. در صورت خرابی درام، کیفیت چاپ از بین رفته و خطوط و نقطه هایی غیر نرمال روی برگه پرینت شده مشاهده خواهد شد. وجود خراش روی درام از مهم ترین دلایل بروز این مشکل است. معمولا در مواردی که کارتریج تازه شارژ می شود یا در صورت خراش داشتن درام باید این قطعه را تعویض کرد. از طرفی نیز درام یک طول عمر مفید مشخص دارد و بعد از یک دوره طولانی نیاز به تعمیر و تعویض این قطعه ضرورت زیادی خواهد داشت.


تعمیر و تعویض فیوزینگ پرینتر

فیوزینگ در انتقال پودر تونر برای عملیات چاپ نقش دارد. از این رو برای تعمیر پرینتر اگر مشکلی در کیفیت و وضوح پرینت مشاهده شود، ممکن است به تعمیر یا تعویض فیوزینگ در پرینتر مورد نظر نیاز باشد. این قطعه با فشار و گرما کار می کند و از این طریق پودر تونر را به صفحات انتقال خواهد داد. مواردی مانند فرسودگی و استهلاک فیوزینگ، تمیز نبودن این قطعه و نیاز به سرویس فیوزینگ و مواردی از این دست می تواند موجب بروز مشکل در این قطعه شود. خرابی فیوزینگ معمولا از طریق ارور دستگاه مشخص می شود. از طرفی کاهش کیفیت پرینت، شنیده شدن صدا های سایش و خرد شدن از دستگاه، گیر کردن کاغذ در پرینتر و نمایش خطوط افقی و عمودی در برگه چاپ شده از متداول ترین نشانه هایی است که از خرابی فیوزینگ پرینتر خبر می دهند. بنابراین برای انجام تعمیرات پرینتر مورد نظر باید این قطعه سرویس شود و بعد از بررسی و عیب یابی، برای تعمیر یا در صورت لزوم تعویض آن اقدامات لازم از سوی تکنسین های دستگاه انجام شود. تعمیر و تعویض این قطعه از اهمیت زیادی برخوردار است و باید حتما توسط افراد مجرب انجام شود. نصب نادرست، استفاده از قطعات غیر اورجینال و عدم دقت و مهارت در سرویس کردن و تمیز کردن این قطعه می تواند به عملکرد کلی پرینتر آسیب وارد کند.


تعویض و تعمیر دولوپر پرینتر

تعمیرات پرینتر شامل تعمیر و تعویض قطعات مصرفی این دستگاه ها هم می شود. دولوپر از جمله این قطعات است که در صورت بروز مشکل در آن باید تعمیر یا تعویض دولوپر پرینتر را در دستور کار قرار داد. این بخش نیز مستقیما با کیفیت چاپ در ارتباط است و در صورت بروز مشکل در این ماده که به آن پودر سنگین هم گفته می شود، در انتقال تونر به درام اختلال ایجاد می شود. بروز مشکل در دولوپر یا مربوط به کاهش کیفیت و کارایی خود دولوپر است یا این که ممکن است تانک دولوپر دچار مشکل شده باشد. در هر صورت کیفیت پرینت به شدت کاهش خواهد یافت. معمولا اگر دستگاه دچار ریزش دولوپر شود، تعمیر پرینتر مورد نظر شامل تعمیر دولوپر خواهد بود. تعمیر تانک دولوپر نیز از موارد مهمی است که برای رفع مشکلات دولوپر باید در نظر گرفته شود. در نهایت اگر امکان تعمیر دولوپر وجود نداشته باشد، خصوصا اگر مدت زمان بسیار زیادی از کارکرد پرینتر گذشته باشد، باید دولوپر را با یک نمونه جدید و اورجینال تعویض کرد. در خصوص تعویض دولوپر دستگاه کپی استفاده از انواع اصلی و با کیفیت اهمیت زیادی دارد. استفاده کردن از دولوپر های غیر اصلی و فاسد می تواند در دراز مدت پرینتر را از کار بیاندازد و به سایر قطعات حساس دستگاه آسیب وارد کند.

 

تعویض و تعمیر دولوپر پرینتر

 


کدام برندهای پرینتر در زودکمک تعمیر می شوند؟

زودکمک تلاش می کند که خدمات تعمیر پرینتر، تمامی برندهای این دستگاه را شامل شود. در همین راستا انواع چاپگرهای تولید شده در کمپانی های معتبر در این مجموعه پذیرش و ترمیم می گردند.


چرا تعمیرات پرینتر را به زودکمک بسپاریم؟

اگر تنها یک بار از سرویس های تخصصی تعمیرات چاپگر در زودکمک استفاده کنید، بهترین بودن این مجموعه، از نظر فنی، حرفه ای و ... را تایید می کنید. شما می توانید با خاطر آسوده فرایند تعمیر پرینتر خود را به زودکمک محول کنید چون:

نظارت تعمیرکاران مجرب و متعهد بر مراحل تعمیر

در واحدهای تعمیراتی زودکمک، جمعی از مجرب ترین تکنسین های تعمیرات دستگاه های الکتریکی حضور دارند. همکاران ما علاوه بر شرکت در دوره های پیشرفته و آگاهی از علم، دانش و متدهای روز دنیا، تجربه ای گران بها در حوزه تعمیرات پرینتر دارند. تجربه ای که کمک می کند ریزترین و پیچیده ترین ایرادات دستگاه را نیز در کمترین زمان شناسایی و برطرف کنند.

====================================

گارانتی تعمیرات چاپگر (قطعات و خدمات)

گارانتی خدمات تعمیر پرینتر در زودکمک، به شما این اطمینان را می دهد که قطعات مورد استفاده در دستگاه تان اصل هستند و اقدامات تعمیری، به درست ترین شکل انجام شده اند. ما این حاشیه امنیت را برای مشتریان خود فراهم کرده ایم که در صورت بروز هرگونه مشکل، امکان پیگیری کردن آن را در مدت زمان قید شده در ضمانت نامه داشته باشند.

====================================

عیب یابی و ترمیم پرینتر در کوتاه ترین زمان

زمان شما برای ما مهم است. بنابراین زودکمک و تمامی دست اندرکاران این مجموعه در تلاشند تا خدمات تعمیر پرینتر را در کوتاه ترین زمان و با بالاترین سرعت و کیفیت به شما ارائه دهند.

====================================

پاسخگویی و پشتیبانی حرفه ای

زودکمک دوست روزهای سخت است! ما فرایند تعمیر را به پایان مراحل اجرایی محدود نکرده ایم و پس از ارائه خدمات هم در کنار شما هستیم. تیم پاسخگویی این مجموعه کنار شما هستند تا با پشتیبانی حرفه ای، حداکثر رضایت شما از خدمات دریافتی را به دست آورند.

 

تعمیرات پرینتر در محل

 


پذیرش و تحویل پرینتر در محل؛ ساده، سریع، تضمین شده

با زودکمک لازم نیست از خانه خارج شوید تا چاپگرتان را تعمیر کنید. کافی است از طریق سامانه جامع زودکمک (اپلیکیشن یا وب سایت) درخواست پذیرش و تحویل پرینتر در محل را ثبت کنید. سفیران امین و متعهد ما به آدرسی که ارائه داده اید اعزام می شوند و پرینتر را از شما تحویل می گیرند. پس از آن چاپگر به واحد تخصصی تعمیر پرینتر منتقل شده و به دست توانمند تعمیرکاران سپرده می شود. تیم تعمیرات دستگاه را عیب یابی و ترمیم نموده و اجزای معیوب را نیز، البته در صورت رضایت شما، با نمونه های جدید جایگزین می کنند. در نهایت پرینتر را در آدرس مورد نظرتان از سفیران زودکمک تحویل می گیرید.


پاسخ لحظه ای به سوالات تعمیر پرینتر

شاید هم اکنون که در حال خواندن این مطلب هستید، ایرادی در عملکرد پرینتر شما ایجاد شده است که نمی دانید چطور باید آن را حل کنید. تیم پاسخگویی زودکمک با قدرت در کنار شما هستند. کاربران وب سایت ما می توانند سوالات خود در خصوص تعمیر پرینتر را از کارشناسان این مجموعه بپرسند و پاسخ را به صورت آنلاین و لحظه ای دریافت نمایند. روند کار به این ترتیب است که شما سوال خود را در وب سایت مطرح می کنید و پس از آن، کارشناس مربوطه به شما پاسخ می دهد.


تعمیرات انواع پرینتر در محل بدون نیاز به مراجعه حضوری شما

تعمیر پرینتر در محل، اقدام دیگری است که زودکمک در راستای راحتی هرچه بیشتر کاربران و مشتریان محترم انجام می دهد. دقت کنید که این طرح با پذیرش در محل متفاوت است. سرویس در محل پرینتر به این ترتیب است که پس از ثبت درخواست شما در وب سایت، تعمیرکار شخصا به محل مورد نظرتان اعزام می شود.

دستگاه در همان محل و در حضور شما بررسی و عیب یابی شده و هزینه تعمیرات برآورد می گردد. پس از انجام شدن اقدامات لازم و تعمیر چاپگر، می توانید مجددا از آن استفاده کنید. البته اگر نیاز به انتقال دستگاه به مرکز تعمیرات باشد، همکاران ما این کار را انجام می دهند.


خدماتی که زودکمک برای تعمیر پرینتر ارائه می دهد

اقداماتی همچون بررسی و عیب یابی پرینتر، تعمیر و تعویض فیوزینگ، تعویض و پاکسازی درام، شارژ کارتریج، تعویض کارتریج آسیب دیده، تعمیر کاغذ کش، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، ترمیم مین برد، ترمیم و تعویض دکمه های آسیب دیده، تعویض مواد مصرفی، تعویض کابل ها و اتصالات معیوب و ... بخشی از مهم ترین خدماتی هستند که زودکمک برای تعمیر پرینتر ارائه می دهد. تمامی این خدمات با ضمانت نامه معتبر همراه هستند و در این مجموعه تنها از قطعات یدکی اصل و اورجینال استفاده می شود.

 


آیا شارژ کارتریج پرینتر هم در زودکمک انجام می شود؟

بله؛ زودکمک تمامی اقدامات مربوط به تعمیر پرینتر را انجام می دهد و شارژ کارتریج هم جزو مهم ترین این اقدامات است. شارژ انواع کارتریج های لیزری و جوهر افشان در این مجموعه با استفاده از مرغوب ترین مواد انجام می شود. همکاران ما به واسطه تجربه ای که دارند، می دانند که مواد مصرفی بی کیفیت و نامرغوب (تونر و جوهر) چه آسیب های جبران ناپذیری را در چاپگر ایجاد می کند. به همین دلیل ضمن استفاده از مرغوب ترین و بهترین مواد، شارژ کارتریج را به حرفه ای ترین شکل انجام می دهند.

 

چطور می توان از خدمت تعمیرکار سیار ماشین های اداری زودکمک استفاده کرد؟

تعمیرکار سیار ماشین های اداری زودکمک، خدمات تخصصی تعمیرات ماشین های اداری در تهران و کرج را به کاربران ارائه می دهد. برای دریافت این سرویس، درخواست تعمیر ماشین های اداری را از طریق سایت و یا اپلیکیشن زودکمک، ثبت کنید. همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم، با شما تماس می گیرند.

 

دسته کالای خود را انتخاب کنید