برای بسیاری از ما، معیاری که باعث می شود یک فیلترشکن، جزو بهترین وی پی ان های اندروید 2021 باشد، سرعت بالا و قطعی کم آن است. به ویژه اینکه به دلیل تحریم بودن ایران، ما برای دانلود و نصب بسیاری از برنامه ها از VPN استفاده می کنیم. بنابراین، هرچقدر وی پی ان ها به روز تر باشند، بیشتر به کار ما می آیند. انتخاب بین بهترین فیلترشکن های اندروید سال 2021، با توجه به تنوع، سرعت و ویژگی های مختلف هر کدام، کار دشواری است. اما قطعا در لیست بهترین وی پی ان های اندروید 2021، شما می توانید فیلترشکن دلخواه و مناسب خود را پیدا کنید.

" زودکمک هیچگونه مسئولیتی در برابر برنامه های معرفی شده ندارد و این مقاله صرفا به دلیل تحریم های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران، برای دانلود و نصب بسیاری از برنامه ها تهیه و جمع آوری شده است. "

 

مشاوران آنلاین زودکمک

 

نگاهی به بهترین وی پی ان های اندروید 2021

فیلترشکن ها یا شبکه های خصوصی مجازی، از بهترین ابزار های امنیتی هستند که برای وبگردی می توان از آنها استفاده کرد. شرکت های تولید کننده این نرم افزار ها هم هر بار با افزودن ویژگی های جدید و کارایی بیشتر به آنها، در تلاشند تا توجه طیف بیشتری از مخاطبان را به خود جلب کنند؛ به ویژه در کشور هایی مانند ایران که سرانه استفاده از فیلترشکن یا وی پی ان بسیار بالا است. فیلترشکن های خوب بسیاری وجود دارند که ما از بین آنها، ExpressVPN، Betternet، VPN Freedome، Mozilla VPN و NordVPN را به عنوان بهترین بهترین وی پی ان های اندروید 2021 به شما معرفی می کنیم.

 

بهترین وی پی ان های اندروید 2021

انتخاب بین بهترین فیلترشکن های اندروید سال 2021، با توجه به تنوع، سرعت و ویژگی های مختلف هر کدام، کار دشواری است.

وی پی ان ExpressVPN

ExpressVPN یکی از معتبرترین نرم افزار ها در صنعت شبکه خصوصی مجازی است. این وی پی ان سریع و بسیار ایمن، دارای یک شبکه SSL ایمن با رمزگذاری 256 بیتی است که از طریق آن، پهنای باند و سرعت نامحدود را ارئه می دهد. ExpressVPN دارای سرورهایی در 94 کشور مانند هنگ کنگ ، تایوان ، ژاپن و دیگر کشورها است. بنابراین همیشه مکانی در نزدیکی شما وجود دارد تا تجربه سرعت بالا را به شما ارائه دهد. به دلیل همین ویژگی ها است که ExpressVPN ، در لیست یکی از بهترین وی پی ان های اندروید 2021 قرار گرفته است.

 

وی پی ان ExpressVPN

 

وی پی ان Betternet

Betternet یکی از مناسب ترین و بهترین برنامه های VPN است که سیاست عدم ورود به سیستم را دارد و استفاده از آن بسیار ساده است و نیازی به ثبت نام ندارد. استفاده از این وی پی ان، تنها یک رابط کاربری ساده و لمسی لازم دارد که خود شما هستید! همین امکانات ساده و البته پر سرعت بودن، باعث شده از آن در لیست بهترین فیلترشکن های اندروید سال 2021 نام برده شود.

 

وی پی ان Betternet

 

وی پی ان VPN Freedome

VPN Freedome ، توسط شرکت F-Secure ایجاد شده است و از بهترین وی پی ان های اندروید 2021 به شمار می رود. این برنامه همه ویژگی هایی که شما از یک VPN می خواهید، از جمله عدم ورود به سیستم ، پهنای باند نامحدود و ویژگی های دیگر را در خود دارد. با استفاده از این وی پی ان، بررسی حساب بانکی شما در هنگام استفاده از  WiFi  عمومی غیر ممکن می شود. همچنین VPN Freedome ، از پخش فیلم های Netflix هم رفع محدودیت می کند.

 

وی پی ان VPN Freedome

 

وی پی ان Mozilla VPN

Mozilla VPN توسط همان توسعه دهندگان مرورگر Firefox تولید شده است. این فیلترشکن، در ابتدا مشکلات بزرگی داشت اما بعد از رفع آنها، حالا به نظر می رسد که VPN بسیار خوبی است. این برنامه شامل رمزگذاری WireGuard ، سیاست سختگیرانه عدم ورود به سیستم و بدون ردیابی، یک دکمه فعال سازی با یک ضربه سریع و موارد دیگر است.

 

وی پی ان Mozilla VPN

 

وی پی ان NordVPN

NordVPN یکی دیگر از وی پی ان های خوب در لیست بهترین وی پی ان های اندروید 2021، است که بیشتر از 5000 سرور در بیش از 60 کشور جهان دارد. همچنین سرعت آن بسیار مناسب است. این برنامه دارای ویژگی هایی مثل دکمه اتصال سریع برای دسترسی آسان، سیاست سختگیرانه عدم ورود به سیستم، پهنای باند نامحدود و محدودیت های جغرافیایی است. همچنین می توانید این برنامه را در مرورگرهای Firefox و Chrome همراه با برنامه های اصلی در لپ تاپ استفاده کنید. علاوه بر این ها، می توانید به مدت یک هفته، سرویس رایگان این وی پی ان را امتحان کنید.

 

وی پی ان NordVPN

 

خدمات زودکمک

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران