خرید بهترین دستگاه کپی برای مغازه، دقیقا مانند خرید آن برای یک سازمان، شرکت، بانک یا مجموعه تجاری، اهمیت دارد. انتخاب بهترین دستگاه فتوکپی برای مغازه، به دلیل گرانی این دستگاه ها، باید با دقت فراوان انجام شود و انتخاب نادرست می تواند برای این کسب و کارها، مشکل ‌ساز باشد، زیرا درآمد محدودی دارند. امروزه تقریبا همه دستگاه های فتوکپی، قابلیت پرینت و اسکن دارند. بنابراین، برای خرید بهترین دستگاه کپی برای مغازه، کار شما مشخص می کند که به یک دستگاه فتوکپی حرفه ای نیاز دارید یا یک دستگاه پرینتر چند کاره. ما نیز در این مقاله، ویژگی های تعدادی از بهترین دستگاه کپی برای مغازه را بررسی کرده ایم تا بتوانید راحت تر انتخاب کنید.

 

مشاوره آنلاین زودکمک

 

بهترین دستگاه های کپی برای مغازه

دانستن درباره ویژگی های محصولی که می خواهید برای کسب و کار خود انتخاب کنید، علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، باعث می شود نیازهای شما، به بهترین شکل برآورده شود. بنابراین، برای انتخاب بهترین دستگاه کپی برای مغازه، ما تعدادی از بهترین دستگاه کپی برای مغازه، که شامل دستگاه کپی شارپ AR-X202، دستگاه کپی کانن imageRUNNER 2206، دستگاه کپی شارپ AR-6020D، دستگاه کپی توشیبا مدل e-STUDIO 2523A و دستگاه کپی کانن مدل imageRUNNER 2520 هستند را به شما معرفی می کنیم.

 

بهترین دستگاه کپی برای مغازه

خرید بهترین دستگاه کپی برای مغازه، دقیقا مانند خرید آن برای یک سازمان، شرکت، بانک یا مجموعه تجاری، اهمیت دارد.

نکات قبل از خرید دستگاه فتوکپی

برای خرید بهترین دستگاه کپی برای مغازه، حتما قبل از خرید نیازهای خود را ارزیابی کنید و درباره ویژگی های دستگاه های کپی مورد نظر خود اطلاعات کسب کنید. توجه کنید کار با دستگاه پیچیده نباشد و همه کاربرانی که با دستگاه کار می کنند، به راحتی از آن استفاده کنند. همچنین با روش های نگهداری و تعمیر دستگاه کپی نیز آشنا شوید تا در مواقع ضروری، بتوانید دستگاه را عیب یابی کنید. فاکتورهایی مانند سرعت، سر و صدای دستگاه، قابلیت های اسکنر، ویژگی ها و عملکردها، قابلیت کپی دو رو یا یک رو، تعداد برگه های چاپ، کیفیت چاپ، تک رنگ بودن یا رنگی بودن آن، چندکاره بودن دستگاه، قابلیت اتصال به اینترنت و شبکه و قیمت دستگاه، در انتخاب بهترین دستگاه فتوکپی برای مغازه، اهیمت دارند و باید آنها را در نظر بگیرید.


نگاهی به بهترین دستگاه فتوکپی برای مغازه

دستگاه کپی شارپ AR-X202

دستگاه کپی شارپ AR-X202، یکی از انواع بهترین دستگاه کپی برای مغازه است که برای استفاده در محیط‌های اداری و دفاتر فنی بسیار مناسب است. چون این دستگاه توانایی کپی در سایز A3 را دارد و قادر است پرینت و اسکن را هم در همین سایز انجام دهد. دستگاه کپی شارپ AR-X202، قادر است عمل کپی و پرینت را با سرعت 20 صفحه در دقیقه و وضوح 600 dpi انجام دهد که در مقایسه با مدل ‌های دیگر، مقدار مناسب و متوسطی است. قابلیت پرینت و اسکن A3، قابلیت کپی گرفتن از دو طرف کارت شناسایی، بدون نیاز به برگرداندن کاغذ، قابلیت افزایش حافظه‌ از 64 مگابایت تا 192 مگابایت، قابلیت مجهز شدن به اسکنر و چاپ و ظرفیت سینی 350 برگه، از ویژگی های این دستگاه فتوکپی چند کاره محسوب می شوند.

 

 

دستگاه کپی شارپ AR-X202، برای محیط هایی با حجم کاری متوسط طراحی شده است و سرعت پرینتر این دستگاه، برابر با 20 برگ در دقیقه است. از نقاط ضعف این دستگاه می توان به نبود اتصال بی سیم و شبکه اشاره کرد که همین مورد، استفاده آسان بین چند کاربر را ممکن می کند. همچنین کابل UsB ندارد و باید آن را جداگانه خریداری کنید.

 

دستگاه کپی شارپ AR-X202

 

دستگاه کپی کانن imageRUNNER 2206

دستگاه کپی کانن imageRUNNER 2206، یک دستگاه فتوکپی سه کاره است و علاوه بر کپی گرفتن، قابلیت پرینت و اسکن نیز دارد و به این صورت، شما را از خریدن دو دستگاه دیگر بی نیاز می کند. همچنین ابعاد این دستگاه به گونه ای است که فضای کمتری را در محیط کاری اشغال می کند. دستگاه کانن imageRUNNER 2206، که در فهرست بهترین دستگاه کپی برای مغازه قرار دارد، از تکنولوژی لیزری برای چاپ اسناد و مدارک استفاده می کند. این دستگاه، توانایی چاپ برگه A3 را دارد و نوع چاپ آن به صورت تک رنگ یا سیاه و سفید است. قادر است که تا 10200 برگ را به چاپ برساند.

 

 

بر روی بدنه دستگاه کپی کانن imageRUNNER 2206، یک کنترل پنل سیاه و سفید و لمسی قرار داده شده است که کاربری دستگاه را راحت کرده است. سینی کاغذ آن ظرفیت 330 برگ کاغذ استاندارد و سینی خروجی آن هم تعداد 250 برگ ظرفیت دارد. دستگاه کپی کانن 2206، فضای زیادی را اشغال نمی کند و در کمتر از 13 ثانیه گرم می شود. این دستگاه کپی قادر است در هر دقیقه 22 برگ را به صورت A4 و 11 برگ را به صورت A3 با رزولوشنی معادل با 600 در 600 dpi به چاپ برساند. همچنین، این دستگاه کپی، تا 999 برگ را می تواند به صورت متوالی کپی کند. همین ویژگی ها، این دستگاه کپی را در لیست بهترین دستگاه کپی برای مغازه قرار داده است.

 

دستگاه کپی کانن imageRUNNER 2206

 

دستگاه کپی شارپ AR-6020D

یکی دیگر از انواع بهترین دستگاه کپی برای مغازه، دستگاه کپی شارپ AR - 6020D، است که تنها 25 ثانیه زمان برای گرم کردن نیاز دارد. سرعت کپی کردن در دستگاه کپی AR - 6020D، برای برگه های A4 برابر با 20 صفحه در دقیقه و برگه های A3 برابر با 11 صفحه در دقيقه است که با حذف زمان های اضافه تنها 6.4 ثانیه طول می کشد. این دستگاه، ظرفیت 350 برگ  را دارد و تا 1850 برگه قابل ارتقا است. این دستگاه در کپی و چاپ کردن، بسیار سریع است و چاپ و کپی دورو از ویژگی های کارآمد این دستگاه هستند.

اسکنر دستگاه کپی شارپ AR-6020D، اسناد A3 را کپی و چاپ می کند و با وصل شدن به کامپیوتر یا دستگاه های دیگر، اسکن رنگی را نیز انجام می دهد. اگر آپشن Sharpdesk Mobile را به این مدل اضافه کنید، می توانید MFP دستگاه را به تبلت ها و تلفن های همراه مشتریان و کارکنان متصل کنید و در دسترس قرار دهید. در نتیجه آنها می توانند با دستگاه های تلفن همراه خود و بدون اتصال کابل، فایل های خود را چاپ و اسکن کنند. البته بر روی این مدل از بهترین دستگاه کپی برای مغازه، درگاه ورودی USB 2.0 برای انتقال فایل ها قرار داده شده است.

 

دستگاه کپی شارپ AR-6020D

 

دستگاه کپی توشیبا e-STUDIO 2523A

دستگاه کپی توشیبا e-STUDIO 2523A ، از محصولات با کیفیت شرکت توشیبا است که به صورت همزمان، سه عملیات کپی، پرینت و اسکن را با کیفیت بالا و در سایز A3 انجام می دهد.  این دستگاه که در لیست بهترین دستگاه کپی برای مغازه قرار دارد، نسبت به کارایی خود، فضای چندانی را اشغال نمی کند. بنابراین، به راحتی می توان آن را در محیط هایی با ابعاد کوچک و متوسط به صورت رومیزی قرار داد. دستگاه فتوکپی توشیبا 2523A، سرعت و کیفیت خوبی دارد و می تواند 25 برگ را در یک دقیقه با رزولوشن فوق العاده 600×2400 dpi و به صورت تک رنگ کپی کند. این میزان کیفیت، دقیق ترین و ریزترین جزئیات را به کاربر ارائه می دهد و می توان برای کپی اسناد و مدارک مهم، بر روی آن حساب کرد.

 

 

دستگاه کپی توشیبا مدل e-STUDIO 2523A  که در فهرست بهترین دستگاه کپی برای مغازه قرار دارد، دستگاهی چند کاره است و می تواند به طور متوالی تا 999 برگ را کپی کند و برای حجم کاری متوسط و نسبتا سنگین مناسب است. ویژگی دیگر دستگاه کپی توشیبا 2523A، پرینت است که سرعت آن 25 برگ در دقیقه است و رزولوشن 600×600 dpi دارد. اسکن رنگی و سیاه و سفید اسناد و تصاویر، از قابلیت های دیگر این دستگاه چند منظوره است و صفحات رنگی را با سرعت 24 برگ در دقیقه و صفحات سیاه و سفید را با سرعت 25 برگ در دقیقه اسکن می کند.

 

دستگاه کپی توشیبا e-STUDIO 2523A

 

دستگاه کپی کانن imageRUNNER 2520

سرعت چاپ دستگاه فتوکپی imageRUNNER 2520 ، تا 20 برگ در دقیقه افزایش پیدا کرده است و رزولوشن چاپ آن برابر با 600 x 600 dpi  است. کیفیت مناسب چاپ این دستگاه، در تمامی چاپ ها مشهود است و همین باعث شده در لیست بهترین دستگاه کپی برای مغازه قرار بگیرد. به ‌منظور تسریع در امورات، دستگاه فتوکپی imageRUNNER 2520 به چاپ دو رو نیز مجهز شده است. این دستگاه کپی به چاپ دو طرفه مجهز شده است و سینی آن 250 برگ کاغذ ظرفیت دارد که قابل افزایش نیز هست.

اولین کپی در دستگاه کپی imageRUNNER 2520 تنها 3.9 ثانیه طول می‌کشد و زمان گرم شدن دستگاه 30 ثانیه است. تعداد کپی متوالی آن 999 برگ و بزرگنمایی از 25 تا 400 درصد قابل تنظیم است. اگر به دنبال یک دستگاه چندکاره‌ی حرفه‌ای برای کپی، پرینت و اسکن هستید، دستگاه کپی کانن مدل imageRUNNER 2520  دستگاهی ا‌ست که با ویژگی های زیاد خود، شایستگی این را دارد که در فهرست بهترین دستگاه کپی برای مغازه جای بگیرد و به احتمال زیاد، بسیاری از افراد، آن را به شما معرفی کرده‌اند. اما با همه این ویژگی ها، کارتریج دستگاه را باید به صورت جداگانه خریداری کنید.

 

دستگاه کپی کانن imageRUNNER 2520

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران