تعویض باتری هواوی G8، یکی از اقداماتی است که وقتی گوشی هواوی شما شارژ نمی شود، باید به فکر آن بیفتید. اگر شارژ گوشی G8 شما، در مقایسه با زمانی که نو بود، به سرعت تمام می شود و مدام مجبور هستید آن را شارژ کنید، ممکن است تعویض باتری  Huawei G8، مشکل شما را حل کند. اگر گوشی خود را مدت زمان زیادی به شارژر وصل می کنید و موبایل شما شارژ نمی شود، ابتدا باید همه مشکلات گوشی را ریشه یابی کنید و سپس برای تعویض باتری هواوی G8  خود اقدام کنید.

ثبت درخواست تعویض باتری هواوی G8

برای تعویض باتری هواوی G8 به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعویض باتری هواوی G8 را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل موبایل هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، باتری هواوی G8 خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات موبایل، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

ثبت درخواست تعویض باتری هواوی G8

زمان مناسب تعویض باتری هواوی G8

با گذشت زمان، ماندگاری باتری بهترین گوشی ‌های هوشمند هم شروع به کاهش می‌کند و برند هواوی هم از این مورد استثنا نیست. یکی از مهم ترین نشانه های فرا رسیدن زمان تعویض باتری هواوی G8، این است که گوشی شما به اندازه کافی شارژ نگه نمی دارد. به صورتی که باید خود و گوشی تان را به دو شاخه پریز زنجیر کنید تا موبایل شما همیشه شارژ داشته باشد. این شرایط نشان دهنده فرسودگی باتری یا آسیب آن است که در این صورت، باید برای تعویض باتری گوشی خود اقدام کنید. همچنین، افزایش برق و تماس مایعات نیز می تواند به باتری گوشی شما آسیب برساند. علائم رایج برای تعویض باتری هواوی G8، قدیمی شدن گوشی Huawei G8 ، شارژ نشدن کامل گوشی هواوی G8 در چرخه های شارژ، داغ شدن باتری Huawei G8 از مهم ترین دلایل تعویض باتری هواوی G8 هستند که در این مطلب به آنها اشاره می کنیم.

 

تعویض باتری هواوی G8

تعویض باتری هواوی G8، یکی از اقداماتی است که وقتی گوشی هواوی شما شارژ نمی شود، باید به فکر آن بیفتید.

علائم رایج خراب شدن باتری هواوی G8

تعداد دفعات شارژ گوشی

 ساده ترین راه برای فهمیدن اینکه باتری گوشی هواوی G8 شما باید تعویض شود، توجه تعداد دفعات شارژ آن است. با بهبود عمر باتری گوشی ‌های هوشمند، بیشتر مردم می‌توانند از تلفن همراه خود، برای فعالیت‌ های عادی استفاده کنند و در پایان روز هم مقداری شارژ برای گوشی آنها باقی بماند. اگرچه این مقدار، به عادت های استفاده شخصی کاربر هم بستگی دارد، اما هنگامی که مجبور می شوید گوشی خود را وسط روز شارژ کنید یا گوشی شما بیش از یک بار در روز نیاز به شارژ پیدا می کند، نشان دهنده این است که زمان تعویض باتری هواوی G8 شما فرا رسیده است.

 

تعداد دفعات شارژ گوشی

 

کم شارژ بودن همیشگی گوشی

 اگر کارهایی مانند فیلم دیدن یا بازی کردن با گوشی را انجام نمی دهید اما شارژ تلفن شما باز هم به سختی از مرز 10 ساعت عبور می کند، باید به تعویض باتری هواوی G8 خود فکر کنید.

 

 

خاموش شدن ناگهانی گوشی

 یک نشانه رایج برای تعویض باتری  Huawei G8 است. اگر گوشی شما با 30 درصد یا حتی 50 درصد شارژ، خاموش شود، احتمالاً باتری شما خراب شده است و باید به فکر جایگزین کردن آن باشید.

 

خاموش شدن ناگهانی گوشی

 

ریستارت شدن گوشی

 اگر گوشی هواوی شما پس از رسیدن به آستانه شارژ مشخص، راه‌ اندازی مجدد می ‌شود، باید تعویض باتری  Huawei G8 را در نظر داشته باشید. چون این اتفاق معمولاً به دلیل قدیمی بودن باتری لیتیوم یونی است. البته این مشکل ممکن است منشا نرم افزاری هم داشته باشد. بنابراین، ساده ترین راه برای تشخیص منشا آن، این است که متوجه شوید مشکل در چه زمانی رخ می دهد. اگر گوشی G8 شما پس از به‌ روز رسانی برنامه ها یا هنگام بستن برنامه‌ ها بوت می‌شود، به احتمال زیاد مشکل نرم‌ افزاری دارد که باید آن را رفع کنید.

قدیمی شدن گوشی Huawei G8

با یک محاسبه کوچک، می توانید بفهمید از اولین باری که گوشی را خریده اید، چند بار آن را شارژ کرده اید. از آنجایی که شما احتمالاً گوشی خود را تقریباً یک بار در روز شارژ می کنید، هر سال حدود 350 چرخه شارژ خواهد داشت. باتری متوسط ​​گوشی ها طوری طراحی شده است که در برابر 300 تا 500 چرخه شارژ، دوام می آورد. بنابراین 18 تا 24 ماه پس از زمانی که گوشی را خریده اید، باتری آن احتمالا فرسوده می شود و باید برای تعویض باتری هواوی G8 خود اقدام کنید.

 

قدیمی شدن گوشی Huawei G8

 

شارژ نشدن کامل گوشی هواوی G8

علامت دیگر تعویض باتری هواوی G8، ناتوانی گوشی در رسیدن به شارژ کامل در یک بازه زمانی و چرخه شارژ است. بیشتر تلفن‌ های همراه به 2 تا 3 ساعت زمان نیاز دارند تا از باتری کاملاً خالی به شارژ کامل برسند. بنابراین باتری گوشی G8 خود را زمانی که کمتر از 5٪ شارژ دارد، امتحان کنید. سپس آن را به مدت زمانی که برند هواوی توصیه کرده است، به شارژر وصل کنید. پس از مدت زمان مورد نظر، گوشی را روشن کنید و ببینید چقدر شارژ شده است. اگر شارژ گوشی کمتر از 100 درصد باشد، باتری شما قادر به نگه داشتن شارژ کامل نیست و باید برای تعویض باتری  Huawei G8 خود اقدام کنید.

 

 

داغ شدن باتری Huawei G8

اگر سرعت اجرای برنامه ‌ها یا زمان واکنش به تاچ شما، پایین آمده است، ممکن است نشانه‌ای از مشکل در باتری باشد. همچنین گرم شدن گوشی هواوی G8 شما در اثر استفاده بیش از حد یا داغ شدن آن در هنگام شارژ کردن، نشانه هایی خطرناک از آسیب باتری است. بنابراین شما باید فورا به این مورد رسیدگی کنید و برای تعویض باتری هواوی G8 خود اقدام کنید.

 

داغ شدن باتری Huawei G8

 

غیر ضروری بودن تعویض باتری هواوی G8

اگر مشکل گوشی شما فقط مربوط به مشکلات باتری است، پیشنهاد می کنیم از برنامه AccuBattery  استفاده کنید. این برنامه ظرفیت اولیه باتری شما را با ظرفیت فعلی آن، به صورت تخمینی مقایسه می‌کند و به شما نشان می‌دهد که چقدر از عمر باتری گوشی شما از دست رفته است. تنها کافی است گوشی خود را پس از نصب برنامه شارژ کنید تا این اپلیکیشن بقیه کارها را انجام دهد. شاید نیازی نباشد تعویض باتری هواوی G8 را انجام دهید.

برنامه AccuBattery ، بسیاری از ویژگی‌ های دیگر مانند اندازه‌ گیری سرعت شارژ، میزان مصرف انرژی برنامه ‌ها، مدت زمانی که دستگاه شما در حالت آماده به کار دوام می‌آورد و موارد دیگری را به شما ارائه می‌دهد. اگر بر طبق این برنامه، نتایج ظرفیت باتری شما عالی نیست، ممکن است زمان تعویض باتری هواوی G8 شما فرا رسیده باشد.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران