بهترین پرینترهای چند کاره 2021، این روزها، برای بسیاری از کاربرانی که در خانه کار می کنند و درس می خوانند یک ضرورت است. داشتن چاپگری که بتواند تمام نیازهای چاپ، اسکن و ارسال اسناد شما را برآورده کند، بسیار عالی و مقرون به صرفه است. چون بهترین چاپگرهای همه کاره در سال 2021، می‌توانند تا حدودی همه ی کارها از کپی، اسکن و فکس اسناد گرفته تا چاپ اوراق، گزارش‌ها و حتی عکس‌ها، را انجام دهند. چه به یک دستگاه جمع و جور و مقرون به صرفه برای مصارف خانگی نیاز داشته باشید یا به یک چاپگر قوی ‌تر که ظرفیت بیشتری داشته باشد، بهترین پرینترهای چند کاره 2021، می توانند همه نیازهای شما را برطرف کنند.

 

مشاوره آنلاین زودکمک

 

نگاهی به بهترین پرینترهای چند کاره 2021

بین بهترین پرینترهای چند کاره، تعداد زیادی پرینتر وجود دارد که افراد می توانند با توجه به کاربرد و سلیقه خود، از بین آنها انتخاب کنند. ما نیز تعدادی از بهترین چاپگرهای همه کاره در سال 2021 را بر اساس عواملی مانند سرعت، کیفیت چاپ، قیمت، اندازه و سادگی بررسی کردیم که در ادامه مقاله، به شما معرفی می شوند. پرینترهای Canon i-SENSYS MF742Cdw، Epson WorkForce Pro WF-4630، Brother MFC-J5330DW،  HP LaserJet Pro MFP M227fdw و HP Envy 5055 از جمله بهترین پرینترهای چند کاره 2021 هستند که در این مطلب، به بررسی آنها پرداخته ایم.

 

بهترین پرینترهای چند کاره 2021

بهترین پرینترهای چند کاره 2021، این روزها، برای بسیاری از کاربرانی که در خانه کار می کنند و درس می خوانند یک ضرورت است.

پرینتر Canon i-SENSYS MF742Cdw، طراحی هوشمند

طراحی خوب Canon i-SENSYS MF742Cdw که در صدر لیست بهترین پرینترهای چند کاره 2021 جای دارد، باعث می شود در محل کار یا دفتر، نامرتب به نظر نرسد. همچنین، این پرینتر، با تمام ویژگی هایی که برای هر یک از موقعیت ها به آن نیاز دارید ارائه می شود. چاپ دورو، یک سینی کاغذ پنجاه ورقی و یک درگاه USB جلو برای چاپ از روی درایو، در این پرینتر وجود دارند. سرعت و کیفیت چاپ پرینتر Canon i-SENSYS MF742Cdw ، برای هر کسب و کار کوچک و متوسط، به اندازه کافی خوب و کاربردی است. می توانید 250 برگ کاغذ A4 را در سینی اصلی قرار دهید و در صورت نیاز، سینی های کاغذ بیشتری اضافه کنید. همچنین استفاده از رابط صفحه نمایش لمسی این دستگاه، بسیار آسان است.

 

 

مشخصات فنی پرینتر Canon i-SENSYS MF742Cdw

 • دسته بندی:  چاپگر لیزری رنگی همه کاره
 • سرعت پرینت:  27ppm (mono)
 • ابعاد کاغذها:  تا A4
 • ظرفیت کاغذ:  250+50 برگ
 • وزن:  26.7 کیلوگرم

چرا آن را بخریم؟ صفحه نمایش لمسی عالی - طراحی قابل گسترش و اضافه کردن قطعات مورد نیاز

چرا آن را نخریم؟ سریع ترین لیزر را ندارد - اسکنر آن دو رو نیست

 

پرینتر Canon i-SENSYS MF742Cdw، طراحی هوشمند

 

Epson WorkForce Pro WF-4630، سریع و تجاری

Epson WorkForce Pro WF-4630، دستگاهی همه کاره است که شاید از نظر زیبایی نظر شما را جلب نکند، اما مجموعه ویژگی‌ های چشمگیر و جذابی دارد که آن را در فهرست بهترین پرینترهای چند کاره 2021 قرار داده است. پرینتر Epson WorkForce Pro WF-4630 می تواند 150 برگ کاغذ را با 35 برگ دیگر در سینی کاغذ نگه دارد و می تواند آنها را با سرعت بیشتری نسبت به بسیاری از چاپگرهای لیزری به داخل دستگاه هدایت کند. به عنوان یک پرینتر جوهر افشان، عملکرد رنگ و عکس Epson WorkForce Pro WF-4630، قوی و مقرون به صرفه است. مخصوصا اگر آن را به کارتریج های با ظرفیت بالا، ارتقا دهید. هر ویژگی که به آن فکر کنید، از فکس گرفته تا چاپ ابری، توسط پرینتر همه کاره کارآمد، پوشش داده می ‌شود.

 

 

مشخصات فنی پرینتر Epson WorkForce Pro WF-4630

 • دسته بندی:  چاپگر جوهر افشان 4 در 1
 • سرعت پرینت:  20ppm
 • ابعاد کاغذها:  تا A4
 • ظرفیت کاغذ:  150 برگ
 • وزن:  8 کیلوگرم

چرا آن را بخریم؟ چاپ سریع - قابلیت اضافه کردن 35 کاغذ اضافه به سینی

چرا آن را نخریم؟ کیفیت چاپ متوسط - پر سر و صدا در حین کار

 

Epson WorkForce Pro WF-4630، سریع و تجاری

 

پرینتر Brother MFC-J5330DW، پرینتر همه کاره با قابلیت A3

پرینتر Brother MFC-J5330DW، یک پرینتر همه کاره با لیستی طولانی از ویژگی ها و مشخصات است. سینی کاغذ Brother MFC-J5330DW می تواند 250 برگ را در خود جای دهد و تغذیه خودکار یا همان ADF، ظرفیت 50 برگ دیگر را نیز دارد. حداکثر سرعت چاپ این پرینتر، می تواند با چاپگرهای لیزری رقابت کند و در صورت خرید پرینترهای جوهر افشان با ظرفیت بالا، هزینه هر صفحه فقط کمی بیشتر از پرینترهای لیزری می شود. چاپگرهای رنگی، پرینت های جسورانه و روشن دارند، اما ترفند چاپگرهای جوهر افشان، چاپ بر روی کاغذ A3  است. همین ویژگی ها باعث شده است این پرینتر، در لیست بهترین پرینترهای همه کاره 2021 قرار بگیرد.

 

 

مشخصات فنی پرینتر Brother MFC-J5330DW

 • دسته بندی:  چاپگر جوهر افشان 4 در 1
 • سرعت پرینت:  22ppm
 • ابعاد کاغذها:  تا A3
 • ظرفیت کاغذ:  300 برگ
 • وزن:  16.9 کیلوگرم

چرا آن را بخریم؟  چاپ رنگی با کیفیت و درخشان - چاپ فشرده A3

چرا آن را نخریم؟ پرهزینه تر از چاپگر لیزری - فقط دارای اسکنر سایز A4 است

 

پرینتر Brother MFC-J5330DW، پرینتر همه کاره با قابلیت A3

 

پرینتر HP LaserJet Pro MFP M227fdw ، چاپ لیزری درجه یک

پرینتر HP LaserJet Pro MFP M227fdw، یکی دیگر از بهترین پرینترهای چند کاره 2021 است که به دلیل کیفیت چاپ واضح، تغذیه کننده خودکار اسناد با ظرفیت 35 برگ و مهارت های فتوکپی خودکار، برای مشاغل کوچک بسیار مفید است. پرینتر HP LaserJet Pro MFP M227fdw ، یک دستگاه مونو است. هرچند سریع ترین پرینتر لیزری نیست، اما از پرینترهای جوهر افشان سریع تر است. همچنین، این پرینتر، ترکیب جذاب از ویژگی ها و عملکردها را به کاربر ارائه می کند.

 

 

مشخصات فنی پرینتر HP LaserJet Pro MFP M227fdw

 • دسته بندی:  چاپ لیزری درجه یک و فتوکپی
 • سرعت پرینت:  28ppm
 • ابعاد کاغذها:  تا A4
 • ظرفیت کاغذ:  300 برگ
 • وزن:  16.9 کیلوگرم

چرا آن را بخریم؟ کیفیت چاپ واضح - سرعت پرینت بالا

چرا آن را نخریم؟ دستگاه و کارتریج تونر گران قیمت - اندازه دستگاه بزرگ است

 

پرینتر HP LaserJet Pro MFP M227fdw ، چاپ لیزری درجه یک

 

پرینتر HP Envy 5055، یک پرینتر مقرون به صرفه برای عکس

پرینتر HP Envy 5055، یکی دیگر از بهترین پرینترهای چند کاره 2021 است که ابعاد جمع و جوری دارد. این پرینتر مقرون به صرفه، می تواند عملیات چاپ، اسکن و فتوکپی را انجام دهد، اما نقطه قوت آن، چاپ عکس روی کاغذ است. پرینتر HP Envy 5055، با ویژگی‌ ها و قیمتی که دارد، نسبتاً سبک است. روی این پرینتر، هیچ درگاه اینترنت یا پورت USB وجود ندارد و بسیار کند چاپ می کند. اما عکس‌ های تمام رنگی این پرینتر، کیفیت خوبی دارند. کارتریج های استارت عرضه شده برای پرینتر HP Envy 5055، نسبتاً سبک هستند، اما اگر آنها را با پرینترهای با ظرفیت بالا جایگزین کنید، هزینه های جاری نیز بالا می رود.

مشخصات فنی پرینتر HP Envy 5055

 • دسته بندی:  چاپگر جوهر افشان رنگی 3 در 1
 • سرعت پرینت:  10ppm
 • ابعاد کاغذها:  تا A4
 • ظرفیت کاغذ:  100 برگ
 • وزن:  5.4 کیلوگرم

چرا آن را بخریم؟ مقرون به صرفه -  استفاده ساده

چرا آن را نخریم؟ هزینه جوهر بالا - اتصال ضعیف

 

پرینتر HP Envy 5055، یک پرینتر مقرون به صرفه برای عکس

 

نظر خود را بنویسید