امروز در زودکمک، با مراحل و روش های فعال کردن هات اسپات در آیفون آشنا می شوید. هات اسپات، قابلیتی است که به شما کمک می کند گوشی خود را به مودم تبدیل کرده و از اینترنت آن در دیگر دستگاه ها (گوشی های دیگر، لپ تاپ و ...) استفاده کنید. در واقع با فعالسازی Personal Hotspot به اطرافیان امکان اتصال به اینترنت خود را می دهید. تنظیم هات اسپات در آیفون اپل هم مثل گوشی های اندرویدی، بسیار ساده است. در ادامه، مراحل فعال کردن هات اسپات آیفون را به شما آموزش می دهیم.

 

مشاوره آنلاین زودکمک

 

مراحل فعال سازی هات اسپات در آیفون

در گوشی های اندرویدی، گزینه هات اسپات به صورت پیش فرض در تنظیمات، فعال است. اما در آیفون، باید آن را به صورت دستی فعال کنید. بدین منظور، باید وارد تنظیمات گوشی شده و بخش Cellular را باز کنید. سپس گزینه Cellular Data Network را انتخاب نمایید. در بخش Personal Hotspot عناوینی را با نام Password ،Username ،APN می بینید. در ادامه مراحل فعال کردن هات اسپات در آیفون، شما باید نام اپراتور سیم کارت خود را در هریک از این بخش ها وارد نمایید. (برای رایتل Rightel ، برای همراه اول irmci و برای ایرانسل mtnirancell را وارد کنید)

 

فعال کردن هات اسپات آیفون

تنظیم و فعال کردن هات اسپات آیفون هم مثل گوشی های اندرویدی، بسیار ساده است


فعال سازی هات اسپات آیفون ‌های 2 سیم کارت

اگر گوشی apple شما از نوع دو سیم کارت است، نحوه فعال سازی هات اسپات در آن متفاوت است. در این مدل ها، وارد setting   شده و مانند مراحل قبلی، گزینه cellular را انتخاب کنید. در این صفحه باید گزینه cellular Date Network را انتخاب کنید و تنظیمات این صفحه را با توجه به اپراتور خود انجام دهید. دقت کنید که اگر بعد از وارد شدن به Setting و کلیک کردن روی گزینه Cellular گزینه Cellular Data Network را پیدا نکردید، باید در وسط صفحه هر دو سیم کارت فعال خود روی گوشی را ببینید. به این ترتیب، باید بروی سیم کارتی که بسته اینترنت دارد کلیک کنید و در وسط صفحه بعدی، گزینه Cellular Date Network انتخاب کنید.

بیشتر بخوانیم: تعمیر آیفون 11 پرو مکس

فعال سازی هات اسپات آیفون ‌های 2 سیم کارت


تنظیمات هات اسپات آیفون

پس از فعال کردن هات اسپات آیفون، یک بار Settings خود را ببندید و دوباره آن را باز کنید. باید گزینه Personal Hotspot به گزینه‌های تنظیمات اضافه شده باشد.  پس از ورود به این صفحه، بخش Wifi Password را باز کرده و برای اینترنت گوشی خود، یک پسورد امن تهیه کنید. پس از تعیین رمز به منوی قبلی بازگشته و تیک Presonal Hotspot را فعال کنید؛ به همین سادگی!

بیشتر بخوانیم : تعمیر گوشی اپل

تنظیمات هات اسپات آیفون

 

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران

زودکمک
1401/05/24-12:08

سلام دوست عزیز. با اپراتور شبکه سیم کارت خود باید تماس بگیرید.

👻👻marzieh👻👻 karimi
1401/05/13-17:44

کسایی ک خطشون ۰۹۱۲ هستش اپراتور چی بزنن؟