بهترین پرینترهای خانگی و اداری 2021، پرینترهایی جمع و جور و همه کاره و باکیفیت هستند که با کیفیت و کارایی خود، نظر شما را جلب می کنند. کاربرد پرینترهای خانگی و اداری، زمانی است که افراد به صورت روزانه، به چاپ چند برگه نیاز دارند؛ اما نیاز آنها در حدی نیست که پرینترهای حرفه ای خریداری کنند یا به دفاتر چاپ و مهندسی مراجعه کنند. انتخاب بهترین چاپگرها برای استفاده در خانه و دفتر کار، به سلیقه و کارایی مورد نظر شما بستگی دارد. اما بهترین پرینترهای خانگی و اداری 2021، ویژگی های زیادی دارند که شما را شگفت زده می کنند و ما نیز در این مقاله، به بررسی آنها می پردازیم. بنابراین، اگر قصد خرید یک پرینتر خانگی یا اداری جدید و همه کاره را دارید، این مقاله می تواند به انتخاب بهتر شما کمک کند.

 

مشاوران آنلاین زودکمک

 

نگاهی به بهترین پرینترهای خانگی و اداری 2021

برندهای مختلف زیادی، پرینترهای خانگی و اداری و حتی پرینترهای چند منظوره، تولید می کنند. به صورتی که با این پرینترها، می توانید هم تصایر و هم اسناد خود را، با کیفیت بسیار خوبی چاپ کنید و حتی برای اسکن کردن نیز، از آن استفاده کنید. بهترین چاپگرها برای استفاده در خانه و دفتر کار، مقرون به صرفه هستند و با ابعاد کوچک خود، به راحتی در کنار کامپیوتر شما جای می گیرند. برای همین،  ما، تلاش کرده ایم تا چند مدل را به عنوان بهترین و جدیدترین پرینترهای خانگی سال 2021، به شما معرفی کنیم. پرینترهای HP Envy Pro 6420، Lexmark MB3442adw، HP Envy 5055،  Epson WorkForce WF-7210DTW و Kyocera Ecosys P5026cdw، به عنوان بهترین پرینترهای خانگی و اداری 2021، در ادامه به شما معرفی می شوند.

 

بهترین پرینترهای خانگی و اداری 2021

بهترین پرینترهای خانگی و اداری 2021، پرینترهایی جمع و جور و همه کاره و باکیفیت هستند که با کیفیت و کارایی خود، نظر شما را جلب می کنند.

 

پرینتر HP Envy Pro 6420، پک ایده آل جوهر افشان برای کاربران خانگی

پرینتر HP Envy Pro 6420 ، یکی از بهترین چاپگرها برای استفاده در خانه و دفتر کار است که جمع و جور، ارزان قیمت است و ویژگی های زیادی دارد. این چاپگر، می‌تواند از طریق گوشی موبایل شما، کارهای چاپ، اسکن، کپی و حتی فکس را انجام دهد. سرعت چاپ این پرینتر کند است، اما می‌تواند یک کتاب ۳۵ صفحه‌ای را با اسکنر دستگاه، به‌صورت دو صفحه‌ای، چاپ و فتوکپی کند. شما در هنگام استفاده از پرینتر HP Envy Pro 6420 ، می توانید از بلوتوث و وای فای استفاده کنید و در استفاده از عملکردهای مختلف آن، سرعت بالایی را تجربه کنید. همچنین، می توانید عملیات چاپ را از طریق برنامه مخصوص اندروید و iOS گوشی خود، کنترل کنید.

 

 

راحت بودن کار با پرینتر HP Envy Pro 6420 و کیفیت عالی چاپ آن، شما را شگفت زده می کند. بعضی از نکات منفی مانند نداشتن نمایشگر، ظرفیت محدود کاغذ و سرعت پایین در چاپ، شاید باعث ‌شود دید بدی نسبت به این پرینتر پیدا کنید، اما با توجه به هزینه پایین و کارایی آن، می‌توانید این معایب را نادیده بگیرید و به عنوان یک گزینه عالی در لیست بهترین پرینترهای خانگی و اداری 2021، به آن نگاه کنید.

مشخصات فنی پرینتر HP Envy Pro 6420

 • مدل:  چاپگر جوهر افشان همه کاره
 • سرعت پرینت:  10 صفحه در دقیقه (مونو)
 • ظرفیت کاغذ:  100 برگه
 • سایز کاغذ:  تا A4
 • وزن:  6.16 کیلوگرم

چرا آن را بخریم؟ طراحی صرفه جویی در فضا – اتصال بی سیم قوی

چرا آن را نخریم؟ سرعت پرینت، پایین – کارتریج سه رنگ اضافه و بیهوده

 

پرینتر HP Envy Pro 6420

 

پرینتر Lexmark MB3442adw، یک چاپگر اداری کوچک برای خانه

پرینتر Lexmark MB3442adw،یکی از بهترین پرینترهای خانگی و اداری 2021 است که  ابعادی کوچک اما ویژگی‌ها و مشخصات عالی دارد. این پرینتر، یک چاپگر اداری کامل و یک دستگاه چهارکاره است که می‌تواند عملیات چاپ، اسکن، فتوکپی و فکس را انجام دهد. سرعت چاپ پرینتر Lexmark MB3442adw ، ۴۲ صفحه در یک دقیقه است و می‌تواند جزو سریع ترین چاپگرهای لیزری بازار باشد. همچنین، ظرفیت کاغذ ۳۵۰ تایی آن، می‌تواند ارتقا پیدا کند. این پرینتر می تواند چاپ و اسکن دو طرفه را انجام دهد و صفحه لمسی و پورت‌های USB که در جلوی دستگاه قرار دارد، باعث می شوند عملکرد راحتی داشته باشید. این پرینتر می‌تواند اسناد بزرگی مانند نسخه‌های خطی را به‌سرعت  و با کیفیت بسیار بالا چاپ کند.

یکی از ویژگی های پرینتر Lexmark MB3442adw، که باعث شده در لیست بهترین پرینترهای خانگی و اداری 2021 قرار بگیرد، این است که به جز کارتریج، هیچ کدام از منابع پرینتر، نیازی به تعویض ندارند. بنابراین، نیازی نیست نگران هزینه ماهانه یا سالانه آنها باشید و می توانید به صورت مادام‌العمر، از آنها استفاده کنید. بنابراین، تنها باید از پس هزینه کارتریج بر بیایید. این ویژگی در پرینترهای دیگر وجود ندارد و ممکن است قطعات آنها، هر چند وقت یک بار، نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا کنند.

مشخصات فنی پرینتر Lexmark MB3442adw

 • مدل:  چاپگر لیزری همه کاره
 • سرعت پرینت:  42 صفحه در دقیقه (مونو)
 • ظرفیت کاغذ:  350 برگه
 • سایز کاغذ:  تا A4
 • وزن:  12.8 کیلوگرم

چرا آن را بخریم؟ صفحه لمسی مناسب – سرعت پرینت مناسب

چرا آن را نخریم؟ وضوح پرینت، خیلی بالا نیست – دیر روشن شدن

 

پرینتر Lexmark MB3442adw

 

پرینتر HP Envy 5055، چاپ عکس خانگی با هزینه کم

با پرینتر HP Envy 5055، می‌توانید اسکن و کپی بگیرید، اما ویژگی اصلی آن چاپ تصاویر است. همین ویژگی هم باعث شده این پرینتر، در بین بهترین پرینترهای خانگی و اداری 2021 قرار بگیرد. پرینتر HP Envy 5055،، پورت اینترنت ندارد و حتی پورت USB هم برای چاپ از روی فلش درایو، روی آن نصب نشده است. سرعت چاپ این پرینتر هم کند است! اما برای یک پرینتر جوهر افشان ارزان ‌قیمت، همین امکانات هم می‌توانند خوب باشند. کارتریج های پرینتر HP Envy 5055، نسبت به جوهر، کمی روشن تر هستند، اما اگر آن‌ها را با قطعاتی که ظرفیت بالاتری دارند جایگزین کنید، برگه های پرینت شما، کیفیت بالاتری خواهند داشت.

 

 

مشخصات فنی پرینتر HP Envy 5055

 • مدل:  چاپگر جوهر افشان رنگی 3 در 1
 • سرعت پرینت:  10 صفحه در دقیقه (مونو)
 • ظرفیت کاغذ: 100 برگه
 • سایز کاغذ:  تا A4
 • وزن:  5.4 کیلوگرم

چرا آن را بخریم؟ قیمت مناسب – استفاده آسان

چرا آن را نخریم؟ هزینه جوهر بالا – ارتباط ضعیف

 

پرینتر HP Envy 5055

 

پرینتر Epson WorkForce WF-7210DTW، چاپگر A3 با توانایی و ظرفیت بالا

پرینترهای خانگی که بتوانند توانایی چاپ در کاغذ A3 را داشته باشند، زیاد نیستند. برای همین، پرینتر Epson WorkForce WF-7210DTW، می‌تواند علاقه مندان بسیاری، در بازار داشته باشد. این پرینتر، جزو بهترین چاپگرها برای استفاده در خانه و دفتر کار است که می تواند به‌صورت خودکار، در دو طرف یک صفحه A3 هم، کار چاپ را انجام دهد. این ویژگی، فوق العاده و کمیاب است و کارتان را بسیار راحت می کند. Epson WorkForce WF-7210DTW ، جزو پرینترهایی است که ویژگی‌ های زیاد و کیفیت چاپ بالایی دارند. متن های تک رنگ، عکس‌های براق و موارد دیگر، با کیفیت بسیار عالی توسط این دستگاه، به شما تحویل داده می شوند. ویژگی‌های اتصال وای فای و NFC این پرینتر، فوق العاده است و دو سینی کاغذ آن نیز، ظرفیت ۵۰۰ برگ کاغذ را دارد.

 

 

مشخصات فنی پرینتر Epson WorkForce WF-7210DTW

 • مدل:  چاپگر جوهر افشان رنگی
 • سرعت پرینت:  18 صفحه در دقیقه (مونو)
 • ظرفیت کاغذ:  500 برگه
 • سایز کاغذ:  تا  A3
 • وزن:  15.5 کیلوگرم

چرا آن را بخریم؟ چاپ دوبلکس A3  – سینی های کاغذ با عمق مناسب

چرا آن را نخریم؟ جوهر گران قیمت – بدون درگاه USB جلو

 

پرینتر Epson WorkForce WF-7210DTW

 

پرینتر Kyocera Ecosys P5026cdw، چاپ سریع لیزری برای دفتر کار

پرینتر Kyocera Ecosys P5026cdw، یک چاپگر لیزری قوی است که با توجه به ظرفیت بالای کاغذ و تونر، می توانید آن را در فضای کوچکی جای دهید. شما می‌توانید سرعت چاپ را بالا ببرید و با هزینه پایین ‌تر نسبت به پرینترهای جوهرافشان، از آن استفاده کنید. صفحه نمایش این پرینتر، نسبتا خوب است و استفاده از آن را راحت تر می‌کند. شما می‌توانید از این چاپگر، برای چاپ اسناد تکی و رنگی استفاده کنید و همچنان از کیفیت بالای آن لذت برید. این پرینتر، علاوه بر این ویژگی ها، ویژگی های جزئی دیگری هم دارد که آن را در لیست بهترین پرینترهای خانگی و اداری 2021 قرار داده است.

مشخصات فنی Kyocera Ecosys P5026cdw

 • مدل:  چاپگر لیزری رنگی
 • سرعت پرینت:  26 صفحه در دقیقه (مونو)
 • ظرفیت کاغذ:  250 برگه
 • سایز کاغذ:  تا  A4
 • وزن:  21 کیلوگرم

چرا آن را بخریم؟ چاپ سریع دوطرفه – بی صدا بودن چاپ

چرا آن را نخریم؟ گران قیمت است – رابط اولیه

 

پرینتر Kyocera Ecosys P5026cdw

 

نظر خود را بنویسید