نمایندگی پاناسونیک ، خدمات پس از فروش محصولات پاناسونیک را به دارندگان این برند ارائه می دهد. شرکتی که امروز با نام پاناسونیک می شناسیم، به صورت رسمی در ۱۷ مارس ۱۹۱۸ و تحت نام Matsushita Electric Housewares Manufacturing Works تأسیس شد.

نام تجاری پاناسونیک در سال 1955 ایجاد شد و برای اولین بار به عنوان یک مارک برای بلندگوهای صوتی استفاده شد. این نام ترکیبی از کلمات "Pan" و "Sonic" است و به معنای رساندن صدایی است که شرکت ما به جهان می آورد. پاناسونیک از سال 2008 ،  به عنوان نام تجاری شرکت ، نمایندگی پاناسونیک و محصولات و خدمات آن استفاده می شود.

نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران وجود ندارد. اما می توانید به مراکز معتبر برای خرید محصولات پاناسونیک و خدمات پس از فروش پاناسونیک اعتماد کنید. زود کمک بزرگترین سامانه ی تعمیرات در ایران با مجوز رسمی و با امکان ثبت رایگان درخواست تعمیرات و خدمات در محل و به ارائه ی خدمات تخصصی در خصوص محصولات برند پاناسونیک می پردازد.

ثبت درخواست تعمیر محصولات پاناسونیک

برای تعمیر محصولات پاناسونیک به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر یا تعویض قطعه را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، محصولات پاناسونیک خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات نمایندگی پاناسونیک، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

برند پاناسونیک ساخت کدام کشور است؟

شرکت پاناسونیک ابتدا به شرکت برق صنعتی ماتسوشیتا معروف بود یک شرکت چند ملیتی الکترونیک ژاپنی در شهر کادوما، اوساکا در کشور ژاپن است.


تاریخچه نمایندگی پاناسونیک

پاناسونیک با تمایل به تولید چیزهای با ارزش کار خود را شروع کرد. از آنجا که کار سخت و فداکاری تولید محصولات نوآورانه را به دنبال دارد ، این شرکت نوپا اولین قدم های خود را برای تبدیل شدن به غول لوازم الکترونیکی امروزی بر می دارد. شرکت پاناسونیک توسط کونوسوکه ماتسوشیتا تأسیس شد. ماتسوشیتا با تأسیس این شرکت توانست نام خانواده ی خود را در جهان پرآوازه کند. او در برخی رسانه ها لقب «خدای مدیریت» را به خود اختصاص داده است.

شرکت ماتسوشیتا در ابتدای فعالیت با تولید محصولاتی باکیفیت تر و ارزان تر توانست جایگاه خود را در میان تولیدکنندگان تجهیزات الکتریکی پیدا کند. پس از مدتی رقبا نیز به فکر کاهش قیمت افتادند و کونوسوکه را در شرایط دشواری قرار دادند. البته او با ارتباط مناسبی که با فروشندگان برقرار کرد، توانست از اولین چالش های ایجادشده در مدیریت شرکت سربلند بیرون بیاید. در طول سال های متمادی فعالیت در صنایع الکترونیک و مخابرات، امروزه در ردیف شرکت های بزرگ ژاپنی مانند سونی، هیتاچی، شارپ و توشیبا قرار دارد، که به عنوان غول های صنایع الکترونیکی جهان شناخته می شوند.


شعار شرکت پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک تا  ده سال با شعار جهانی «ایده های پاناسونیک برای زندگی» فعالیت کرد و سپس تصمیم گرفت شعار خود را عوض کند. آنها برای نشان دادن بهترِ چشم انداز سازمان شعار «زندگی بهتر، دنیای بهتر» را به کار گرفتند.

 

 

شعارهای دیگر نمایندگی پاناسونیک تا امروز

  • زمان فقط کمی از ما جلوتر است
  • از خودتان بیشتر انتظار داشته باشید
  • چه خبر پاناسونیک
  • پاناسونیک، چیزی که من میخواهم
  • پاناسونیک جدید چیست
  • بیایید بهتر زندگی کنیم

محصولات پاناسونیک

شرکت پاناسونیک در طول تاریخ صدساله ی خود، برندهای زیادی را پوشش داده و در نهایت تمامی محصولات را تحت برند پاناسونیک متحد کرده است. محصولات پاناسونیک مانند هم وطنان رقیبش یعنی سونی، هیتاچی و دیگر برندهای الکترونیکی، بسیار گسترده است. آن ها از تجهیزات کوچک الکترونیکی مانند نیمه هادی ها تا لوازم منزل و تجهیزات سرگرمی هواپیمایی تولید می کنند. اکنون پاناسونیک در تولید تلویزیون ، دوربین و کم کوردر ، لوازم سرگرمی مانند هدفون ، لوازم خانگی ، لوازم آرایشی برقی ، تلفن و.. فعالیت دارد. نمایندگی پاناسونیک در سراسر جهان به ارائه ی خدمات فروش و پس از فروش پاناسونیک می پردازد.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران