برای ضبط مکالمه تلفنی در گوشی اندروید، چاره ای جز استفاده از اپلیکیشن های توسعه داده توسط شرکت های ثالث ندارید. ضبط مکالمه تلفنی در گوشی اندروید با اهداف مختلفی اتفاق می افتد. قوانین استفاده از این نرم افزارها در کشورهای مختلف، متفاوت است. این مقاله به منظور معرفی این نرم افزارها برای استفاده های قانونی از ضبط تماس تلفنی در گوشی اندروید در ایران تهیه و تنظیم شده است. یکی از مهمترین کاربردهای ضبط مکالمه تلفنی در گوشی اندروید، برای کسانی است که می خواهند بعدها از اطلاعات موجود در مکالمه خود برای انجام پروژه ها و امور روزانه خود استفاده کنند. برای مثال لیست خریدی که در تماس تلفنی به شما اطلاع داده می شود و یا سفارشات یک مشتری در قبال یک پروژه می توانند از این نوع مثال ها باشند. در این مقاله به بررسی 3 مورد از بهترین نرم افزارها برای ضبط مکالمه تلفنی در گوشی Android می پردازیم.

 

مشاوران آنلاین زودکمک

بهترین نرم افزارها برای ضبط مکالمه تلفنی در گوشی اندروید

از نظر سایت معتبر Android Authority، لیست زیر بهترین اپلیکیشن های موجود در بازار رسمی برنامه های اندرویدی (Goolge Play Store) برای ضبط مکالمه تلفنی در گوشی اندروید هستند. البته در این مقاله ما به بررسی سه گزینه اول این لیست می پردازیم. اما شما می توانید در صورت تمایل بقیه این اپلیکیشن ها را هم امتحان کنید.

 

 

  • Automatic Call Recorder by Appliqato
  • Automatic Call Recorder by RSA
  • Blackbox Call Recorder
  • Boldbeast Call Recorder
  • Call Recorder Automatic
  • Cube Call Recorder
  • Otter Voice Notes
  • SmartMob Smart Recorder

 

ضبط مکالمه تلفنی در گوشی اندروید

برای ضبط مکالمه تلفنی در گوشی اندروید، چاره ای جز استفاده از اپلیکیشن های توسعه داده توسط شرکت های ثالث ندارید.

Automatic Call Recorder by Appliqato

این اپلیکیشن، یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های ضبط مکالمه تلفنی در گوشی اندروید است. البته در زمان تغییر سیاست های گوگل در قبال لیست تماس گوشی های اندرویدی، این اپلیکیشن با مشکلاتی مواجه شد، اما هنوز هم می توان از آن به عنوان یک نرم افزار کاربردی یاد کرد. در این اپلیکیشن امکان برقراری ارتباط بین نرم افزار و گوگل درایو و دراپ باکس برای ذخیره مکالمات ضبط شده وجود دارد. نسخه رایگان این نرم افزار، تمامی امکانات مورد نیاز شما را تامین می کند و در عمل نیازی به خرید نسخه Pro نیست. اما اگر قصد خرید این نرم افزار را دارید، باید گفت باید منتظر هزینه بالایی باشید.

 

Automatic Call Recorder by Appliqato

 

Automatic Call Recorder، محصول شرکت recorder & smart

این اپلیکیشن، شباهت زیادی به گزینه اول لیست بهترین نرم افزارها برای ضبط مکالمه تلفنی در گوشی اندروید دارد، تنها با این تفاوت که از محبوبیت کمتری برخوردار است. البته قابلیت های زیادی در این اپلیکیشن به کار رفته است که می توان به ضبط خودکار تماس، قابلیت های سازمانی، استفاده از کدک های مختلف در ضبط صدا اشاره کرد. با پشتیبانی از فضای ابری در این اپلیکیشن، می توان ادعا کرد که این نرم افزار نیز به همان خوبی اپلیکیشن اول این لیست است و استفاده از هر یک می تواند کارایی های فراوانی را در اختیار شما قرار دهد. البته این اپلیکیشن نیز در دو نسخه رایگان و پولی ارائه شده است، اما نسخه رایگان برای کاربران کافی خواهد بود.  

 

 

 

Automatic Call Recorder، محصول شرکت recorder & smart

 

Blackbox Call Recorder

Blackbox، خود را یک اپلیکیشن حرفه ای ضبط مکالمه تلفنی در گوشی اندروید تلقی میکند. البته در نگاه اول ویژگی های این نرم افزار با موارد بالا یکسان است، اما Blackbox یک قدم جلوتر رفته است و قابلیت های امنیتی مانند قفل گذاری و پشتیبانی از اکسسوری های بلوتوث و پشتیبانی از  2 سیم کارت را  به نرم افزار خود اضافه کرده است. علاوه بر این، رابطه کاربری در این اپلیکیشن ساده تر است. البته شاید بزرگترین مشکل پولی بودن این اپلیکیشن است. اما خبر خوب این است که برای خرید آن مجبور به پرداخت هزینه سنگینی نخواهید (1 دلار در ماه). البته با توجه به محدودیت های موجود در کشور ما برای پرداخت های بین المللی، ما استفاده از موارد بالا را توصیه می کنیم.

 

Blackbox Call Recorder

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران