به روز رسانی تلویزیون جی پلاس و همه تلویزیون های هوشمند، در راستای بهبود عملکرد دستگاه انجام می شود. چون این فرایند، انواع مشکلات نرم افزاری مربوط به سیستم عامل تلویزیون های هوشمند را برطرف می کند. آپدیت تلویزیون G plus، علاوه بر افزایش ویژگی های نرم افزاری، باعث ارتقا روند کاری سیستم عامل تلویزیون نیز می شود. به همین دلیل، این مدل تلویزیون و دیگر تلویزیون های هوشمند نسل جدید، نیازمند به روز رسانی هستند. به روز رسانی تلویزیون جی پلاس، تنها به روش آنلاین انجام می شود که ما در این مطلب، آن را به شما معرفی می کنیم.

 

مشاوره آنلاین زودکمک

 

روش های به روز رسانی تلویزیون جی پلاس

آپدیت تلویزیون G plus، لازم نیست به طور مداوم انجام شود، اما اگر استفاده از همه امکانات تلویزیون، برای شما اهمیت دارد، باید هر ماه، بررسی کنید که دستگاه شما نیاز به آپدیت دارد یا نه. برای اینکه دستگاهی عاری از هر مشکل و ایرادی داشته باشید و سیستم عامل تلویزیون و محیط کاربری آن، بهترین کارکرد را برای شما داشته باشند، باید به روز بودن تلویزیون خود را بررسی کنید. به روز رسانی آنلاین تلویزیون، به صورت خودکار انجام می شود که در این مطلب، به آن پرداخته ایم.

 

 

به روز رسانی تلویزیون جی پلاس

به روز رسانی تلویزیون جی پلاس و همه تلویزیون های هوشمند، در راستای بهبود عملکرد دستگاه انجام می شود.

آپدیت تلویزیون G plus به صورت خودکار

به روز رسانی تلویزیون جی پلاس، کمتر از 8 دقیقه طول می کشد و تنها با استفاده از ریموت کنترل تلویزیون و منوی تلویزیون انجام می شود. بنابراین، شما با فرایند پیچیده ای روبه رو نیستید. برای به روز رسانی باید طبق مراحل زیر عمل کنید:

 

 

  1. کابل اینترنت را به یکی از درگاه های شبکه در پشت تلویزیون خود وصل کنید و سر دیگر آن را نیز به یکی از پورت های پشت مودم متصل کنید.
  2. تلویزیون را روشن کنید و به شبکه اینترنت خود متصل شوید.
  3. دکمه MENU را از روی ریموت کنترل فشار دهید و گزینه تنظیمات را انتخاب کنید.
  4. گزینه به روز رسانی از طریق شبکه را انتخاب کنید. در صورتی که آپدیت جدید تلویزیون ال‌ جی در دسترس باشد، تلویزیون آن را نشان می دهد و شما باید روی آن، کلیک کنید.
  5. پس از دانلود نسخه به‌ روز رسانی شده سیستم‌ عامل، آن را نصب کنید. بعد از تمام شدن به روز رسانی تلویزیون جی پلاس، دستگاه شما به طور خودکار خاموش و روشن می شود.

 

به روز رسانی تلویزیون جی پلاس

 

نظر خود را بنویسید