نصب بهترین آنتی ویروس، اولین گام برای حفظ امنیت دستگاه های آنلاین است و بسیاری از کاربران برای حفاظت از اطلاعات شخصی خود، همیشه به دنبال جدید ترین و مطمئن ترین آنتی ویروس ها هستند. بهترین آنتی ویروس های ویندوز 2021، در برابر مجرمان سایبری که می خواهند دستگاه های آنلاین شما را برای منافع مالی خود، دستکاری کنند، قوی ترین دفاع را دارند. بسیاری از برند های شناخته شده در تولید آنتی ویروس، قوی ترین آنتی ویروس های سال 2021 خود را، با ویژگی های جدید و قدرت محافظت بیشتر، روانه بازار کرده اند. اگر شما هم، برای تقویت بیشتر امنیت سیستم خود به دنبال بهترین آنتی ویروس ها هستید، پیشنهاد می کنیم از لیست بهترین آنتی ویروس های ویندوز 2021، یکی را در نظر بگیرید.

 

مشاوران آنلاین زودکمک

 

بهترین آنتی ویروس های ویندوز 2021 در یک نگاه

تهدیدها انواع مختلفی دارند، اما بدافزارها، باج افزارها و تروجان ها، به گونه ای طراحی شده اند که یا داده های شما را سرقت کنند یا به اندازه کافی به سیستم شما آسیب برسانند که برای از بین بردن اثرات آن، لازم است هزینه زیادی بپردازید. ضمن اینکه، کلاهبرداران هم در این صحنه ها، حضور پررنگی دارند! خوشبختانه بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس 2021، با ویژگی های زیادی که دارند، شما را از کلاهبرداری در امان نگه می دارند و نصب و استفاده از آنها، ضروری است. به همین دلیل ما چند پیشنهاد خیلی خوب برای شما داریم که صرفه اقتصادی هم دارند. آنتی ویروس های خوبی در سال 2021 معرفی شدند که تعدادشان کم نیست؛ اما ما تعدادی از آنها را برای شما لیست کرده ایم Bitdefender Antivirus، Norton AntiVirus، Kaspersky Anti-Virus، Trend Micro Antivirus و Avira antivirus از بهترین آنتی ویروس های ویندوز 2021، هستند که برای محافظت از سیستم خود، می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

 

بهترین آنتی ویروس های ویندوز 2021

معرفی و مشخصات فنی 5 نمونه از بهترین آنتی ویروس های ویندوز 2021

 

آنتی ویروس Bitdefender Antivirus، بهترین محافظ همه فن حریف 2021!

Bitdefender Antivirus، به عنوان بهترین آنتی ویروس ویندوز 2021، در دفاع از بدافزارها و باج افزارها، با ظرافت بسیار زیاد و رعایت نکات جزئی، بسیار عالی عمل کرده است. بسیاری از ویژگی های به کار برده شده در Bitdefender، واقعا چشمگیر است. حتی محصول مقدماتی Bitdefender Antivirus Plus، خیلی عالی از وب محافظت می کنند و دفاع درجه یک این آنتی ویروس، در برابر فیشینگ و همه پیوندهای مخرب، شگفت انگیز است. ارائه یک مرورگر امن در هنگام بانکداری آنلاین، مدیریت رمز عبور و اسکنر ویروس خوب، از ویژگی های این آنتی ویروس است. همچنین Bitdefender، یک VPN هم به شما ارائه می دهد که با حجم 200 مگابایت، می تواند در بسیاری کارها، کمک دهنده باشد Bitdefender، یک آنتی ویروس کاربر پسند است و با رابط کاربری واضح و ساده، هم برای مبتدیان مناسب است و هم متخصصانی که می خواهند همه چیز را تغییر دهند.

 

آنتی ویروس Bitdefender Antivirus، بهترین محافظ همه فن حریف 2021!

 

مشخصات فنی آنتی ویروس Bitdefender Antivirus

 • پشتیبانی از سیستم عامل:  Windows, Mac, Android, iOS options
 • حداکثر دستگاه های تحت پوشش:  10
 • ویژگی های برجسته:  حفاظت در پرداخت امن بانکی - ابزارهای حفظ حریم خصوصی - ضد باج افزار چند لایه - دارای VPN

چرا آن را بخریم؟ محافظت عالی از ویروس اصلی - ویژگی های زیاد قابل استفاده - حفاظت در پرداخت امن بانکی - ارزش فوق العاده در برابر هزینه آن

چرا آن را نخریم؟ پاک کردن زیاد باج افزارهای کوچک، باعث ایجاد مشکل می شود.

 

 

Norton AntiVirus، حفاظت با ویژگی های کاربردی

Norton AntiVirus Plus، دومین آنتی ویروس، در لیست بهترین آنتی ویروس های ویندوز 2021 است که یک نرم افزار فوق العاده به حساب می آید. این آنتی ویروس، محصول یک شرکت امنیتی است که حالا با نام Norton Life Lock شناخته می شود. جذابیت ماجرا اینجاست که حتی با وجود استفاده از محصول اولیه آنتی ویروس، شما مجموعه کاملی از ویژگی هایی را دریافت می کنید که به آنها، اشاره نشده است. این ویژگی ها شامل یک فایروال هوشمند و واقعاً مفید و برخی اقدامات حفاظتی کامل مرورگر، برای ایمن نگه داشتن شما در فضای اینترنت است. همچنین،Norton AntiVirus Plus، ویژگی هایی را به شما ارائه می دهد که معمولاً با سایر برنامه های آنتی ویروس، دریافت نمی کنید، از جمله ابزار پشتیبان گیری همراه که 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی آنلاین ارائه می دهد (که کاربری بسیار ساده ای دارد و شما را از پشتیبان گیری، مطمئن می کند) و برخی از ابزارهای مفید تعمیر و نگهداری از رایانه شخصی.

این آنتی ویروس، در دفاع از سیستم و مقابله با ویروس، بسیار قوی است اما هنگام از بین بردن و پاک کردن منابع ویروسی، کمی کند عمل می کند. با این حال، در حالت عادی، احتمالاً متوجه کاهش سرعت عملکرد آن نمی شوید. اگر انتظار ویژگی های بیشتری را دارید، نسخه Norton 360 Standard را انتخاب کنید که قابلیت های فوق العاده ای مانند سرویس کامل VPN کامل ، ذخیره سازی پشتیبان بیشتر (10 گیگابایت) و نظارت بر دارک وب ها دارد و همچنین از سیستم های Android و iOS تلفن های همراه نیز، پشتیبانی می کند. به دلیل این امکانات عالی، آنتی ویروس Norton AntiVirus، در لیست قوی ترین آنتی ویروس های سال 2021، قرار گرفته است.

 

Norton AntiVirus، حفاظت با ویژگی های کاربردی

 

مشخصات فنی Norton AntiVirus

 • پشتیبانی از سیستم عامل :   Windows, Mac, Android, iOS options
 • حداکثر دستگاه های تحت پوشش :  5
 • ویژگی های برجسته:  فایروال هوشمند - ویژگی های تعمیر و نگهداری کامپیوتر - ابزار پشتیبان گیری همراه با ذخیره سازی آنلاین

چرا آن را بخریم؟ ویژگی های زیاد قابل استفاده - ابزار پشتیبان گیری مفید همراه – محافظت چشمگیر از مرورگر

چرا آن را نخریم؟ عملکرد بیشتر از رقبای برتر

 

 

آنتی ویروس Kaspersky Anti-Virus، محصولی با محافظت درجه یک

آنتی ویروس Kaspersky Anti-Virus، به اندازه نرم افزارهای امنیتی دیگر موجود در لیست بهترین آنتی ویروس های ویندوز 2021، ویژگی های زیادی ندارد، اما این آنتی ویروس، بر موارد ضروری امنیت تمرکز کرده است و این کار را به خوبی انجام می دهد. Kaspersky، حداکثر 10 رایانه را پوشش می دهد. قابلیت های اصلی این آنتی ویروس، بسیار زیاد است و قدرت خوبی در محافظت از سیستم دارد و در برابر باج افزارها بسیار کارآمد است. Kaspersky Anti-Virus ، حتی تهدیدهای ناشناخته را بلافاصله از بین می برد و می تواند تعداد کمی از پرونده های آسیب دیده را بازیابی کند. Kaspersky Internet Security، جزو امکانات دیگر این آنتی ویروس است، که در واقع، یک فایروال هوشمند است و یک مرورگر ایمن دارد و سیستم مک و انواع دستگاه های تلفن همراه Android و iOS را پوشش می دهد.

ویژگی های دیگر  Kaspersky Total Security شامل کنترل هوشمند والدین، مدیریت رمز عبور کامل و پشتیبان گیری خودکار محلی یا( Dropbox) باعث می شود در لیست قوی ترین آنتی ویروس های سال 2021، قرار بگیرد.

 

آنتی ویروس Kaspersky Anti-Virus، محصولی با محافظت درجه یک

 

مشخصات فنی Kaspersky Anti-Virus

 • پشتیبانی از سیستم عامل:  Windows, Mac, Android, iOS options
 • حداکثر دستگاه های تحت پوشش:  10
 • ویژگی های برجسته:  قابلیت اسکن های ویروسی بسیار بالا - ضد باج افزار  - راه اندازی رمزنگاری پیشگیری از ویروسی شدن

چرا آن را بخریم؟ موتور آنتی ویروس بسیار قوی - اسکن سریع و قابل تنظیم ویروس – قابلیت های فوق العاده ضد باج افزار

چرا آن را نخریم؟ ویژگی های فوق العاده و زیادی ندارد.

آنتی ویروس Trend Micro Antivirus، محافظت ساده اما تاثیرگذار

آنتی ویروس Trend Micro Antivirus، حفاظتی ساده اما موثر را به کاربران ارائه می دهد. این نرم افزار، رابط کاربری ساده ای دارد و گزینه های مختلف را به زبان انگلیسی ساده و بدون استفاده از اصطلاحات گیج کننده بیان می کند. در واقع، این برنامه، بیشتر برای مبتدیان است تا متخصصان! با این حال، Trend Micro Antivirus، با وجود محافظت ساده، به این دلیل در لیست بهترین آنتی ویروس های ویندوز 2021 قرار گرفته است که در آزمایش های امنیتی، قابلیت های زیاد خود را در برابر بدافزارها و باج افزارها نشان داده است. همچنین این آنتی ویروس، در مسدود کردن سایت های فیشینگ نیز، عملکرد بسیار خوبی ارائه کرده است و با محافظت بی نظیرخود، محیطی امن برای بانکداری آنلاین، ارائه داده است.

 

آنتی ویروس Trend Micro Antivirus، محافظت ساده اما تاثیرگذار

 

مشخصات فنی Trend Micro Antivirus

 • پشتیبانی از سیستم عامل :  Windows, Mac, Android, iOS options 
 • حداکثر دستگاه های تحت پوشش :  10
 • ویژگی های برجسته:  نظارت بر باج افزارها - حفاظت امن در پرداخت های بانکی اینترنتی - مسدود کردن URL با کیفیت بالا

چرا آن را بخریم؟ موتور آنتی ویروس قوی – عملکرد فوق العاده ضد باج افزار – کاربری بسیار ساده

چرا آن را نخریم؟ ویژگی های آن به اندازه برخی از رقبا نیست - قابلیت تنظیم محدود

آنتی ویروس Avira antivirus، امنیت کامل با قیمت استثنایی

آنتی ویروس Avira، احتمالاً شناخته شده ترین آنتی ویروسی است که در لیست بهترین آنتی ویروس های ویندوز 2021، جای گرفته است. این نرم افزار امنیتی، بیشتر به دلیل وجود آنتی ویروس Avira Free شناخته می شود، اما شامل همه چیزهایی است که از یک برنامه امنیتی امروزی انتظار دارید. اسکن در زمان مناسب برای بدافزارها، دفاع اختصاصی در برابر باج افزارها، ویژگی به روز رسانی نرم افزار که بسیار عالی کار می کند تا از همه برنامه های شما محافظت کند. به علاوه، دارای ابزارهای مختلف حفظ حریم خصوصی از جمله خرد کننده فایل برای محرمانه بودن بیشتر آن، است.

 Avira antivirus، رابط کاربری هوشمندانه و تازه ای برای سال 2021 به ارمغان آورده است و ویژگی های مختلفی از جمله VPN یک ماهه رایگان دارد. ارتقا این آنتی ویروس، به برنامه Internet Security یا Prime، ویژگی های بیشتری مانند مدیریت رمز عبور را به شما ارائه می دهد و نسخه Pro این نرم افزار، Updater را به برنامه های شما اضافه می کند که به روزرسانی خودکار برنامه ها را بر عهده دارد. به علاوه، نسخه Prime، امکان استفاده نامحدود از VPN و پشتیبانی برنامه تلفن همراه را به شما می دهد. با این حال، قیمت فوق العاده ارزان Avira antivirus و قابلیت ها و دسترسی ساده به آن، مطمئناً آن را به یک انتخاب وسوسه کننده جدی تبدیل می کند و باعث می شود این آنتی ویروس را در جایگاه یکی از قوی ترین آنتی ویروس های سال 2021، قرار دهیم.

 

آنتی ویروس Avira antivirus، امنیت کامل با قیمت استثنایی

 

مشخصات فنی Avira antivirus

 • پشتیبانی از سیستم عامل:  Windows, Mac, Android, iOS options
 • حداکثر دستگاه های تحت پوشش:  25
 • ویژگی های برجسته:  ضد باج افزار فعال - به روز رسانی نرم افزار- امنیت وب

چرا آن را بخریم؟ ارزش فوق العاده و منحصر به فرد – ضد فیشینگ و محافظت از وب عالی – آنطور که دوست دارید، می توانید آن را پیکربندی کنید

چرا آن را نخریم؟ رتبه بندی این آنتی ویروس، در برخی از آزمایشگاه ها، نگران کننده است.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران