همانطور که می دانید طی سالیان اخیر تکنولوژی در حوزه تولید لوازم خانگی با پیشرفت های چشمگیری مواجه بوده است. با کمک این قابلیت ها استفاده از لوازم خانگی و نگهداری از آن ها به مراتب راحت تر شده است. این قابلیت ها امکان اتصال یخچال به وای فای و گوشی را فراهم کرده اند و شما می توانید از راه دور و از طریق تلفن همراه خود، یخچال را کنترل کرده و از باز بودن درب آن یا میزان مصرف انرژی آن اطلاع پیدا کنید. در ادامه بیشتر به این قابلیت خواهیم پرداخت. ما را همراهی کنید.

اتصال یخچال به وای فای و گوشی

مزیت های اتصال یخچال به وای فای و گوشی

در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی، امکان اتصال یخچال به وای فای و گوشی فراهم شده است. در صورتی که یخچال خود را به وای فای وصل کرده و گوشی خود را به اینترنت متصل نمایید، مودم منزل شما رابطی می شود که میان یخچال و گوشی قرار می گیرد.

با این کار شما قادر خواهید بود تنظیمات دمای یخچال را انجام دهید، ارور های دستگاه را شناسایی کنید، به صورت هوشمند یخچال را عیب یابی کرده و میزان مصرف انرژی را کنترل نمایید. همچنین یخچال هایی که به وای فای و گوشی وصل می شوند، امکان برقراری ارتباط با سایر اعضای خانواده را فراهم می کنند.

این یخچال ها که دارای سه دوربین داخلی هستند، به شما اجازه می دهند در هر کجا که هستید با متصل شدن به اینترنت، داخل یخچال را مشاهده کنید. تصور کنید که در بازار هستید و قصد خرید لوازم یخچال را دارید. بنابراین می توانید با وصل شدن به اینترنت داخل یخچال را بررسی کرده و مواد مورد نیاز برای یخچال را تهیه کنید.

علاوه بر این، زمانی که یخچال شما دچار ایراد می شود، می توانید با کارخانه سازنده دستگاه تماس بگیرید. آن ها در این شرایط می توانند سیگنالی را به یخچال شما ارسال کنند تا دستگاه را از راه دور عیب یابی کرده و ایراد آن را تشخیص دهند. این پروسه از صرف وقت ارزشمند شما برای عیب یابی و شناسایی ایراد یخچال جلوگیری می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر یخچال تماس بگیرید

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران