نمایندگی ریکو بیش از 80 سال در بازار چاپگر و دستگاه کپی فعال بوده است. اولین دستگاه کپی دفترخانه دیجیتال جمع و جور و مقرون به صرفه در سال 1987 توسط Ricoh ساخته شد. از آن زمان ریکو از پیشتازان اتوماسیون اداری بوده ، این کمپانی همواره در مسیر نیاز مشتریان گام برداشته است. ریکو یک شرکت ژاپنی است که امروزه ریکو بیش از 1.4 میلیون شرکت در سراسر جهان را پشتیبانی می کند. محصولات ریکو نه تنها در دفاتر، بلکه در بسیاری از انواع دیگر محیط های کاری نیز وجود دارد.

ما در نمایندگی Ricoh متعهد به ارائه ی برترین ها هستیم : برتری که زندگی را برای مردم بهتر می کند و به حفظ منابع کره زمین کمک می کند . Ricoh به عنوان یک شرکت جهانی ، سخت تلاش می کند تا اعتماد جهانی را جلب کند. کمپانی ریکو بر اساس هفت ارزش اصلی عمل می کند: مشتری مداری ، اشتیاق ، نوآوری ، کار تیمی ، پیروزی ، اخلاق و صداقت

ثبت سفارش آنلاین تعمیر محصولات ریکو

برای تعمیر محصولات ریکو به شکل تخصصی، زودکمک کنار شماست. با کلیک بر لینک و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر محصولات ریکو را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویس پذیرش و تحویل در محل دستگاه در شهرستان های تهران و کرج (رایگان) هم به شما این امکان را می دهد که بدون خروج از منزل، محصولات ریکو خود را توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات محصولات ریکو، ترمیم کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

 

تاریخچه نمایندگی ریکو

نمایندگی ریکو به عنوان تولید کننده ی چاپگر و دستگاه کپی کار خود را آغاز کرد ، اما زمینه های تجاری کارِ خود را تا حد زیادی گسترش داد. ریکو، در حال حاضر فناوری های نوری و پردازش تصویر خود را برای محصولاتی مانند دوربین ، پروژکتور ، تجهیزات ویدئو کنفرانس به کار برده و اخیراً وارد بازار محصولات مراقبت های بهداشتی شده است.

نمایندگی  Ricoh دارای خدمات فروش ، پشتیبانی ، تولید ، تحقیق و توسعه است و در حدود 200 کشور جهان حضور دارد. در هر کجای جهان که هستید ، یا قصد باز کردن بازار جدیدی را دارید ، نمایندگی ریکو آن جاست تا به شما کمک کند.

 

نمایندگی ریکو

نمایندگی ریکو به عنوان تولید کننده ی چاپگر و دستگاه کپی کار خود را آغاز کرد ، اما زمینه های تجاری کارِ خود را تا حد زیادی گسترش داد.

نمایندگی ریکو در ایران

آیا ریکو در ایران نمایندگی رسمی دارد؟ متاسفانه در پاسخ این سوال باید بگوییم خیر. هیچ مرکزی از جانب شرکت ریکو در ایران مشغول فعالیت نیست. زودکمک جامع ترین سامانه ی تعمیرات در ایران خدمات تخصصی تعمیر و پشتیبانی از محصولات ریکو را در سطحی گسترده انجام می دهد. لذا هیچ گونه نگرانی در خصوص نبود نمایندگی پرینتر ریکو ، نمایندگی دستگاه کپی ریکو ، نمایندگی دوربین ریکو در ایران نداشته باشید.


نمایندگی دستگاه کپی و پرینتر ریکو

ریکو در سال1987 اولین دستگاه کپی دیجیتال جمع و جور و مقرون به صرفه خود را تولید کرد. آن زمان باعث تغییر دستگاه کپی آنالوگ به دیجیتال ، تغییر اسناد سیاه و سفید به رنگی و.. در سراسر جهان شد. همه ی دفاتر در حال دیجیتالی شدن هستند و ما اینجا هستیم تا در هر مرحله ازخرید دستگاه کپی ریکو ، خرید پرینتر ریکو ، پشتیبانی پس از فروش ، تعمیر دستگاه کپی ریکو و پرینتر آن به شما کمک کنیم. ما می توانیم با فناوری فوق العاده ، امنیت قوی-همراه با عملکرد فوق العاده-بهره وری شما را افزایش دهیم.

 

نمایندگی دستگاه کپی و پرینتر ریکو

 


نمایندگی دوربین ریکو

محصولات RICOH مجموعه وسیعی از دوربین ها را شامل می شود ، از محصولات مصرفی مانند SLR و دوربین های فشرده و دوربین دوچشمی گرفته تا محصولات صنعتی مانند لنزهای دوربین های امنیتی و حتی خدمات ابری. نمایندگی دوربین ریکو خدمات فروش و پس از فروش دوربین های ریکو را انجام می دهد.

 

نمایندگی دوربین ریکو

 

چطور می توان از خدمت تعمیرکار سیار دستگاه زودکمک استفاده کرد؟

تعمیرکار سیار دستگاه زودکمک، خدمات تخصصی تعمیرات دستگاه در تهران و کرج را به کاربران ارائه می دهد. برای دریافت این سرویس، درخواست تعمیر دستگاه را از طریق سایت و یا اپلیکیشن زودکمک، ثبت کنید. همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم، با شما تماس می گیرند.

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران